Dvojitý čas

• Česko Dvojitá hodina (festivalový názov) (viac)

Vdovec Guido a osamělá Sonia se právě seznámili. Sonia je pokojskou v hotelu a Guido, bývalý policista, pracuje nyní jako hlídač luxusní vily. Vědí o sobě docela málo, ale je jasné, že jsou k sobě vzájemně přitahováni. Guido zve Soniu na návštěvu do vily, kde s ní chce strávit hezký večer. Náhle jsou však překvapeni zloději a Guido umírá. Sonia vyvázne se zraněním, ale z útoku si nic nepamatuje. Je opět sama, trápí se kvůli smrti muže, kterého téměř neznala a s nímž se stále, proti vší logice, vídá. Přišla snad o rozum? Nebo dostala druhou šanci? Temná hra s žánry umně kombinuje film noir, thriller, love story i psychologický horor. To důležité se ve filmu odehrává až po první půlhodině, kdy začne docházet k nepochopitelným událostem a nečekaným zvratům. (oficiálny text distribútora)

MyrnaAlec

První půl hodina kvalitní, rychle odvyprávěný příběh . Další půlhodina ponechává prostor pro duchařinu/krimi/mysteriózní rozuzlení a ve zbytku času to zjistíme. ()

nula87

Vcelku slušné drama s několika zásadními zvraty. Lehounký nadprůměr na jedno podívání, po pár dnech si ale pravděpodobně ani nevzpomenete. 60% ()

spelunka

zajimava pointa a dejovej veletoc uprostred deje, lec cekala sem trochu vic, nevim proc. bat se nebudete, ale v nejistym napeti az do konce bude clovek kazdopadne. ()

Bobofon

Docela zklamání, zápletka je vykonstruovaná a obehraná a celý film na mě působil chladně a nevzrušivě. Postrádal jsem hutnější atmošku a nějak mi to celé bylo fuk.. ()

kolodej1

hlavní problém snímku je vidět už v jeho popisu, neukotvenost ve filmovém žánru. Je tu od všeho trochu, ale takový koktejl nijak zvlášť nechutná. Sice je do filmu použita docela zajímavá zápletka, která přináší tajemno, ale na to navazuje dost banální a ne úplně propracované pokračování. Pro mě průměr, který chvílema dost nudil 50% ()

fafejt001

Nečekal jsem od toho moc a byl jsem příjemně překvapen . Na italské poměry solidní . Kdyby si s tím jěště dali více práce , tak to mohlo být velmi dobrý filmek . I tak je to DOBŘE NATOČENÉ . Ksenja je pěkná diva , dobře se na ni dívá , takže pro mne tři a půl . Mohla by být dvojka . TOŽ Bella . ()