Paradox je sci-fi kriminální drama z produkce BBC. Policejní tým v čele s inspektorkou Rebeccou Flint (Tamzin Outhwaite) zkoumá výjevy, které zachytil ve své laboratoři významný astrofyzik Dr. Christian King (Emun Elliott). Ty ukazují katastrofický scénář z budoucnosti. (djtoko)

trollfjord

Zajímavé téma, kterému hodně ubližuje herecké obsazení. Bližší hodnocení si nechám až po poslední epizodě. Podle toho ale ,že po pěti epizodách produkce rozhodla o ukončení, mám dojem že ani diváky ty herecké výkony moc nenadchly. Především ten mladý vědec, jehož výrazu snad nemůže uvěřit nikdo. Inspektorka je v pohodě ale vážně si neumím představit , že by v reálu chodila na vysokých podpatcích, což mi trochu přípomíná jistou českou kriminálku, kde policistka lítala jako víla na vysokých šteklích po nemocnici a honila vraha. ()

honajz

Námět je hodně podobný Flashforward, ale je britsky precizně zpracovaný, sice bez humoru, ale zato s nějakými těmi existenciálními otázkami. Seriálu hodně dodává charisma hlavních herců i syrovost prostředí. ()

sanikope

Prvá časť vcelku nápaditá aj na 4* ale zvyšné časti sa do seba len zbytočne prehnane zamotávajú. Vďaka bohu má prvá séria len 5 častí. Atmosfericky nedotiahnuté a všetko akoby sa strácalo v rýchlom slede udalostí. Vyšetrovacia skupina dostáva znamenia (fotografie) z blízkej budúcnosti a snaží sa predísť katastrofám. Dej sa odohráva v Manchestri a keďže tu aj momentálne žijem mám pocity akoby to nebolo natáčané tu ale niekde inde občas sa tam síce prestrihne nejaký ten strategický bod z mesta ale zväčša mi to pripadá hlavne v panorámach že sa jedná o oveľa väčšie mesto... ()