...A je to! - Season 3 (1992) (séria)

Windsurfing (S03E14)

(epizóda)
  • Poľsko Windsurfing
Animovaný / Komédia / Rodinný
Česko, 1994, 8 min

Tentokrát se Pat a Mat rozhodnout zasurfovat si na rybníku. Jenže, až dojedou na místo, zjistí, že rybník je vypuštěn ! Snaží se proto vodou ze studny znovu naplnit. Nošení vody v kyblících nemá efekt, a tak postaví vodovod z trubek, to také nemá valný efekt. Přijde na řadu pumpa. Ale! Ve studně už není voda! A tak odjedou zklamaně domů se zdviženou plachtou, pač došel i benzín... (Matrinx)

JoSte

Tento díl byl dovršením žlučovitého období Lubomíra Beneše. Když zničeho nic v mžiku přivezou pumpu, s jejíž pomocí vyčerpají z běžného prkna víc vody, než bylo v celé studni... je jasné, že je to opravdu konec. :-) ()

H34D

Klukům se zachtělo windsurfingu, jenže brzo si budou muset nechat zajít chuť, protože tamější jezero je bez vody a nic s tím nemůže ani jejich extrémní vynalézavost a snaha... "A je to-vská" klasika, která nezklame, ale ani ničím zvlíštním nepřekvapí. 7/10 ()

IllIlIlIIl

stration

wosho

Jednoduchá animace spojená s propracovanou a dokonalou výpravou. Plus geniální a jednoduchý nápad na děj provedený groteskou. A výsledek? Jedna z nejvtipnějších loutkových serií natočená nejen u nás. Každý díl si zaslouží plný počet, protože dokáže rozesmát i po stém vzhlédnutím ()

Elgin

Niektore s nasich konickov sa obcas tazko daju prevadzat, zvlast ked je i priroda sama proti nam. Chcem hodnotit cely serial a nie iba jednotlive casti, pretoze dohromady je zazitok daleko lepsi nez osamotene criepky. ()

BlackMount

Pat a Mat nám chtějí dokázat, že jim nejsou cizí ani vodní sporty. Bohužel se příroda spikla proti nim a jedinou vodní nádrž v okolí změnila v bahenní příkop. Naši hoši však nejsou z těch co by se snadno vzdávali. A tak za pomoci kbelíků a akvaduktu, za nějž by se nemuseli stydět ani starověcí Římané, svádějí marný boj s nepřízní osudu. Jedna z těch nudnějších epizod bez dobrého nápadu. ()