...A je to! - Season 1 (1979) (séria)

Stěhování (S01E10)

(epizóda)
všetky plagáty
Animovaný / Komédia / Rodinný
Československo, 1982, 9 min

Pat a Mat stěhují věci z bytu na chatu. Chtějí je odvézt naráz a to je vzhledem k jejich množství a jejich malému vozidlu typu veterán dosti obtížné. Jako jediná možná kombinace vyskládání nábytku se nakonec ukáže ta, kdy je velká truhla umístěna před čelním sklem. Oba dva situaci jistí vyhlížením, ale to, že k volantu mají přístup oba, vede k bouračce hned na první křižovatce. Všechny možné další zlepšováky a řešení vedou ve finální destrukci veškerých stěhovaných věcí i samotného auta. (J.Connor)

pfa

Dva nešikové se pouští do jakékoliv opravy či výstavby. Pak že to nepude... Nic není problém! Legendární postavičky a hudba z tohoto seriálu potěší prostě vždy jak malé, tak velké diváky. [1O/1O] ()

wosho

Jednoduchá animace spojená s propracovanou a dokonalou výpravou. Plus geniální a jednoduchý nápad na děj provedený groteskou. A výsledek? Jedna z nejvtipnějších loutkových serií natočená nejen u nás. Každý díl si zaslouží plný počet, protože dokáže rozesmát i po stém vzhlédnutím ()

punk_zero

Teraz neviem kto je väčší majster, či Kutyl s.r.o. alebo Pat a Mat :P V detskom veku som tento animovaný seriál s radosťou pozeral. Tešil som sa čo len vymyslia v nasledujúcej časti . A za každým ma nadmieru potešili. Lenže po čase to už bolo streotypné . Lebo stále niećo pokašlali, autori tam mohli dať aj niečo iné . Tak preto 85 % ()

BlackMount

Pat a Mat se stěhují a do puntíku naplňují přísloví o tom, že to už je lepší vyhořet. Co tihle šikulové nevymyslí, aby poskládali všechny věci do auta a nemuseli jezdit nadvakrát, se jen tak nevidí. Výroba provizorního vozíku byla naprosto úchvatná stejně jako náprava škody, kterou způsobili na veřejném majetku. Díl je přímo napěchovaný skvělými nápady. ()

hlína

MerlinPolcic

Najlepší diel z roku 1982 a 1 z najlepších o tejto nerozlúčnej dvojice. Najskôr nám predvedú nemotorné nakladanie a to len preto, aby sa nemuseli X-krát vracať. Potom komickú cestu na chatu počas ktorej vyrobia vozík z nábytku a kusu elektrického stĺpa. A nakoniec demoláciu hodnú na Oscara :))) 100% ()