Cesta smrti

• Česko Cesta smrti (viac)
všetky plagáty

Agent Interpolu Samuel Axel je vyslán do východní Evropy, aby odhalil obchod se zbraněmi a získal informace o různých mafiánských organizacích. Přímo během akce je však jeho tým napaden a jeden z členů umírá Samuelovi před očima. Navzdory všem příkazům se s tím nehodlá smířit a vydá se na vlastní cestu za odplatou! (Hollywood Classic Entertainment (H.C.E.))

PeteBuck

Raz za čas sa zbláznim a pozriem si film od Seagala, či do Jeana Clauda z doby, kedy ich kariéra šla brutálne dolu vodou, ona vlastne ide dolu vodou stále. Tentokrát to nedopadlo najhoršie. Film mal hlavu a pätu, občas nejaká hláška, hlavne od Seagala, sem-tam nejaká tá zlomená kosť, či vystrelený mozog z hlavy, ale celkovo sa to dalo. Seagal hrá vyšetrovateľa v nejakom tom ekvivalente DEA v Rumunsku, potáca sa kade-tade a nakoniec si povie, že je na čase odrovnať najväčšie hovädo na okolí (hovädo dokonca aj podľa ruskej mafie a to už je čo povedať). Bohužiaľ, veľa vecí tu bolo dosť na kočku. Nepochopil som tie surealistické scény, ktoré mohli vynechať, tiež tá časť, kde sa Seagal snaží o erotickú scénu (bŕŕŕ, dúfam, že tá baba dostala extra prémie) a podobné perly. Steven tu ale pôsobí dojmom policajta, ktorý si upravuje pravidlá, napr. nechá ruského mafiána odrovnať svojho rivala, za starých dobrých čias by sa o to postaral sám. Je tu už ale vidieť aj jeho náklonnosť k Rusku, ehm, poznámka od ruského mafoša: "V našej krajine by ste bol hrdinom." Tak to mi tam teda riadne zaškrípalo. Ono by sa dalo polemizovať, či by bol hrdinom, keby šiel po krku priekupníkom drog (možno ak by šiel po krku konkurencii ruskej mafie), ale dobre. Občas som sa celkom zasmial, že dej filmu museli dať zrovna do Rumunska, ktoré teda ukázali v hroznom svetle, roztrasená kamera (teda neviem, či kameraman mal Parkinsona, alebo bol ožratý), občas dosť neprehľadné bojové scény, hlavne Seagalove, zopár logických lapsusov, ale celkovo? Na prekvapenie som z toho nehodil šabľu, keďže deň predtým som si pustil Derailed s Van Dammom a to bolo fakt strašné. Takže ak by tie Seagalovky boli aspoň takéto, tak by sa to dalo nejako zniesť. ()

Tomx112

Fakt nevím proč jsem se na to díval, bylo bláhový čekat, že to bude lepší než tradičně špatný. Takže tradičně stupidní scénář, tragičtí "herci" i "akční" scény. Zaujme snad jen spousta pěkných holek, rekordní počet slov "fuck" a "shit" kompletně od všech postav a nejtrapnější milostná scéna v historii. Tak či tak, ač tohle patří mezi Seagalovy chujoviny, pořád se to ještě narozdíl od jeho některých jiných chujovin dalo vydržet až do konce, ale Seagal is not back... ()

SONYAGENT

No.. nehrát tam můj oblíbený Steven Sádlo.. asi by jsem hodnotil mnohem hůř.. Je sice pravda, že ztloustnul, pořád loví mladý maso a jeho grimasy už jsou ohrané, ale je to prostě ikona.. Stejně jako mnoho dalších hodnotících nechápu, proč kýve na nabídky produkcím, které nemají kvalitní kameramany.. To byl teda otřes..Amatérské záběry občas připomínali Blair Witch a scénář byl také dost ubohý! Ale jinak je to koukatelný, akční scény zaměřené jen na hlavního hrdinu a vedlejší role mají svůj náboj a kvalitu.. ()

chochi18

Ked uz konečne nastalo mierne zlepšenie od Zakona ulice , tak Štefanovi sa zacnelo za Rumunskom a takto aj to dopadlo. Prostredie na hovno, kamera na hovno,suboje na hovno, tučny Seagal ...takze opät sa vratil do sračiek. Ps: So Štefanovou vahou neverim uz,ze natoci nejaky dobry akcny film s viditelnimi subojmi. Akurat tak si moze zahrat Ninja korytnačku. ()

intheend

Zajímavej film, první cca půlka stála za prd a nedělo se tam prakticky nic a druhá půlka byla totální nářez. K tomu výbornej ''záporák'' Dimitri, kvůli kterýmu přidávám hvězdu navíc. 70% ()

AmunRa odpad!

Obtloustlý Segal, "dokumentárně" roztřesená kamera, zpomalovačky, "umělecky" rozmazané záběry, dementní scénář, žádná režie a banda ochotníků z Rumunska. Dokonce i ty holky vypadají jako levné štětky. Opravdu nevím, co bych na tomto filmu našel dobrého. ()

Ankroth

Určitě jeden z těch lepších filmů z jeho poslední tvorby. Steven už nevypadá jako vypelichaný Garfield, pár kilo zhubl a umí se i hýbat. Co mě osobně potěšilo: konečně zase vidím Seagala máchat a bojovat prackama hladce a plynule (žádné střihy na jeho xicht, žádný dabler), parádní mlátička v restauraci při čekání na jídlo a také se mi líbila kooperace s ruským bossem na konci filmu. Co se mi nelíbilo: podivná kamera (vypadalo to jako díl komisaře Rexe), trapné zpomalovačky, všechno působilo hrozně lacině a lechtivá scéna holky s božským tělem a Seagalem byla prostě směšná. Odehrávat se to v americe a mít to klasickou kameru a normální herce, tak je to celkem solidní béčko. Jedno je ale jasné, Seagal to lámání pracek má stále v krvi a vypadá to stále dobře! ()

KubaST

Při koupi DVD s tímto filmem u pumpy jsem žádný zázrak předem neočekával, čili překvapení se nekonalo ani nyní. Ale vždy mám zaručeno, že uvidím jeho typické souboje, sem tam dobrou hlášku s tím, že se trochu obmění prostředí, protivníci a příběh. Víc od něj neočekávám, takže jsem relativně spokojen a navíc se tyto typy filmů hodí např k šlapání na rotopedu či posilování, kdy není možno plně se soustředit na pochopení zápletky (a nakonec o to tady až tak primárně nejde) ()

Pe4Ce22

Další Béčkový akční film s přestárlým Segalem, který je nudný od začátku do konce a naprosto ničím nezaujme. Herecké výkony jsou slabé, děj je přímočarý jak cesta z A do B a nakonec jediné na co se dá koukat je hromada nahotinek pobíhajících sem tam celým filmem. Dávám 1 hvězdu. ()

Atilla

To je děs. kameraman byl zkouřenej a ožralej zároveň, nedá se na to vůbec koukat. Obraz pořád lítá, prolínají se tam scény odjinud dohromady s jinými - asi to měl být záměr, ale pro mě - ať si to strčí...Otrávilo mě to po 20 minutách. ()

eaglestar

Ček by dal této céčkové prasárně i tři hvězdy, jenže nerealistické postavy cigánů, a to jak neodpovídající výběr herců (kde je jejich proslavený tupý výraz, puch zapoceného hucula, strabismus a vysoká incidence glaukomu?!), tak fakt, že projeví jakous takous inteligenci (což je v reálu zhola nemožné), to vše mě nutí dát jen za dvě. P. S.: nenechte se otrávit epileptickou kamerou ze začátku filmu, pak se to totiž zlepší. Ale stejně je to humr. ()

zuppa

Pejsek s kočičkou vařili svůj filmový buřtguláš a omylem jim do hrnce spadl i jeden špekáček z Kalifornie. Výsledný mix reklam na Dacii Logan a výrobce XXXL velikostí neprůstřelných vest je úsměvný. Fajn by také bylo, kdyby kameraman nebyl idiot, který pravou rukou drží kameru a levou neustále masturbuje, tak, že se to klepe jak čokl před veterinou. Pokud si ovšem na jeho zápěstí neotestoval pár triků sám mistr. Jinak je to ovšem klasický Steven posledních deseti let. Jen čekám na cestopis " Štefanovi toulky po východní evropě " . ()

cartyci

Ked som začal pozerať film myslel som si,že som sa pomýlil.Vyzeralo to dosť biedne ale dej sa rozvíjal a všetko išlo lepšou cestou.Segal opäť ukázal aj par chvatov a nemusí sa za film hanbiť. ()