F&V: Film&Video

(relácia)
všetky plagáty
Československo, 1991, ?x30 min

anderson

SLOVENSKÁ TELEVÍZNA PREMIÉRA: STV = 17.8.1991 - Regulérny nástupca NOVÝCH FILMOV V KINÁCH, ktorý v rámci uvoľnenia informoval aj o novinkách na VHS a postupne sa zvrhol v prezentáciu trailerov, propagačných rozhovorov a skrytej reklamy distribučných spoločností bez akejkoľvek kritickej reflexie. Z tejto relácie sa postupne vyvinuli všetky tie degeneráty s Mokrým, Ciberejom a podobnými "ksichtami". Moderátorov sa tu vystriedalo viac. V pamäti mi utkveli najmä DÁŠA DIANOVÁ a MAROŠ KRAMÁR. Relácia sa vysielala nepretržite do roku 1994, potom po istej prestávke ju STV obnovila, ale program už nedokázal divákov zaujať a zmizol do prepadliska dejín. (21.10.2009) ĎAKUJEM Piedone ()

corpsy

Človek by čakal, že porevolučné 90. roky, kde sa príval noviniek do kín a na VHS dostal na takmer maximum, prinesú oživenie a totálny vrchol publicistických filmových magazínov. Omyl, ten bol a ostal v rokoch 80tych ( NOVÉ FILMY V KINÁCH ). ()

Trevor

Svojho času ako malý chlapec som túžobne očakával každé nové vydanie aby som vedel akú videokazetu by sa oplatilo požičiať, prípadne aký film si z programu nemeckých či inýh staníc pozrieť (aj keď som im nerozumel ani slovo dej si moja predstavivosť aj na základe recenzií filmov v rôznych časopisoch domyslela)...a potom prišli videopožičovne... ()

teltri

V zaciatkoch bol pre mna uzasny. Uvadzal ho jeden fuzaty pan, neviem jeho meno. Tam som videl prve ukazky na kung fu filmy, sila. ()