Daryl, Connie, Lydia a Henry utekajú pred Našepkávačmi, ktorí sa spamätávajú z útoku zombie. Alpha vyšle svojho zástupcu a najlepšieho bojovníka Betu (Ryan Hurst), aby prenasledoval Daryla, Connie, Henryho a Lydiu. Chce získať späť, čo jej patrí, aj keby musela dcéru Lydiu vykúpiť krvou. Utečenci hľadajú útočisko v dome na kopci, aby ho nedosiahli stáda zombie. Čelia však útokom zo strany Našepkávačov, ktorí sú im v pätách. Ich veliteľ Beta nakoniec dostihne Daryla, ale ten ho v súboji zhodí do šachty. Beta pád prežije, zúri a prisahá osobnú pomstu. Nič netušiaca štvorica utečencov sa vydáva smerom k Alexandrii. Plány Kráľovstva na opätovné zjednotenie komunít sú ohrozené. (TV JOJ)

BROKEN_

Perfektní epizoda. Vztah mezi Henrym a Lydii mi přijde čím dál lepší. SPOILERY: Souboj Daryl vs Beta neměl chybu. Nedejchal jsem! Pro mně nejlepší souboj ve TWD. O Daryla máte strach jak svině! Nakonec to dopadlo dobře, uff. 9 série jede na plný koule. Jen tak dál! ()

kenkaku

Zatím nejlepší epizoda druhé poloviny. Sice se opět skáče v lokacích, ale ta nejzajímavější se děje nejčastěji. Nebýt té trapárny na konci (největší zmrd prostě přežít musí za každou cenu), bylo by to i na plný počet. ()

Najt

Daleko lepší než posledně. Bitka v baráku byla skvělá. Daryl opět ukazuje, že je nenahraditelný a o Rickovi už ani zmínka. Tohle téma je pasé. Absolutní výmrd všem fanouškům. Uvidíme jak se vyhrotí finále. ()

PaTeXx

Duel Bety proti Darylovi byl jedním slovem famózní. V průběhu celé epizody jsem měl nepříjemný pocit až v kostech a nervozita se mnou jen hýřila. Přesně tohle se očekává od TWD. ()

Mistr119

Dobrá, mám-li hledat důvod pro nadprůměrné hodnocení, bude to za nabídku Království "zúčtovat" s lapky bez použití násilí. :) Nevím, jestli by to reálně prošlo, ale nápad dobrý. :) Zbytek je akční a očekávaný. ()