Daryl a jeho skupina dorazia k bránam Alexandrie a žiadajú pomoc. Michonne si spomenie na dávny zážitok, ktorý by najradšej vymazala z pamäti. V spomienkach vidíme, ako Michonne s Darylom premýšľajú o Rickovom zmiznutí a jeho pravdepodobnej smrti. Zároveň spoznáme temné tajomstvo, ktoré zapríčinilo rozkol medzi Alexandriou a ostatnými komunitami, a prehlbovalo medzi nimi priepasť a nenávisť. Keď Michonne nechala odísť svoju starú priateľku Jocelyn (Rutina Wesleyová) so skupinou detí do Alexandrie, musela trpko oľutovať svoju dôveru. Ukázalo sa, že Jocelyn je psychopat, ktorý pretvára nevinné deti na chladnokrvných vrahov, drancuje zásoby Alexandrie a uniesla Judith. Michonne a Daryl musia zachrániť deti a zlikvidovať Jocelyn, ale v súboji s traumatizovanými deťmi obaja získajú duševné aj fyzické jazvy. (TV JOJ)

BROKEN_

Další dobrá epizoda! Vysvětlení od čeho mají Michonne a Daryl jizvy se dalo čekat, že něco takového to bude. I tak se mi líbí, že se TWD nebojí udělat drsný díl s dětmi. To chce koule, a TWD je má v 9 sérii na správném místě :-D . Judith je boží! Miluju ji :) . Je radost ji sledovat. Jen tak dál. Závěr jasně ukázal že se tvůrci inspirují komiksem. Ukázka na další díl, mně naprosto odrovnala. Tohle bude ku**a dobrý! ()

kenkaku

Už jen co to začalo, bylo vymalováno. Michonne a její náhlé shizo-výlety do minulosti. A proč vůbec? Informačně zcela prázdná epizoda. Kdybych se fozvěděl kde je Maggie OK. Ale ono nic. Samozřejmě úroveň žvanění je opět na maximu. Co mě dost hnulo žlučí bylo to citlivoučké “přepínání mezi liniemi” když mélo dojít na sekání hlaviček náctiletých. Prostě ve světle rozmlácené lebky baseballkou (ano, myslím na tebe Glene) vrchol pokrytectví. ()

Loki_Six

"That is exactly right. She is your daughter, so she has her own ideas about how things should be. Oh, you didn't come down here because you're curious. You came down here because you have no idea where she is. Maybe she's off petting a horse. Or maybe she is exactly like her mother, and she is not taking shit lying down." ()

• Písnička, která hraje na začátku epizody, je „Souvenir“ od Boygenius. (Duoscop)