Kým Henry z Hilltopu prenasleduje Našepkávačov, Daryl a Connie sa ho snažia včas dohnať a zabrániť nešťastiu.  Prídu však neskoro a Henrymu v kempe Našepkávačov hrozí smrť. V oboch komunitách rýchlo rastie napätie a obyvatelia začnú spochybňovať schopnosti svojich vodcov, Michonne aj Alphy. Obe šéfky z toho vyvodzujú odlišné závery. Lydiu čaká rozhodnutie o živote a smrti. Vďaka pomoci Daryla a Connie sa Henrymu s Lydiou napokon podarí utiecť z kempu Našepkávačov. Michonne ide vypočuť Negana, chce vedieť, prečo sa vrátil späť do väzenia, keď už bol raz voľný. (TV JOJ)

BROKEN_

Ještě lepší než předchozí epizoda. Konečně jsme se vrátili do Alexandrie :) . Neganova scéna jasně dává najevo, že chce být ten hodný, a pomáhat ostatním, doufám že se tak stane. Scéna s psem je za mně jedna z nejlepších z celého seriálu, úžasný. Alpha je neskutečně badass. Jde z ní respekt, až mám trochu husinu. Závěrečná scéna luxus. Konečně Beta! Ti Šeptači jsou nejvíc záporáci v TWD. Jen tak dál. ()

kenkaku

Copy+paste minulého dílu. Strojově přepínáme mezi Alfou a “něčím” (tentokrát to je Alexandrie). A mě opravdu nezajímají trable panbíčkáře ani co mají proti slavnostem v Království. Místo toho aby se děj soustredil na to co všechny zajímá se jen ředí kecama z jiné linie. ()

Mistr119

Ještě nechám 4*, i když téma už je mezi 3-4*... Vlastně jediné téma je zde otázka přírody a přežití silnějších a co to pro některé znamená být silnější... Hitler byl vlastně docela přírodní tedy.. :) ()