Maskovaní divosi Našepkávači vedení Alfou vyjednávajú s obyvateľmi Hilltopu a navrhujú im výmenu - vrátia im dvoch stratených priateľov Luka a Aldena, ak im oni vydajú Lydiu. Obyvatelia Kráľovstva sa vydávajú na lov. Daryl a Alpha rokujú o prepustení Lydie. Pretože Alpha má vo svojej moci Luka a Aldena, Daryl nemá inú možnosť, než súhlasiť s výmenným obchodom. Mladý Henry s tým však nesúhlasí. Neskôr sa vytratí z mesta a začne prenasledovať Našepkávačov, nehľadiac pritom na desivé následky, ktoré môže mať jeho konanie pre celú komunitu. (TV JOJ)

kenkaku

Jedenáctá epizoda je čistým ztělesnění toho co mi na TWD vadí. Minulá epizoda na konci představí Alfu a čím začne tahle? Scénou z Království kam nacvává Ježíš... a deset monut se žvaní jako by se nechmelilo. Najednou střih na Alfu (wtf!? to jako skáčeme v lokacích i v čase!?) a pak zase hop do Království (“jdeme do kina”), hop Alfa... a tak pořád dokola. To sakra není dost co vyprávět v JEDNÉ linii že se musí tříštit vatou, která nikoho už asi čtyři epizody nezajímá? ()

BROKEN_

Po minulé epizodě kde se hlavně mluvilo a vysvětlovalo se kdo je postava Alpha, tak tady TWD nabírá na obrátkách a servíruje nám akci s dobrou atmosférou. Alpha ukázala opět svou krutost. Scéna s miminem byla skvělá, líbilo se mi jak si tvůrci s touhle scénou pohráli. To jak nakousli proč má Daryl na zádech ty jizvy, už jsem myslel že se to konečně dozvíme. Tak snad v další epizodě a když ne v té další, tak doufám že do konce 9 série se to dozvíme. Jerry je neskutečně cool týpek :-D. WHERE IS BETA? ()

ALIENka_

Problém TWD číslo jedna natahování epizod, stále přetrvává. Nemáme čím vycpat epizodu aby jich bylo 16? Dejte tam backstory ke Kingdom se skvělým příběhem Hon na žárovku do domácího kina a je to. A takhle nějak se stalo, že epizoda která měla velkej potenciál spadla do sraček a příběh se prakticky vůbec neposunul. Henry je pořád stejnej naivní kokot (hádám že by taky potřeboval pět a dvacet, aby se mu rozsvítilo v kebuli), kterej se vydává na sebevražednou výpravu za úplně neznámou holkou (doufám, že jste si nemysleli, že mi záleží na nějaký holce z divočiny) a ještě se do ní zamiluje. Tara naštěstí v tomhle díle moc nebyla a Daryl je zase hodnej týpek. Krom toho všeho se naši milí hrdinové rozhodnou zachránit úplně cizí dítě (proč panebože?). Snad jedinej člověk, co to zachraňuje je Alfa, která je zase jinej druh psychopata než třeba Negan, takže není ohraná a dokáže zabavit. ()

• Písnička, která hraje v 16. minutě, je „It's All Right Now“ od Eddieho Harrise. Na konci epizody zazní „All My Dreaming“ od Emmy Russack. (Duoscop)