Walking Dead - Série 1

(séria)

První řada seriálu přivádí na scénu postavu zástupce šerifa Ricka Grimmese (Andrew Lincoln), který se za probíhající epidemie, jež postupně mění obyvatelstvo v nemrtvé, snaží najít svou ženu Lori (Sarah Wayne Callies) a syna Carla (Chandler Riggs) a později se ujme vedení skupiny přeživších, s nimiž se snaží najít bezpečné místo k životu a jakoukoli možnost k zastavení nákazy. (Necrotongue)

K1K0

1. Séria  na mňa zapôsobila veľmi nádejne žiadne prehnane triky, efekty ale autenticky obraz sveta apokalypsi. Zaiciatok ma rýchly ukáz žiadne zdĺhavé predohry ale bum! rovno ste v deji a hneď viete čo sa stalo. Posledná epizóda je jediná ktorá na mňa moc nezapôsobila. ()

skvely

Vážně skvělý seriál, který vypadá, že má před sebou velkou cestu. Už se těším na další série a jsem ráda, že jich je tolik! Snad nebyl díl, kdy jsem neseděla u televize s otevřenou hubou, úplně natěšená a zabavená. Boží! ()

FortyReview

První série twd, byla velmi vydařená...dokázala nám ukázat "post-apokalyptický" svět plných zombie(Walkers) a jednu z nejlepších seriálových postav vůbec a to sice Rick Grimes. První série má poměrně jednoduchý, ale poutavý příběh do kterého vás twd rychle vtáhne...Rick poté co se v nemocnici zotavoval ze střelné rány a následně na něj po začátku apokalypsy je zapomenuto se musí se vydat najít svojí rodinu...v sérii se objeví také hodně postav ke kterým si vybudujete velké pouto a cítíte se jakoby ste tam byly s nimi... 9/10 kvalitní záležitost, ale ne pro každého samozřejmě. ()