Taká obyčajná rodinka

Ukážka z filmu 20
USA, (2009–2018), 75 h 32 min (Minutáž: 21–22 min)

Hudba:

Joey Newman

Patricia Heaton, Neil Flynn, Charlie McDermott, Eden Sher, Atticus Shaffer, Chris Kattan, Frances Bay, Bob Clendenin, Paul Hipp, Doris Roberts, Marsha Mason (viac)

Frankie Hecková je v strednom veku a s mužom Mikeom má tri deti. A aj keď je ich rodina niekedy zľahka nefunkčná, spoločne zvládnu každý problém. (HBO Max)

Inkognito_CZ

Kupodivu jsem si tuhle rodinku docela oblíbil. Americké sitcomy obecně zrovna nemusím, ale tento patří mezi těch pár světlých výjimek. Nejde ale rozhodně o žádný inteligentní humor, takže pokud hledáte něco "britsky" laděného a jste v tomto směru ortodoxní, tak Průměrňákovi asi moc nenadchnou. Když je ale nálada vypnout a konzumovat jednoduchou, nenáročnou zábavu, rozhodně to není krok špatným směrem. ()

entronov

Pět hvězd je moc, ale čtyři jsou málo. The Middle na první pohled působí stejným dojmem jako všechny podobné rodinné seriály, ale není tomu tak. Seriál si vytváří svůj zajímavý vesmír, který Vás vtáhne do děje. Víte kam rodina chodí nakupovat, kde pracují, jaké mají auto, kde se jim v domě co rozpadá, jaké trápení má babička atd. Tyhle zajímavostí tvoří poměrně slušnou podívanou, která s každou sérií nabírá na kvalitě. Od páté série jsem se mnohokrát od srdce zasmál a za to se nakonec přikláním k páté hvězdičce. Vřele doporučuji máte-li rádi rodinné seriály :) ()

nervana

Jsem rád že po Kroku za krokem, který jsem sledoval jako puberťák, se našel seriál v podobném duchu, který je stejně zábavný i poučný a navíc se v něm může kdokoli najít, jak dítě, tak i dospělý. ()

FauSSt

Dostal som sa k tomuto serialu uplnou nahodou a velmi milo ma prekvapil…aj ked by som Axla niekedy najradsej nakopal do vajec… ()

Thalin

Nesympatická splácanina všech hloupých amerických stereotypů představené prostřednictvím údajně průměrné  rodiny. Kvůli které ovšem máte pocit, že je ta země opravdu plná idiotů a kde to, že mají dva normálně pracující lidi problém uživit rodinu a žijí v lepenkovém baráku, je vlastně normální american life. Celá tahle rodina jsou takové hloupoučké a sobecké karikatury. Každý si tam jede tu svou, od sobecké matky, pokračující nevychovaným a tupým synem, přes uječenou a přehnaně emotivní dceru a konče manželem, který se chová, jako by se ho nic z toho netýkalo. Jo a mají ještě zjevně autistického syna, z kterého ale všichni dělají to divný pako, přitom jako jediný občas používá mozek s klidem. I když někdy houká nebo šeptá a asi jim ho tam vykopli z jiný planety. Ze začátku mi ten seriál nepřišel kdo ví jak vtipný, ale nevadil mi. Ale postupem času jsem na postavy a jejich problémy a hlavně stupidní myšlenky začala mít averzi a teď je nedokážu vystát. Nikdo mi tam není sympatický a většina situací i humor působí většinou spíš trapně než vtipně. A celý, za vlasy přitažený humor, čerpá vlastně jen z tuposti, neschopnosti postav a schopnosti Frankie udržet se a nevyvraždit celej ten barák. ()

Lukkyn

Typický seriál na který narazíte náhodou přepínáním televizních kanálů. Nejdřív si říkáte - Bože to je debilita , až se tenhle odpor přetaví v soustavné sledování . Přesně takhle jsem to měl s Průměrňákama já. Nakonec jsem si je oblíbil a jako by jsem s nima prožíval jejich obyčejnej , nudnej a nuznej život. Je to hodně ze života a v podstatě se tam řeší problémy všech lidí a věřím, že si tam každej najde situaci ze svýho života. Nakonec jsem si těch 9 sérií s Heckovýma užil a myslím, že skončili v ten pravý čas , tedy v nejlepším !!!! ()

LooLaa

Posledních pár dní mi zpříjemňuje usínání právě tento seriál. V dnešní době už celkem nezvykle "obyčejný" a uvolněný rodinný seriál, který pobaví hlavně svojí odlehčeností a oproštěním od nastolených standardizovaných směrů. The Middle dokazuje, že i dnes se dá upoutat pozornost takto! A právě tím tak vyčnívá před všemi průměrnými sitcomy s většinou útočně laděným humorem vždy na něco poukazujícím. Všudypřítomná ironie a nadsázka mi jenom těší. PS: Český dabing se mi líbí víc, hlavně rolím fenomenálního Bricka a Frankie Heckové, která si neustále v duchu trousí něco pro sebe, padne úžasně. ()

santa331

USA a Velka británie prostě umějí dělat sitcomy. Tak například tenhle je založený na jednoduchém humoru, týkající se rodinných záležitostí-a to prostě zabere( tedy alespon na ty co žijí v nějaké rodině). A navíc celý příběh vypráví žena ve středním věku, která vždycky řeší nějaké problémy (a že jich je dost). Vlastně v The Middle vidím tak trochu naši rodinu. Syn Brick se náramně podobá mému mladšímu bratranci:). ()

sovel

Po 8 serii musim zmenit hodnoceni,serialu jsem dal sanci a mohu s klidem rici ze 5* si zaslouzi,zadne stagnace,stale vtipny....me prve hodnoceni s jednou hvezdou bylo neuvazene a clovek musi dat aspon dve serky aby tomu prisel nachut;) pak se ale bude vyborne bavit ()

TheBlizard

Průměrňákovi? Ach, kéžby. Je to nudné, nevtipné, pitomé a některým představitelům tohoto vskutku dementního, rádoby rodinného seriálu, jehož scénář se nejspíš rodí v nějaké dosti choré hlavě psychicky narušené osoby, bych raději zakázal hrát. Jedním slovem děs. ()

RuudAnce

Tak Sue má ozaj šílený oči!!!! a strašidelný úsmev!!! Axel ako hráč amerického futbalu mi nesedí, ale všetko ostatné je fajn!!!! Brick svojským spôsobom divný, ale s knihami si žije svoje detstvo!!! Určite nie sú supermanská rodina, ako nás väčšinou Američania kŕmia.....A rodičia majú správny postoj k životu a k deťom!!!! Seriál sa mi páči viac a viac!!!! ()

Elmont

Další béčko, které jasně popisuje "normální" život v Americe. Chlap, kterého zajímá jen fotbal, věčně zatížená matka, naivní holka, smradlavý kluk a malý autista (což mě osobně naprosto nas*alo, protože můj mladší bratr je autista, takže tohle poznám a přijde mi, že si z toho "amíci" jednoduše dělají srandu)... "Průměrňákovi" Jsou dost silný podprůměr. ()

carim

Pokud si člověk k této fajn rodince najde cestu rozhodně se dobře pobaví. Příjemný oddechový seriál. Rozhodně zábavnější než jsem zprvu očekával... ()

SONNY07

Chvili mi trvalo než jsem na tento sitcom zaostřil a možná proto ho miluji. Představitelé hlavních postav, včetně těch dětských jsou naprosto geniální a "sedí". Seriál je vtipný, má spád a prostředí je SUPER (PROSTĚ PRŮMĚRNÉ) !!! ()

TOP 2018 dle TOP uživatelů ČSFD.cz

TOP 2018 dle TOP uživatelů ČSFD.cz