Taká obyčajná rodinka

Ukážka z filmu 9
USA, (2009–2018), 75 h 32 min (Minutáž: 21–22 min)

Hudba:

Joey Newman

Patricia Heaton, Neil Flynn, Charlie McDermott, Eden Sher, Atticus Shaffer, Chris Kattan, Frances Bay, Bob Clendenin, Paul Hipp, Doris Roberts, Marsha Mason (viac)

Frankie Hecková je v strednom veku a s mužom Mikeom má tri deti. A aj keď je ich rodina niekedy zľahka nefunkčná, spoločne zvládnu každý problém. (HBO Max)

Drahocam

Tenhle seriál miluju. Je to jako dívat se na rodinná videa. Každý máme něco, co se nám líbí míň a co víc. Tenhle seriál je pro mě nejvíc. Je v něm tolik z toho, co jsme prožívali my jako děti nebo moji přátelé. Jestli někomu přijdou mnohé problémy a starosti této rodiny jako nereálný, tak mu blahopřeji, asi měl lepší život. ()

Fisik

jeden z nej klasik poslední doby. Každý rodič se dokáže vzhlédnout v situacích, které prožívají. Samozřejmě, že něco je přitažené za vlasy, ale prostě to baví ()

DiableBlanc

Ze začátku nic moc - přišlo mi to jako negativní reklama na rodičovství ...jak děti dospívají, začal mi relativně i nejmladší Brick být sympatický stejně jako jeho relativně mrzutý otec ... ()

Jarka.spung

Nesnasim ho, vzdycky kdyz ho davaji(v mi vile v televizi) tak to musim vypnout! Jediny dobry dil byl ten jak mok dostal infarkt, suek shodila bricka ze schodu, bruk strelil frank do hlavy a axo se stal bwzdakwm😂😂 jinak to bylo pekne trapny🤢🤢🤢🤮🤮🤮🤮🤮🤮 ()

Loli

Seriál o typické americké rodince, kde je matka utrápená životem, otec, který výchovu dětí přenechává převážně na matce, nejstarší syn sígr, věčně problémový, mladší dceři se nic nedaří a nejmladší syn je podivín. Velmi příjemný oddechový seriál, který ukazuje problémy tak, jak jsou. ()

+sfinx+ odpad!

Podprůměrňákovi jsou dokonalou ukázkou jednoduchého zbytečného seriálu. Jednoduché vtipy, jednoduché postavy, žádný příběh. Asi tam byla snaha o nějaké to moudro třeba ve stylu Krok za krokem. Jenže Frankie je zoufalá zkrachovalá šmudla, která nemá ani charakter ani hrudník Carol Lambertové a ničím dalším rozhodně nezaujme. Chudák manžel má potom za úkol jen přežít. A to třeba i blbé kecy svojí dcery, která je tak tupá, že by mohla kamarádit i s Gretou Thunbergovou. Je odporná, uřvaná, hloupá. Zbývá místo ještě pro jednoho tupého spratka a pro chytrého emzáka, který tam je asi do počtu. Ten seriál má úroveň asi jako příspěvky influencerů, je stejně prostý, zbytečný a nudný. Jen ta stopáž je o něco delší. ()

Hvezda1

Je to docela fajn, ale čím déle se na seriál dívám, tím víc mi vadí příšerně otravná a uječená Sue. A přesně vím, jak by nikdy neměla vypadat matka a manželka, protože tak vlezou, uřvanou, neodbytnou ženskou, jako je Frankie, která totálně kašle na děti, ale má pocit, že může žvanit do všeho mi začíná neskutečně lézt na nervy. ()

TOP 2018 dle TOP uživatelů ČSFD.cz

TOP 2018 dle TOP uživatelů ČSFD.cz