Päť najlepších priateľov, jeden podkrovný byt a päť kľúčov. Keď však jedného dňa nájdu v tomto "hniezdočku lásky ženatých pánov" mŕtvolu mladej ženy, je im jasné, že niekto z nich je vrahom. Rozbieha sa kolotoč podozrení a vzájomných obvinení a prekvapivé rozuzlenie nenechá na seba dlho čakať... (Babulik)

ostre_pero

Napriek takmer dvom hodinám som sa ani chvíľku nenudil. Strhujúce tempo, vynikajúca hudba, perfektné herecké výkony. Klobúk dole všetkým, ktorí pripravili túto filmovú lahôdku... ()

ELDoctorow

Výborná a napínavá belgická detektívka so slušnými twistami v závere. Vadí mi len úplný koniec „rok po“, lebo (bez toho, že by som spoileroval) neviem ako by sa z toho mohli dostať bez nejakých trestnoprávnych následkov tí, čo sa z toho očividne dostali. ()

NSN

Výborný dialogy vyžadujou maximální, avšak přirozenou pozornost díky strhujícímu scénáři, ve kterým každý z účastněných hraje svoji významnou roli, vše do sebe zapadá a hudba tomu všemu dodává maximální prožitek. ()

Mmariner

Příjemný překvapení z belgie:) Pozvolnej rozjezd, po celou dobu se příjemně bavíte a najednou docela parádní drama... Od začátku do konce jsem si to užil. ()

Snakefinger

Když jsem si přečetl hlavní mužské předtavitele, alias partičku hezounů hrající v podivných a béčkových filmech, tak se mi do tohohle absolutně nechtělo. A hele. Vyklubal se velmi rafinovaný thriller, který svého DIVIAKA fakt vtáhne do svých spárů .... troška škoda otevřeného konce ale po skoro deseti letech druhé pokračování asi nebude. Skoda. ()

madline24

Výživný thriller s velmi kvalitním scénářem zaujme od první chvíle. Po delší době film, u kterého jsem vydržela od začátku do konce doslova přibitá (nebo připoutaná? :)) v křesle. ()

eoj

Super příběh, a to se počítá. Holandský remake po dvou letech nechápu. Haha a po dalších 4 si to režisér tohohle původního dá ještě pro amiky. Ale to už asi venkoncem tak překvapivé není. ()

Fibonacci

Uchylačina riadna, to vám teda poviem... telenovelova jazda divoky anjel šuvix. kris kras kris. zapletky, pohlady, maj lasky čas, ono to aj mohlo byt fajn, len na konci to moju pozornost už neudržalo ani.. hm.ok. ()