BaronMartin

Extrémně zbytečná, ale vlastně neskutečně stylová epizoda. Hlavní postavy se zde dostanou do Temné dimenze (to je taková ta říše, co už byla v prvním Strangovi, Agentech i Carterové, a se kterou každý tvůrce pracuje po svém, čímž vzniká extrémní nekonzistence v tom, co to vlastně je :D) a čelí zde svým největším strachům. Samotný námět je strašně super, líbí se mi, jak si tvůrci poměrně kreativně pohráli s jednotlivými momenty samotných postav - mně osobně přišla nejlepší část Chase a Victora. Líbila se mi vizuální stránka, kdy každá z těch jednotlivých sekcí má svůj vlastní vizuální styl: Nico je zpočátku v černobílém světě, Molly má takový extrémně přebarvičkovaný, Chase naopak hodně pošedlý a takový tmavý. Celkově ale mám tyhle psychologické díly v seriálech hodně rád a i tato epizoda mě bavila. Pokud bych měl něco kritizovat, tak to bude posledních asi 10 minut, kdy se stane strašně moc věcí a je to trochu složitější na vnímání, obzvlášť když některé z nich jsou celkem dost podivné věci - třeba to, že se najednou ukáže úplně nový typ magie, kterým Tina disponuje :D Jinak ale hrozně dobrá epizoda, uvidíme, jak si tvůrci poradí s Morgan a s šestiměsíčním skokem. Hodnocení: 80% ()

• V tomto díle vyvolá Nico (Lyrica Okano) své žezlo tím, že se řízne do ruky. Jedná se o odkaz na komiksy, kde se žezlo vyvolává právě skrze sebepoškozování. Tvůrci v předchozích sériích tento koncept zavrhovali, jelikož nechtěli, aby záměrné sebepoškozování hrálo významnou roli v seriálu pro dospívající. (BaronMartin)