Mutant James Logan (Hugh Jackman) má problémy so svojou druhou, neľudskou identitou zabijaka Wolverina, zvieraťa s vysúvacími adamantiovými pazúrmi. Monštrum, unavené vlastnou nesmrteľnosťou, živorí medzi dravou zverou v kanadskej divočine Yukonského teritória, kde sa v ústraní márne pokúša odpútať od minulosti a nájsť pokoj po nešťastnej smrti milenky Jean Greyovej. Z Yukonu Logan odchádza do Japonska, kam ho pozval japonský priemyselník Yashida (Hal Yamanouchi), ktorému superhrdina zachránil život pri bombardovaní Nagasaki v auguste 1945. Už onedlho však Logan pochopí, že umierajúci starec iba túži získať jeho nesmrteľnosť a zaplieta ho do svojich nekalých plánov, s ktorými mu pomáha zmija Viper, zmutovaná americká vedkyňa dr. Greenová (Svetlana Chodčenková). Logan sa zamiluje do Yashidovej vnučky Mariko (Tao Okamotová), ktorá stelesňuje tradičné hodnoty. Keď však do hry vstúpi ziskuchtivý otec Mariko a jej zločinný snúbenec, Logana čaká najväčší súboj svojho života, v ktorom môže prísť o svoju nesmrteľnosť. V oslabenom Loganovi sa však vyburcujú netušené sily a stane sa ešte nebezpečnejším. Napokon získa nečakanú pomoc, keď sa na jeho stranu postaví mladá bojovná japonská mutantka Yukio (Rila Fukushimaová), obdarená schopnosťou predvídať budúcnosť. (TV JOJ)

RebeccaLynn

3 hvězdičky jen kvůli Loganovi a vzpomínce na X-meny. Japonsko mu vůbec nesluší Akční scény slušné, ale občas trochu zdlouhavé. Konec těžko uvěřitelný a značné násilná příprava na možné pokračování. Ach jo, kde jsou staří dobří X-meni?! ()

Regig

Celkoví pocit ze snímku mám skvělí. Akce na vagóně mě pobavila a celkoví dojem ze příběhové stránky mě opravdu překvapila. Mělo to šťávu, šmrnc, bylo to dynamický. Prostě skvělí. Dokonce bych mohl říci že mě ze všech X-menů nejvíce zaujal. ()

Sakya

Tak dalsie pokracovanie Wolverine sa nam rozbehlo na plne obratky a dohana ho minulost ,pritomnost aj buducnost zas ide o neho vsak okoho ineho nez nasho Logana s pazurm.i Dej zacina rychle bez zbytocnej polievocky okolo a aj totalny neznalec predoslych filmov a komiksu sa dostane do raze a moze si vychutnat paradnu Mutantsku akcnu jazdu v Japonsku. Co je dost dobre lebo prinasa to uplne novy rozmer . Ok klasicka zapletka ktora sa da predpovedat ale oto tu az tak nejde ide hlavne oto ake su medze Wolverinovych schopnosti a zranitelnosti co ma dost pobavilo a vela narazok na jeho osobu .Ked sa dostanem k hereckym vykonom samozrrejme Hugh Jackman genialny herec ta rola mu prischla + 2 fajne Japonky co hrali dost dobre nato ze to bol ich prvy film . Akcie som si uzil do sytosti niekdo ze malo akcne kdeze docela stacilo bojov az moc:) Hudobne vyborne ako sa na Marvelovky patri a + par scen co dokazalo zamrazit:) lepsie nez Origins a X-men 3 takze za 4 za pefektnu dvojhodinovu zabavu:) ()

matko2351

Bohužiaľ len 3 hviezdičky. Wolverine akčný a drsný ako vždy, len sa ocitol v slabom príbehu. Premýšľal som že sa pôjdem na tento film kuknúť do kina ale urobil som dobre, že som nešiel. Počas 2 hodín som sa nudil, zase nebudem zlý na celý film, boli tam scény, ktoré ma prinútili zdvihnúť zrak od telefónu. Inak najslabšia časť o X-menoch. ()

pekos

X-Meni sa stali kultovou záležitosťou a vždy som očakával od nových častí ďalšie príbehy, ktoré scenáristi pre hlavných hrdinov vymyslia, a tešil som sa na to, ako sa bude vyvíjať život týchto mutantov. Fanúšikovia tejto ságy sa určite tešia aj na tento nový príbeh Wolverina, rovnako som si i ja s očakávaním pustil tento film. Tentoraz sa síce nejedná o prepadák, ale určité sklamanie som po skončení filmu cítil. Film má prepracovaný scenár, dej sa neutále posúva dopredu, ale v tomto príbehu si nebudete istí, či to, čo vidíte, je fantasy X-Menov, na aké sme boli zvyknutí. Rozhodne však stojí zato tento film vidieť, kratšia stopáž by mu neuškodila. ()

Laslo

Wolverine opäť nesklamal.Herec Hugh Jackman veľmi dobre potvrdil svoj herecký výkon.Dobre scény aj scénar aj iné postavy tohto filmu boli tiež dobre. Ich výkony boli dokonalé.Ale tento film je skvelý a musím pochváliť.Režisér si musel dať veľkú námahu aby to bol skvelý film.Dá sa to pozerať aj viackrát.Moje hodnotenie k tomuto filmu je 70 % ()

SvatyPejtl

Hou Hou Hou, tak kdyby byl kazdej film o wolvousovi o tom, kdy komu pomohl a kdo chce jeho schopnosti, byl by to nejspis serial. Nastesti, jak doufam, je tento snimek ojedinelou epizodou v zivote wolvika a dale se vzpominkove mise konat nebudou :) 65% ()

jujask

Prekvapenie v podobe nového wolverina je super, nečakal som toľko od filmu kde nemá rosomák po boku ostatne hviezdy z X-mena. Príbeh je dosť v pohode až na ten výbuch v Nagasaki a že ten starec ešte žil ďalších asi 60 rokov. No nič príjemne som sa pobavil a čakám na pokračovanie. Celkom ma to zaujíma. ()

Joe1998

Čekal jsem víc mutantů. Vím, že se tento díl týká Wolverina, ale pořád se to odvíjí od X-mena, takže mě zklamalo, že je tam jen pár mutantů. A Byla tam jen jedna spojitost s předchozími díly- Jean. Myslel jsem, že by tam mohla být aspoň zmínka, o Xavierovi, Magnetovi, či Tulačce... Jinak bylo zajímavé, jak ztrácel svou schopnost, ale bylo tam nedopracované. Vždycky se mu zahojily rány po drápech a po kulkách ne. A jak vlastně ten robůtek ovlivňoval jeho schopnost? To jsem nepochopil, ale jinak je to dost dobrý. Prostě Wolverine, takže hodně akční. ()

eexDon

Für mich - 70%, - /není to zrovna nejlepší díl série, Hugh čím je starší, tím má větší svaly, jenom ten věk je na něm víc a víc vidět/, + /akce/souboje, zajímavá lokace a Hugh samozřejmě/, hodnocení - slušný akční díl s Wolverinem v Japonsku, ale tahle série má i lepší části ()

Gorefa odpad!

Co to? Proč to? Pořídil jsem na blu, pustil unleashed cut edici a nestačil se divit, co to vytvořili. Disk jsem naštěstí mohl vrátit. Červená hlava Fukushima naprosto nesympatická, děj strašný, japonské prostředí pro Wolverina naprosto nepadnoucí. Prostě z mého pohledu totální průšvih. Tohle si W nezasloužil, tohle už je fakt moc. Na zlepšení chuti si časem pustím X-Men Origin, který jsem považoval za slabotu... ()

NAILBOMB

Za tohle si všichni, co se podíleli na natočení téhle BŘEČKY dejte facku! Vzhledem k tomu, že X-meny a Wolverina celkem uznávám, tímhle jste to totálně pokáleli. Dávám jednu hvězdu za snahu a zároveň za to, že už se to nebude nikdy opakovat...... Budu dělat, jako že tenhle film nikdy nevznikl. ()

mpet

Rozhodně slabší než první Wolverine z roku 2009. A to i přesto, že se děj odehrává v Japonsku a pod taktovkou japonské kultury, kterou mám osobně velice rád. Tentokrát si myslím, že filmu trochu uškodila právě má oblíbená Japonská kultura a to především kvůli absolutně nesympatické Rile Fukushima, která byla představitelkou Jukio. Celý film pak působil trochu uspěchaně a zmateně, a celkově bez nějakého výrazného poselství či děje. Když k tomu připočtu celkem nudné bojové scény na X-meny, stává se z tohoto snímku asi nejslabší část této ságy. Přesto bych nad Wolverinem úplně nelámal hůl, neboť se mi Wolverin zdál celkem koukatelný, a pro fanoušky X-menů je to celkem slušná výplň mezi První třídou a Budoucí minulostí. ()

Aronofsky a motorkář Tatum?

Aronofsky a motorkář Tatum?

15.09.2015

Loňský Noe sice rozdělil diváky na nadšené a trochu zmatené, nakonec ale vydělal 362 milionů dolarů, takže se dá považovat za úspěch. Co chystá režisér Darren Aronofsky (Fontána, Černá labuť) dál?… (viac)

Marvelácký Ant-Man přišel o režiséra

Marvelácký Ant-Man přišel o režiséra

24.05.2014

Opustit projekt těsně před natáčením je v Hollywoodu nezvyklé, ne však nemožné. Darren Aronofsky takhle nechal na holičkách Wolverinea, Guillermo del Toro se vzdal režie Hobita... a podobně těžké… (viac)

Další sólový Wolverine nejdřív za tři roky

Další sólový Wolverine nejdřív za tři roky

18.03.2014

Už za dva měsíce se Hugh Jackman posedmé vrátí do role věčně nabroušeného samotáře Wolverinea. Učiní tak v epickém crossoveru X-Men: Budoucí minulost, kde se o osud světa poperou mladé i staré verze… (viac)

X-Men budou čelit Apokalypse(ovi)

X-Men budou čelit Apokalypse(ovi)

07.12.2013

Režisér Bryan Singer přes Twitter oznámil: „X-Men: Apocalypse očekávejte 27. května 2016“. Nic víc, ale to prozatím stačí. Znamená to, že studio Fox chce pokračovat v rozjeté sérii a režisérem bude… (viac)