Volejte věštce

(relácia)
Publicistický
Česko, 2008, 45 min

Zajímá vás, co vás čeká? Potřebujete pomoci s důležitým životním rozhodnutím nebo partnerským vztahem? (oficiálny text distribútora)

paascha odpad!

Sluníčko, vidim tady, že ten váš chlap je sice grázl, ale má vás rád. Kdy že se narodil? V lednu, no jo, tim to bude... peklo jménem Věštírna pro tupé a ještě debilnější za těžký prachy placené linky ()

LiVentura odpad!

Tak nesympatické osazenstvo na lavici "věštkyň"..uff, bojim. Princip pořadu mi nevadí, lidé potřebuji vzpruhu, jakoukoliv, jenže takto to opravdu nepůjde..! ()

Jacinda

Není směšnějšího nočního pořadu...Překvapivě proto se stal jedním z našich (mě a přítele) neoblíbenějších...no opravdu. Neumím si představit nic lepšího, než v pátek večer v jeho prázdném bytě z postýlky sledovat tu kardinální hovadinu a popadat se za břich...Mám cuky dát 5 hvězd, protože je to skvělá komedie. Neříkám, že věštění z karet je úplná blbost, ale v jejich podání bych nevěřila ničemu. Podle mě mají tyto "věštkyně" nastudovanou základní příručku psychologie a jenom dedukcí odpovídají neurčité žvásty...Naší favoritkou je postarší "dáma", která se prokazuje neumělými umělými nehty, staromodními brýlemi a uvítáním: Dobrý večer, halo halo, kdo tam? ()

forsberg

Dost mne mrzí, že Prima nasadila tuto nedoceněnou perlu televizní zábavy na tak pozdní noční hodinu, takže kvůli ní velice často zaspávám do práce. Pokud vydržíte do noci, uvidíte nevídané a uslyšíte neslýchané. Hlavní protagonistky se předhání v kultovních hláškách a volající důchodkyně ve stupiditě dotazů. Věštkyně které vás zaručeně pobaví jsou: Jana Skálová - celkem bezvýrazná (nedoporučuji kvůli ní ponocovat). Jana Demeterová - kartářka povolána bohem. Martina Blažena Boháčová - mateřský typ, donekonečna omílající dvě slovní spojení, totiž "karmické zadání" a "královna pentaklů". A nakonec Ivana Regina Kupcová Sádlová - neuvěřitelná osoba v růžovém boa, která věší z křišťálové koule, ve volných chvílích se ohání kouzelnou tyčkou a k mé velké radosti se nedávno vytasila i s kouzelnou šiškou. A ještě jedna věc mi při sledování Volejte věštce vrtá hlavou. Všechny kartářky mají obrovská prsa. Nevím, čím to je, ale zřejmě je posilují nepřetržitým vykládáním karet. ()

petaspur odpad!

Také bych se chtěl něco dozvědět o tom, jak zbohatnu, zkrásním a prožiju takovou lásku, že se o ní kdejakému Diegovi Alfonsovi může v jeho telenovele jenom zdát. Můj vrozený skepticismus ke čtení osudů z karet, lógrů nebo rukou mne však předurčuje k tomu, že si budu žít dál svůj všední život. To mi však nebrání pogratulovat všem, kterým mozek opustil jejich vymaštěné hlavičky a jsou ochotni obětovat mrzký peníz k postavení se do zástupu čekajících na vyřčení svého úžasného osudu těmi, kteří si dokázali sázkou na lidskou blbost pěkně namastit naducané kapsičky. ()

salahadin odpad!

Sledovat jen s nabitou brokovnicí. To jen pro případ, že byste se chtěli po pár minutách zabít. Jinak hrozí, že umřete přívalem bezedné lidské stupidity. Gratuluji TV Prima, která se svým pořadem vyhrála soutěž o největší TV-SHIT v dějinách éry televizních přijímačů ever........... ()

666teen

Marcela Košanová je reinkarnací Nostradama! Mě předpověděla, že ráno vstanu do práce! A trefila to! Všechny z vás, tupounů, kteří si z ní děláte šoufky, stihne děsivá kletba. ČÁRY MÁRY MUŘÍ NOŽKA, AŤ JE Z TEBE ALLWAYS VLOŽKA!...Doufám, že jste všichni v balíku. Ten telefon není zadarmo. ()

Adam Bernau odpad!

Těmito nočními telefonistickými pořady dávají TV magnáti jasně na jevo, co pro ně znamená divák: lůzu k podojení. A mají pravdu. ()

MikeCool odpad!

TV-pořad. | Když se mi nechce moc smát tak se u tohoto docela pobavím, hlavně nad některými, kteří do studia zavolají. Průměr všech zhlédnutých (odvysílaných) epizod: 10% (odpad!) | ()

WANDRWALL

Když už na to narazím, tak je to vždy jen pár minut, co vydržím. Ani nevím, jestli se to ještě vysílá. Bylo to něco tak pozoruhodně nesmyslného, že jsem žasl, že všichni účastníci to vydávají za něco pozoruhodného. ()

Chrustyn odpad!

Absolutní hnus. Nechápu jak tomu někdo můž věřit a provolat nehorázný prachy za to aby mu nějaká baba podle karet řekla jeslti se mu bude dařit v práci a jestli si najde partnera. ()

bassator odpad!

Asi to nejhorší co kdy z televizní "zábavy" nebo jak to nazvat bylo, je a bude vysíláno... Nebo zaručená věc jak do sebe dostat trochu adrenalinu, toto mě totiž dokáže vytočit během pár okamžiků... ()

heyda odpad!

Já věřím na duchy, ale věštcovi nevěřím ani nos mezi očima :-D...tohle je fakt vymývání mozků, každopádně lze tento pořad brát vyloženě jako prdel a to se pak někdy hodně nasmějete, jako já :-D ()

Nettrass

Kdo si zacáluje tuhle telefonní taxu a volá, je prostě za VOLA a to urážím Vola, pač tomu sebrali koule, nikoliv rozum. Najivita, volajících a křišťálově čisté schopnosti věštců pobaví. ()

HenryS.

Nehodnotím, sice jsem viděl spoustu dílů, ale ani minutu se zapnutým zvukem. Vzpomínka na letní noci v píseckých a uherskohradišťských nonstopech... Ach, jímá mě nostalgie. ()

Darneth odpad!

Opravdu zábavný odpad, sice bych si o ty "experty" tam neopřela ani hrábě, ale u Jolandy si vychechtávám hlavu. "Chcete volat? Nechcete volat? Řeknu vám na vaše otázky. Můžete položit jenom jednu a odpovím tři. A já, mě je to líto. Mě to je líto, protože jsem cigánka a s takovýma lidma cejtim. Nehraju si na ňákou nóbl pani. Žiju s takovym obyčejnym životem. Nemám ňáký kaviáry nebo ňáký holůbata, nejezdim támhle na Má-rolku nebo takový." ()

SOLOM. odpad!

Vždycky mě dokázalo vytočit, když jsem usnul u sedmé reklamy v "jednom" filmu, po třech hodinách se probudil a čuměl do ksichtu nějaké kartářky, která mele pořád dokola to samé. Já na tyhle věci nevěřím a lituju lidí, kteří jim do toho pořadu volají. ()