EZO.TV

Talk-show
Česko, 2009, 65 min

Účinkujú:

Vlastimil Brůček, Jolanda

Chcete znát svůj osud? Zavolejte a dozvíte se více o vaší lásce, zdraví, kariéře, financích...  Ezo TV nabízí divákům možnost obdržet radu živě od věštců, kteří vynikají v různých věšteckých metodách, jako je astrologie, tarotové karty, zvláštní věštecké nástroje (např. kameny, křišťálová koule), numerologie a počítačová analýza, což poskytuje vzrušující rozmanitost programu. Hlavní témata diskuse zahrnují lásku, kariéru a finance. Ezoterická profesionální telefonní služba, která už je úspěšná v mnoha zemích, konečně i u nás! (oficiálny text distribútora)

Devilian

Nejgeniálnější věc nočního vysílání! Pokud neusnu vždycky se stojí za to podívat na plejádu přiblblých důchodců, kteří utrácí stovky a tisíce jen za to ,,aby zjistili svůj zdravotní stav/zdravotní stav dcery či manžela". Na tom se bavím neuvěřitelně. Rád pro lidi milující trolling. A Vlastík? Alešek? Stanley? Nejlepší! V poslední době začíná vystrkovat bavičské růžky i Alenka Pastelka! ()

heyda

Koukám, že to nikdo nechápe. V EZO jsou záměrně zaměstnáváni málo inteligentní blázni (viz rázná cikánka Jolanda, bubeník Vlastík či přihřátý Alešek), protože alespoň díky nim se dá mluvit o nějaké sledovanosti. Je i dost možné, že ředitel EZO za to, že zaměstnává lidi na okraji společnosti dostává nějaké dotace. Každopádně kdyby sehnali rádoby seriózní věštce, bylo by to jen a jen divný, protože věštění je kravina. Takhle je to alespoň sranda. Navíc se to vysílá v hodně pozdních hodinách, takže zdejší odpady jsou jen zoufalým výkřikem do tmy. ()

lodka

Kdybych se díval jen na tohle a nic přitom nic jiného nedělal, tak se po pár minutách asi půjdu oběsit. Jiný rozměr však tento pořad nabírá, když se přes noc potřebujete něco naučit nebo vypracovat a podkres je mimo kafe jediná varianta jak neusnout. Oblíbená hudba, kde znáte text, je rušivá, protože alespoň mě nutí si podrukovat melodii a tím pádem je těžké se soustředit. ()

Segrestor odpad!

Všichni ti, co tu vykřikují, že Vlasta Plamínek je Bůh, šéf, borec apod., jsou jen oběťmi zkurveného marketinku a oslavují tak jen otravný produkt moderní společnosti, který našel svou sílu v hlouposti - zde přímo v mentální zaostalosti. A tento podivín není sám. S ním přichází celá plejáda pitoreskních marketinkových panáků. Za 70 kaček za minutu tu jeden mentál namaluje obrázek, tu zamíchá maďarskými kartami nebo vyčte osud nějakému gayovi z žárovky, tu vybubnuje ducha mrtvého štěněte... Všehovšudy je to dovršením toho, co vlastně televize představuje a nabízí. Pod rouškou zábavy se snaží jen prodat nějaký produkt. A lidé už na televizi zírají a čekají na reklamu a dívají se na ni jako na sled zábavných krátkých filmů a pak přepnou na EZO.TV a diví se, že reklamní panáci hovoří, že mají tušení budoucnosti a tak hned tedy nepřepnou na konkurenčního Horsta Fuchse, který se šel kvůli předváděčce Smoothie makeru již po dvacáté vychcat, a raději volají rovnou paní Heleně, která z pexesa klidně uhodne i složení slovenské vlády v roce 2025. "Dobrý den, kdo volá? Haló, tady Helena, jsi ve studio, zlatíčko. Potřebuji tvoje jméno a věk, sluníčko." Chvíle nechápavého ticha. "Tu tů tu tů tu tů, ozvalo se nejdříve, ale pak nás konečně přepojili," vypráví později nadšená paní Jarmilka holkám ve fabrice na marmeládu. "Tady paní Jarmila, 59 let, chtěla bych vědět, co bude s mým mužem za tři roky." Korpulentní Helena, která vypadá, že sama se toho nedožije kvůli infarktu, rozhodí pexeso po stole a chrastí náramky u mikrofonu zavěšeném na obřím povadlém prsu tak mocně, že hovno slyším. Tak se jen domnívám, že Jarmilce vysvětlila, že za tři roky její manžel stále nebude v důchodu, že jí určitě nebude nevěrnej, s jeho rozvinutým Alzheimerem určitě ne, a že by se měla soustředit na přestavbu své, vixlajvantem obalené, kuchyňské linky. Pochopil jsem. Helena to s Jarmilkou myslí dobře. A já doufám, že si Jarmilka vezme ta slova k srdci. A že zcela uzpůsobí svůj život dle slov té dámy, která si říká čarodějnice (lze to potvrdit - na krku ta kráva přece nosí pentagram). Lidstvo spěje do záhuby, protože věří televizi. Věří, že ta svítící bedna chce lidstvo bavit a těšit. Přitom jim chce jen prodat další balení kakaa a nějakou žíravinu na mytí nádobí. Po dokoukání EZO.TV a prodejních banketů Horsta Fuchse doporučuji film Truman Show . ()

Don82 odpad!

ŠŠŠŠŠŠŠŠŠŠŠŠTĚNĚ! ŠTĚNĚ! ŠTĚNĚ! ŠTĚNĚNĚNĚNĚNĚNĚNĚNĚ! Člověk jménem CaryMaryFuck nahrál, sestříhal a dal na YouTube klenot televizní zvrácenosti. Díky němu můžeme obdivovat výkony "profesionálů" EZO.TV kteří se při živém vysílání dostávají do jiných dimenzí jsoucna, "věští" budoucnost, sází jednu perlu české mluvnice za druhou a nakonec vám ještě tvrdí, že to všechno je pro vaše dobro a že oni to myslí vážně a jsou tu jen pro vás. EZO.TV je především hodně dobře promyšlený obchodní model který sází na manipulaci s lidmi. Na druhou stranu díky některým volajícím kteří buď nevědomky a nebo záměrně dělají v televizi opravdu prvotřídní show plnou ultra speciálního humoru pro fanšmejkry. ()

• Jeden čas v ČR vysílaly varianty EZO.TV hned tři komerční televize: TV Prima, TV Public a Barrandov TV. (ČSFD)
  • Vlastík Plamínek uvedl, že získal své schopnosti tím, že spadl a bouchl se do hlavy (T600)