Polepšovna mazlíčků

(relácia)

Přerostl vám problémový pes nebo kočka přes hlavu? Znepříjemňuje život vám i okolí a nevíte, jakou špatnost provede příště? Pošlete vašeho mazlíčka do polepšovny! (oficiálny text distribútora)

Viktooorka

když si člověk pořídí pejska, měl by myslet i na následky.. všichni si to představují jako Hurvínek válku :-) a když si s pejskem nevíte rady, zkuste zajít za odborníkem a to nemyslím polepšovnu mazlíčků.. existuje takový cvičák, jestli Vám to něco říká? :-)) ale je pravda, že nebýt tohohle pořadu, tak se zase tolik nezasměju, páč pejskové krásně vedou :-)) Sároušku, mě nevadí, že neumíš chodit u nohy a že občas něco zničíš.. jsi odrazem toho, jak se o Tebe starám :-)) ()

Phobia

"Polepšovna mazlíčků" aneb debilita některých majitelů psů. Podobný pořad jako "Já nebo pes!" uváděný na Spektru, s tím rozdílem, že angličané jsou ohledně výchovy psů ještě větší idioti a cvičitelka Victoria má určité rázné charisma, je to tedy v jejím podání zábavnější. "Polepšovna mazlíčků" prezentuje převážně lidi, co by psy snad vůbec neměli mít, nemají na ně čas, případně nevědí, jak se k nim chovat a výsledkem bývá nezvladatelné, agresivní hovado (nebo vystresovaný nerváček). Bohužel není nijak výjimečné takové páníčky a jejich mazlíčky potkávat na ulicích... A pak se člověk může divit, jak jsou pejskaři neoblíbení a lidi se větších psů až hystericky bojí. Tento pořad majitele psů zobrazuje jako nekompetentní a oni sami tomu úspěšně asistují. Mně to hlava nebere, vždyť s trochou péče, pozornosti a důslednosti může být takřka každý pes bezproblémový, není třeba s tím lézt do televize - od čeho jsou cvičáky? Frustrace a nuda, to je můj převažující dojem z "Polepšovny mazlíčků", ale sem tam může pro pejskaře zaznít i užitečná informace... možná, ta paní poradkyně mi totiž přijde dost nejistá. 20% ()

kinej odpad!

Hodnocen díl z 29.12: Jako exhibice pro někoho, kdo v sobě nemá ani špetku žádného talentu je to možná dobrý prostředek sebeukájení. Jako zábava pro diváka je to nepřekvapivě ubohé. ()

kingik odpad!

Mě by zajímalo, který dobrák přišel s myšlenkou vytvořit tento příšerný pořad. Já jako tvůrce něčeho takového bych chodil kanálama a denně ke zpovědi. Ano vím, že je to chorý mozek, ale at si to natočí pro sebe a ukájí se u toho. K tomu ta příšerná hilda doktorka nebo co to je a pár odporných čoklů a jejich debilní majitelé, co mají v hlavách sračky. Prostě další zrůdnost z Novy. ()

triatlet

Upozorňuji, že jako kynolog jsem zaujatý a samotný pořad považuji za tragédii. Spíš Polepšovna pro páníčky… Zbytečný pořad tvářící se chytře. Některé rady veterinářky jsou opodstatněné, proto ta hvězdička. Tím, že je pořad sestříhaný, tak je jasné, že se vytrácí autentičnost. Pořad hlavně vypovídá o naivitě (slušně řečeno) majitelů: pořídit si argentinskou dogu a chtít od ní, aby na lusknutí prstem poslechla, ale zároveň ji nechat vlčit bez výcviku??? Divit se, že foxteriér skáče po paraglaidistech??? Chodit venčit v podpatcích??? Nechápu, za co dostali majitelé těch čtyřnožců krmivo od sponzora… Srovnatelné s pořadem Psí život . ()

Xeelee

Odkaz od uživatele HelloNiky mě děsí. Na týrání zvířat se opravdu koukat nemusím. „Vidíte – už se zase zvedl! vejde do dějin chovatelského tmářství.“ ()

Handle odpad!

Trochu mi uniká smysl tohoto pořadu. Právě už nápad se mě zdál divný a v produkci Tv Nova to dopadlo ještě hůř než jsem čekal.. Nelíbí se mi ani způsob jak se to natáčí, nikdo nic neuvede a celé je to ke všemu nudné, když chceme naučit zvíře k poslušnosti, nemusí se snad dělat takovýhle nesmyslný pořad. První díl a stačilo.. Znělka směšná, pořad směšný :) ()

blackrain odpad!

Lidská blbost nezná hranic. O tom se můžeme přesvědčovat do nekonečna. Když mi začne přerůstat pes přes hlavu, tak s ním půjdu na cvičák, ale nepůjdu s ním do televize, aby všichni viděli jak jsem blbá, že ho nedokážu zvládnout. O různém rozmazlovaní ani nemluvím, co jsem si vychovalo to mám. Na druhou stranu pes vychovává i svého páníčka a dělá to mnohem rafinovanějším způsobem. Teď se vrátím k to mu, co nám servíruje Nova. Je to nezáživný a nudný pořad. Pro mě docela zbytečný. Nic nového se v něm neříká. Když jsem si pořizovala psa, tak jsem si zjistila všechno potřebné o rase a promyslela jsem si všechna pro a proti. Máme voříška, který je ze tři ras (yorkšír, jezevčík, pudl). Je to trošku individualista. ()

Colonist odpad!

Když má někdo problém s hospodou, obrátí se na televizi Prima a navštíví pořad Ano, šéfe! Když má někdo problém se psem, obrátí se na Novu a poctí návštěvou paní veterinářku. Upřímně - smysl tohoto pořadu mi uniká. Mně tedy nepřijde nikterak zajímavé sledovat třicetiminutový pořad, na jehož konci se dozvíme, zda se ze zlobivého čokla stane hodný pes. To mě vážně nijak nevzrušuje, ať si třeba kadí po trávníku, je mi to fuk (nemám nic proti psům, jen mi tento pořad prostě přijde nezajímavý). Chovatel z Polepšovny možná získá nějaké dobré rady, milovník psů si užije záběrů na ně, ale jinak nevidím důvod, proč by na to člověk koukal. Nevím, čím si televize Nova myslí, že tento pořad diváky zaujme. Každý díl navíc musí být prakticky stejný. Nezlobte se na mě, ale Polepšovna mazlíčků je prostě ukázkový příklad NUDY. Nemyslím si, že na obrazovce vydrží dlouho...Dvě hvězdičky dávám za to, že přeci jen mohli vysílat něco mnohem horšího. Třeba prodloužené Babicovy dobroty. EDIT: Po zhlédnutí několika dílů a přečtení stránky, jejíž odkaz sem dala HelloNiky, měním hodnocení na odpad! Paní doktorku by měl nějaký pes pořádně kousnout do zadnice... ()

blitzer

Viděl jsem a tudíž hodnotím pouze díl s brazilskou filou, ve kterém byli hlavním problémem, nikoli pes, ale majitelé, kteří nezvládli výchovu (to ostatně platí snad vždycky). Nevím jak v jiných dílech, ale v tomto mi přišla paní "psycholožka" trochu mimo a řekl bych, že majitelům moc/vůbec nepomohla... to např. panové Desenský nebo Dostál (díky HelloNiky za odkaz) by byli jiný kalibr. ()