Psí život

(relácia)
všetky plagáty

Dokument sledující, jak majitel hledá nový domov pro svého psa, se kterým už nemůže dál žít v jedné domácnosti. Pes je na zkoušku ve dvou různých domácnostech a původní majitel se na základě natočeného videa rozhoduje, komu psa svěří. (triatlet)

triatlet odpad!

Pěkná znělka, pohledné moderátorky (Veronika Nováková, Gabriela Bártíková, Petra Černocká), hafani. Přesto pořad jako celek nefunguje. Pes není věc, aby se prostřednictvím domácího videa původní majitel rozhodoval, komu ze dvou kandidátů psa dá. Navíc "výcvikář", který dává potencionálním majitelům, kteří mají psa "na zkoušku" doma 24 hodin, úkoly typu: ukažte, jak Punťa umí přiběhnout na zavolání, působí tragikomicky. Místo psů je zbytečně kladen důraz na sociální postavení uchazečů o psa i původních majitelů. Nechápu, jak se takováto "předstíraná" pomoc veřejnoprávní televize mohla rok udržet na obrazovkách. Pokud se ČT rozhodla pomáhat, stačilo zřídit webovky a upozornit na ně v pořadu Chcete mě? Hodnotím pořad, takže ani soucit se psy mě nedonutí nahodit hvězdičku. Zbytečnost. ()

valinka odpad!

Právě proto,že jsem pejskařka Tahat psa od majitelů na 48 hodin pak ho vrátit na původní místo zas ho odvést.I z vyrovnaného zvířete by to udělalo nerváka a vetům,kteří se téhle taškařice zúčastnili bych snad odebrala diplom. Ale půlka * snad za to,že někteří pesani byli z původních rodin zachráněni oni někteří majitelé stáli zato těm radši ani plyšového ()