Hlavní zpravodajská relace České televize. Souhrn nejdůležitějších událostí dne v ČR i ve světě. (Česká televize)

MikO_NR_1909

Dôvody, prečo sledujem i komerčné či verejnoprávne média je načúvanie ich výkladu informácií a následnych interpretácií. Vnímaví však už dávno pochopili, že rozdiely medzi súkromnými a štátnymi informačnými blokmi neexistujú, takisto ako údajná objektívna snaha o sprostredkovanie faktov, či korektná súťaž medzi politickými tábormi. Každý kope za toho, kto ho platí. ČT nie je v tomto prípade výnimkou. ()

Orlau32

Velmi dobré zpravodajství, hlavně když moderuje Jakub ŽELEZNÝ. Má to úroveň a noblesu dřívější doby, kdy se moderátor vyhýbal nemístným poznámkám a byl vždy perfektně připraven. ()

Mefistofelle

Z toho, co jsem na hlavních českých stanicích v rámci zpravodajství na výběr mi to zkrátka už vychází tak, že zprávy na ČT jsou jenoznačně nejlepší. Občas se sem tam vyskytne taky nějaká ta blbost nebo pseudoroztomilá/komická zpráva, ale jinak to ujde. ()

Attta

Bohužel v roce 2015 musím konstatovat jednu smutnou pravdu a to tu, že už ani zprávy na ČT se nedají sledovat. Pokud můžu doporučit nečtěte a nedívejte se na žádné komerční média a pokud možno začněte sledovat nebo číst zahraniční televize/ weby, pak krásně uvidíte jak moc zkreslené informace se dostávají každý den večer průměrnému čechovi před spaním "na talíř". ()

sir-dave

Pravděpodobně nejhodnotnější zpravodajský deník u nás, ikdyž sleduju jen výjimečně. Jaro záplavy, léto sucha, podzim chřipky a v zimě sněhová kalamita. Rok co rok. Nemusím slyšet každý den dávku negativ :-) ()

otík

Před změnou v roce 2012 a příchodem pana Dvořáka do ČT velmi slušný pořad, teď už bohužel to nemá šťávu ani vkus. ()

AntonG.

3* z úcty k tomu zpravodajství, které na ČT bylo před vstupem toho ex-nováckého šéfa. Od té doby se hraje jen na efekt a na mlácení prázdné slámy (aneb jak natáhnout zpravodajství z naší malé republiky na téměř hodinu). Takže tedy 4* za zpravodajství před Dvořákem, maximálně 2* za to za Dvořáka. ()

Lachtaan

Události jsou zpravodajskou relací, kterou jsme na střední ve druháku dokonce dostali na hodinách zeměpisu za úkol denodenně sledovat. Hádejte, kdo to dodržel. I tak jsou ale v porovnání s konkurenčními kanály a jejich výplody zpráv nejlepším televizním způsobem, jak se dozvědět aktuální dění doma i ve světě. Nebýt internetu, konkrétně facebooku a zdejších příspěvků ČT24, možná bych i Události sem tam sledoval. V bedně jsou ale už jen pro ty, co nemají přístup k jinému médiu. ()