Neuvěřitelný svět rekordů a kuriozit

(relácia)
  • Česko Svět rekordů a kuriozit - speciál

Kdo má na světě nejmenší oko? Kdo má na světě nejvíce dětí? Kdo má na světě nejdelší vlasy? Zajímá Vás, co všechno je zaznamenané v knize rekordů? Spoustu zajímavostí uvidíte právě v tomto pořadu České televize! (Handle)

blackrain

Oba dva sporťáci vytvořili příjemnou moderátorskou dvojici. Sledovala jsem pořad pravidelně, protože jsem si při něm dělala večeři a konečeně si odpočinula od práce účetní. ()

stration

Nevěříte? Věřte! Škoda celkem chabého scénáře a vůbec celé "akční" výplně pořadu. Ovšem hlášky sporťáků byly perfektní. ()

L_O_U_S

Zpočátku zajímavé, později stále se opakující. Doslovná aplikace idiomů nepatří mezi nejinteligentnější formy humoru. Přesto nemůžu pořadu upřít určitou invenci. Spousta reportáží byla zajímavá a některé dokázaly člověku i zahoupat žaludkem. (509.) ()

otík

Ačkoliv mám Bernatského i Svěceného jako sporťáky rád, tento jejich pořad nemusím ani v nejmenším. Prostě mi přijde trapný a jejich smyslu pro vtip nerozumím ani v nejmenším. ()

Sfinkter

Hodnotím zpětně, ale spoustu scén si pamatuji docela živě. Sympatická asistentka Nikola a absurdní kuriozity s dobrým humorem hlavních moderátorů. ()

fabecc1222

Už je tu spousta let, co ČT vytáhla pořad s dosti nezvyklou moderátorskou dvojící v podobě dvou kamarádů-sporťáků, pro které tenhle pořad znamenal proražení mimo svět sportu. Právě jejich sehranost a naladění na stejnou notu táhli tenhle pořad dost nahoru. Po letech si vybavim, že se tam objevovali docela dobré momenty a nápady, ačkoliv ne v rámci originální tvorby, ale skrze různá převzatá videa či data. "Nevěříte?...Věřte" ()

uiu

Český pořad, který napodobuje americký pořad Ripley's Believe It Or Not. Vlastně se ani netají tím, že všechna videa a scénky jsou z tohoto pořadu, takže nechápu smysl toho, sebrat moderátory a natočit s nimi takovou hloupost, když stačilo jen předabovat americký seriál. ()

lskala

Dvojka Bernatský/Svěcený se na moderování pořadu tohoto typu velmi hodí. Škoda, že se stále vše opakovalo a s každým přibývajícím dílem šla kvalita, resp. zábava dolů. 40% - 2** ()

Cejny

Vojta s Petrem se snažili svým humorem přinést jemné osvěžení v podání kuriozních rekordů a pokusů. Někdy se mi to ovšem zdálo dost trapné, takže jen za 2. ()