Zábavná atrakcia Universal Parku spojená so Simpsonovským fenoménom. Ľudia sedia na rýchlo sa pohybujúcej sedačke, pričom je im pustené zábavné a adrenalínové video. Na tom videu sa obľúbená rodinka pustí dole horskou dráhou. Výlet im znepríjemňuje "Levák" Bob a práve kvôli nemu sa jazda nebude odohrávať len na dráhe. (Dexter1)

heyda

Nechápu, proč je to na CSFD. Atrakce patří přece na pouť. Stejně tak souhlasím s Dexter1, prostě tohle si člověk musí zažít, aby to o něčem bylo. ()

hippyman

příšerná komerční slátanina, v případě POV bych třeba mluvil jinak, ale přijde mi nechutný, k čemu moje oblíbence znásilnili... byť 3D prohlídka Springfieldu dost dobrá. 50% ()

Stanislaus

Levák Bob se chce mstít, ale tentokrát nejen Bartovi, nýbrž celé Simpsonovic rodince a to celé v 3D (2D "žluťásci" jsou ale lepší). "Měla to být nevinnná návštěva zábavního parku, ale změnila se v peklo. A ne všichni se dožijí konce!" ()

PauloZ

Překvapivě jedna z nejlepších atrakcí Universal Studios, otočka o 360 stupňů, jakožto jediná ze všech atrakcí, mě sejmula. ()

Džef!

Jelikož jsem byl na The Simpsons ride v Orladnu FL i v Los Angeles CA a navštívil jsem tuto atrakci několikrát... a usoudil jsem, že je to opravdu bomba. ()

okkac

Hodnocení celkové atrakce po mé návštěvě Universal Studios v Hollywoodu: Vynikající atrakce. Na malé obrazovce to video nic neřekne, ale když se nastoupí do vozidla, které se vynese z místnosti do sálu s obřím zakříveným plátnem (žádná nutnost brýlí pro prostorový efekt) a nastolí se ta šílená jízda, která představuje velký nápor na mozkové smysly, že se mi až málem udělalo špatně a být to o několik minut delší, tak bych asi i hodil :-D Což jen dokazuje tu intenzitu. ()