Nahota je baví

všetky plagáty
Dokumentárny / Pornografický
USA, 2007, 25 min

Sammy Hagar

Fotograf Andrew Einhorn fotí krásné mladé dívky... (oficiálny text distribútora)

heyda

Je to takové jalové. Někdy se i divím, že do toho ty holky jdou tak snadno. Ke všemu ty fotky mě osobně moc umělecké nepřijdou!!!! Ale za odvahu a toho docela sympatickýho chlapíka dám 2 hvězdičky. ()

eye candy

Dokumenty o kulturních rysech a specifikách amerických měst se mohou zaměřovat na všemožné sociální apekty nebo se třeba jen omezit na místní kuchyni, každopádně všechno z toho už jsme mohli vidět hodněkrát. Vzít si na mušku domorodé ženy, jejich temperament, vztah k sexu a nahotě, to je určitě originální koncept, bohužel je to zároveň jediné pozitivum této dokumentární série. Tímhle způsobem to totiž v praxi nefunguje. Fotografa Andrewa zkontaktuje nějaká květa (co se chce zoufale zviditelnit), on ji navštíví, nafotí, pak nejspíš i vymele a celé to vytrvale obohacuje nudnýma kecama abysme z toho něco měli i my diváci. Před nebo pak přihodí několik informací o tamním městě, kterými ho dokonale charakterizuje a pokračujeme dál. Hodně těch holek je průměrných, samotné focení doprovázené mistrovým blábolením tedy skýtá jen minimum potěšení. Celé by to mohlo být fajn, kdyby dokument fungoval alespoň jako turistická příručka pro muže, když už Andrew zvedne prdel a jede např. do San Francisca, tak by se při té příležitosti mohl alespoň pokusit zmapovat jestli se tamní ženy v něčem liší, co se o nich traduje, v čem jsou vyjímečné (já vím, každá je vyjímečná..), kam se chodí bavit atd., no prostě víc do hloubky, myšleno obrazně. V podstatě i za jakékoli milné generalizování bych byl vděčnej. Shrnu-li to tedy, Naked Happy Girls nepřináší do placu ani info ani entertainment, jen zazděnej zajímavej nápad. ()

spikey1

eroticky laděný pseudo dokument z dílny Playboye o aktech. Fotograf je extrémě nesympatický egocentrik a výber modelek stojí většinou za starou belu. Z hlediska nápaditosti fotografa musíme často čekat půl hodiny na fotku, která zalahodí našemu oku. Celý koncept si láme zuby na nepřirozeně namachrovaném hlavním protagonistovi a nudných rozhovorech snažících se vyplnit jinak tiché pasáže. Zajisté tenhle kus má cenu například pro začínající fotografy, budou ale muset vytrpět spoustu keců a nepovedených fotek, než si najdou mezi popelem svá zlatá zrnka. ()

Lukoboss

Rozhodně lepší a zajímavější než kdejakej erotickej film, ale zároveň nic tak super, aby z toho člověk ležel v mrákotách. Andrew je nesympatickej a jeho průpovídky a komentáře kolem focení tomu nijak zvlášť nepřidávají. Hlavní plus je asi sledovat focení "obyčejných dívek z ulice" než umělý barbíny. Tady to má aspoň nějakou svou přirozenost. I když nesmí těch přirozených natural-věcí být moc. Je rozdíl, když ta holčina má stairway to heaven nebo highway to hell :D ()

L3G1ON4R

Fotograf jenž cestuje a s náhodně potkanými ženami poté fotí akty. K tomu všemu povídání kolem běhu života v určitých oblastí, zemí etc... nic extra, poměrně nudná záležitost. ()

redalert21

Co na to rict, mozna pred 10-15 lety pouzitelny "porad" ale v dnesni dobe to nema vubec co nabidnout. Foceni "kurev" co me to zajima....není to ani porno ani dokument, proste zbytecnost... ()

saaaky

No, ono to vlastně není špatné. Není to žádné čistokrevné porno, skoro ani náznak toho. Spíše jen lechtivější, erotičtější, ale především taková reportážní show se vším všudy. Ale také bohužel, jenom to ... ()