Jon se setkává s Theonem, zatímco Daenerys útočí na Lannistery. Arya přijíždí na Zimohrad, kde se setkává se Sansou a Branem. (KajusaK)

Mistr119

O_O Oukej..! O_O Další díl, který se nezapomíná... :-/ Škoda, že už nás asi nečekají zvraty jako na začátku první série s prvním mrtvým Starkem, ale i tak děj nabírá na obrátkách... :) ()

Tomulka

Dlouho jsem přemýšlel zda dát lepší hodnocení, avšak nemohu. Vypadá to, že každý už má do konce série roli jistou. To co předvedl Chaime, ho mělo stát život, ale ne superman v podobě Brona opět zasahuje. Jak jsem psal u předchozích dílů, čekal jsem něco lepšího od tvůrců. Hlavně ten scénář je dosti slabý a začíná se motat kolem ničeho a být přitažen za vlasy. ()

Opadam

Zatiaľ suverenne najlepšia časť série a jedna z naj epizod celeho serialu! Opať výborný zvrat , epická bitka + posun v deji ! ()

Raiser1

Pro mě asi vyvrcholení největšího letošního zklamání. Dnešní 4 díl ve mě zanechal už takovou pachuť v ústech že nějak musím vysypat moje nas*ání. Dost možná že jsem přehnaně kritický, kvůli až lehce fanatické oblíbenosti seriálu, ale GOT bez knižní předlohy není to pravé ořechové. Začíná se už hodně podobat tomu odpornému, pro mě nerozdýchatelnému, Americkému akčnímu super stylu. Ta odporná předvídavost, naprostá tupost v detailech.. Geniální válečníci jako jsou Dothrakové se nechají jen tak 1 mávnutím zabít jednou z vedlejších postav, jako z Americkýho filmu hlavní postavy dokáží VŽDY uskočit pryč přesně v ten pravý moment, nejoddanější zbytek army s klidem přihlíží jak se k jejich královně na pohůdku přibližuje Jamie s oštěpem, Deneris vidi jak ji málem sundá mega šíp a musí se mu vydat naproti, tomu se říká uměle vytvořené dramatické napětí.. Ale naprosto postrádá důvtip a něco co by nás dokázalo překvapit. V USA zřejmě vydávají manuál na všechny tyto sra*koidní válečné scény. Co se týká předchozích dílů, jedním slovem nuda. Pokud to chtěli takhle natahovat, absolutně nerozumím proč se neudělalo alespoň 10 dílů. Dějových linií je tam mrak, postav kvantum, když už miliony diváků čeká celý rok, mohli nám dopřát té "zábavy" víc.. Myslím že alespoň to by trošku zmírnilo moje nas*ání :) Na druhou stranu, je škoda že seriálů v podobném duchu není víc, dokázal bych si zvyknout i na tohle béčkovější zpracování, pokud by se díly vysílaly pravidelněji. ()

MC_nechva

Krom bitvy tam nic nebylo. Nechápu nadšením z tréninku Aryi a Bryenne. V jeskyni to bylo hrozně trapný. No a bitva dobrá to ano (když nebudu opět komentovat zázračný teleport armády), ale jak psal Raiser1, hrozně americký... 2x na poslední chvíli záchrana Jameiho, "hrdinský" nájezd s kopím proti Daenerys a drakovi, neohorožená střelba proti drakovi a hlavně žádná smrt někoho důležitého jak bylo zvykem. ()

Robin23b

Tahle epizoda byla teda požitek! Hlavním a zřejmě asi nejdiskutovanějším bodem bude určitě závěrečná bitva, která mě osobně napjala až k prasknutí, kde se Deneris konečně ukázala , ale kde se také projevilo, že drak není nezničitelný. Souboj Bastardů byl o něco málo lepší, ale nemůžu si stěžovat. 5/5 :) ()