Daenerys překvapí nečekaná návštěva. Jon čelí vzpouře. Sam riskuje svou kariéru i život. Tyrion má v plánu dobýt Západozemí. (HBO Europe)

Tumbik

Spoilery!!! Hodně lidí zde píše, že byla první polovina ukecaná (až nudná) a že se něco začalo dít až ke konci dílu. Nesouhlasím, tahle epizoda je totální masterpiece. Všechny scény jsou promyšleny do posledního detailu, každý pohled, každé slovo sem perfektně zapadá. Sedmá série se neskutečně rozjíždí a jsem za to rád... Jen těžko lze vybrat lepší scénu, protože všechny byly absolutně bezchybné a skvělé... Jon a Littlefinger, Daenerys v Dragonstonu, Arya a Nymeria (škoda, že se k ní nepřidala), Grey Worm a Missandei (hihi ;), závěrečný fight... Nečekal jsem, že se Euron střetne s Theonem a Ashou tak brzy, ale o to víc to bylo skvělé! Tvůrci nelhali, když tvrdili, že se sedmá série ponese v duchu Battle of Bastards a The Winds of Winter. Vynikající díl, snad to takto bude pokračovat i nadále. O dost lepší než už i tak výborná první epizoda. Nemůžu se dočkat na další díl (hlavně na setkání Jona a Daenerys, které snad bude už v příštím díle)! ()

Aki

Kvalita seriálu jde od úvodu o něco nahoru. Ikdyž je to pořád až nepředvídatelně předvídatelné, už se tu aspoň něco děje a dá se na to docela koukat. Teda… pokud absolutně vypnete mozek. Protože ve chvíli, kdy začnete uvažovat nad chováním jednotlivých postav, tak se dost možná budete chvílemi chtít zabít. Zatraceně, neměl by seriál založený na politice mít funkční politiku? Při sledování mám pocit, že nekoukám na tříáčkový seriál, ale na velmi špatný letsplay z Civilization. ()

Tomulka

Sedm epizod a dvě jsou už celkem o ničem. No tak to bude asi celá serie zase jen o pár dílech. Je to velká škoda, protože si myslím, že látky je dost, ale tvůrci asi zlenivěli a začínají to celé uměle natahovat. No koneckonců do toho spadnou všechny seriály, které jsou založené na kontinuálním příběhu. ()

freeman789

Mnozí vyzdvihují především závěrečnou desetiminutovou pasáž, mně se však líbil kompletně celý díl, v němž kromě akce jsou také skvěle napsané dialogy mezi postavami. Druhý díl nemá vyloženě žádné slabé místo a úžasně navnadí na další pokračování. I když to je u tohoto seriálu v podstatě standardní. ()