Nedávno rozvedená Jackie Laurensová (Heather Locklear), mama dvoch malých detí, si sama sebe k svojim štyridsiatym narodeninám daruje dovolenku na Havaji! Nuž a práve tu si nechá – aj napriek všetkým pochybnostiam – zamotať hlavu atraktívnym, výrazne mladším učiteľom surfovania Kyleom Hamiltonom (Robert Buckley)! To, čo sa začalo ako nezáväzné dobrodružstvo, sa však zanedlho zmení na lásku, a tak asi neprekvapí, že Jackie využije každú príležitosť zaletieť si opäť na Havaj. Ibaže vďaka dvom deťom, ktoré ju potrebujú, najbližším priateľom a bývalému manželovi Danielovi (Cameron Bancroft), ktorí jej dávajú jednoznačne najavo, že jej počínanie neschvaľujú a oceánu, ktoré ju od delia, sa ich vzťah po istom čase ocitne vo vážnej kríze... A keď Jackie definitívne stratí pevnú pôdu pod nohami a potrebnú rovnováhu, bude ju práve jej nový priateľ musieť naučiť, ako znovu vyskočiť na pomyslenú surfovaciu dosku a zvládnuť vlnu, ktorá zmení jej život... (TV Markíza)

otík

Milá televizní pohádkově červená knihovna se vším, co k tomuto žánru patří - zamilovanost, polibky, zklamání, happy-end, nějaký ten kamarádský konflikt, usmíření, dětičky, dárečky, .... Film sice spíše k žehlení nebo jako kulisa, na druhou stranu příjemná Heather Locklear, dobrý dabing a pohoda na hoďku a půl. Proč ne. ()

nash.

Klasická televizní romantika, která je nejlépe stravitelná o Vánocích. Místo fujavic nabídne prosluněné pláže, místo stresu, tradiční "harlekýnku" o tom, že na štěstí není nikdy pozdě, a na každou báječnou ženskou čeká někde báječný pan dokonalý. Zkrátka taková nenáročná idylka pro vánoční filmový relax. ()

vesper001 odpad!

Bábuška chytí slinu a dvacátou druhou mízu a zjistí, že život začíná po stočtyřicítce. Ledva spočine francouzskou holí na havajské hroudě, hned k ní přiskotačí pubertální chasník, pro něhož od té požehnané chvíle existuje ona, jedině ona. Babče to restartuje hormony, usnuvší již zdánlivě věčným spánkem a nastane vír gerontofilní vášně a divokého stepování na endoprotéze, detailní francouzáky s umělým chrupem a na konci i slza ze skleněného oka skane. Milosrdná skleróza mi naštěstí zabraňuje vzpomenout si, v jakém pomatení smyslů jsem si tuhle hororovou harlekýnku pustila. ()

Royaldell

Nezávázná chujovina. Nic víc,nic míň. Pro mě naprosto neatraktivní Heather Locklear neboli ‘trošku obličeje na plastiku’ jako čtyřicátnice,která sbalí mladýho týpka. Hrozně originální příběh,fakt. Dialogy kamarádek mě nestačily udivovat,chlápek kterej si hlídá kalorie jakbysmet..Jo a málem bych zapomněla na ‘jeho přítelkyně je vlastně jeho ségra’ klišé. Dám tomu dvě hvězdičky za krásné kýčové teplé prostředí a za toho borca,ten by šel.. ()

Fiftis

Romantický snímok o tom, že v štyridsiatke sa život nekončí, ale vlastne opäť začína. Jednoduchý príbeh je skôr určený pre dámske publikum, ktoré tomu predsa len lepšie porozumie. Je to film pre tých, ktorí nemajú nič proti vzťahu muža so staršou priateľkou. Sám mám partnerku o 12 rokov staršiu. Tento film je práve o tom, že si lásku nevyberáme. Láska si vyberá nás. Heather Locklear nemám príliš v láske, v tomto filme mi ale vôbec nevadila, práve naopak. Akoby sa stala herečkou práve pre takéto postavy. Koniec presne taký ako som očakával a bol som spokojný. ()

• Heather Locklear, představitelce „čtyřicítky“, bylo v době natáčení už 47 let. (MTHRFCKR)