1 proti 100

Súťažný
Česko, 2006, 45 min

Účinkujú:

Roman Šmucler

Vědomostní kvíz vznikl v Nizozemí a dále se vysílal v mnoha zemích Evropy. U nás jej uvedla televize Nova v roce 2004 a těšila se vysoké sledovanosti a oblibě bohužel jen krátce. Soutěž o miliónové výhry moderoval známý zubař z pořadu TABU Roman Šmucler. Zajímavostí bylo zde, oproti jiným soutěžím, spojení soutěžících s diváky a jejich vzájemné až mostní spojení, které bylo hlavním pilířem šance na výhru jednotlivce. (Roman.Ticka)

hippyman

šmucler mi jako moderátor moc neseděl, ale byla to přesto zajímavá (a pro hráče v horkém křesle velmi obtížná) soutěž... 60% ()

triatlet

I kdyby bylo na výběr 100 hvězdiček, tak za tuto celkem neatraktivní soutěž s toporným moderátorem maximálně jedna. Možná bych změnil hodnocení, kdyby se do křesla dostal soutěživý kolega EH:-) ()

SOLOM.

Roman Šmucler si svého času uměl vybírat zajímavé projekty. Jak Tabu, tak i tato soutěž se mi docela líbili. Rozhodně to mělo dobrou myšlenku (i když byl tento pořad převzat ze zahraničí) a nebylo to nic lehkého. Taky jsem to rád sledoval. ()

Sifaka

Tuto soutěž jsem měl rád a hlavně tam šlo o znalosti a ne o náhodu, jako v jiných soutěžích. Porazit 100 lidí, to už je kumšt. ()

CageDepp

Škoda, že tento pořad dlouho netrval. Tady se mi líbilo, že se vždycky někdo našel, kdo nevěděl při jednoduché otázce správnou odpověd. Občas se stalo, že se někdo přemáčknul, ale určitě to nebylo tak často. Roman Šmucler to uváděl dobře. ()

Mr.FreeZer

Šmucler už neví co má dělat. Po pořadu Tabu se vrhnul na vědomostní soutěž, která mne ze začátku docela bavila, po nějakém čase už tolik ne. ()

Ceberus

Na to, že jde o prostou vědomostní soutěž, tak jde o velmi zajímavou variantu, u které dostává šanci vyhrát mnohem více soutěžících než u tradičních soutěží, kde mezi sebou zápolí obvykle třeba jen tři lidé. Roman Šmucler mi přišel jako velmi sympatický moderátor (podobně jako moderátoři Milionáře, kde se ostatně Šmucler také objevil). ()