Je mladá, je krásná, a přece...!
Vic je atraktivní, inteligentní mladá žena..., a přesto je stále panna. Pořád ji totiž něco nevychází - špatné místo, špatný čas, ale především špatný muž. Jednoho dne však potká toho pravého, sympatického Nika, kterému se také zalíbí. Je tu však ještě její "problém", se kterým si bude muset nějak poradit. (Hollywood Classic Entertainment (H.C.E.))

angel.CZ odpad!

Nevím kde začít.Německo VS komedie.Potupa před všemi i sebevíce trapnými komediim ,počínaje Holky to chěj taky až po tohle.je to KATASTROFA nudnější ,,komedi´´ jsem neviděl ,DVD jsem chtěl po 20minutách upéct na pánvičce ,ale řekl jsem si škoda pánve ,kouknul jsem dále ale v polovině filmu to nešlo lámal jsem.29ti letá pana a píše pro časopis BRAVO.Tak to je trošku moc i na mě.Být mi 13 a byl bych pubertalní holka možná bych se smál.....ale spíš co to je za slátaninu.Je toho hodně a nechci ty rozlámané kusi ještě najít a pohřbít do země.Němci držte se filmů (jako je třeba Klepaní na nebeskou bránu ,jenže toho se asi nedočkáme) nebo doktorských seriálu.... ()

atrapa

Hlavní hrdinka je mi nesympatická, hraje, že jí je 29, chová se na 15 a vypadá na 35. Pak jsem si všimla, že je to německý film a tím se vše vysvětluje. :( Film je hloupý, zapletka hrozná, výkony herců ještě horší. ()

raxxx

Německe romaticke komedie je postrach světové filmu, tohle si mužete pustit při serfení na compu,a chovaní hrdinky je opravdu nelogické a nepochopitelné jak už tu někdo psal. ()

Sofia_Straw

Umelo natiahnutá minutáž, film je predvídateľný, jednoduchý - aj keď sa snaží komplikovať dej vzťahom k dvom mužom, resp. k prebudeniu sa do reality, v ktorej dvaja ľudia žijú vedľa seba, no nedokážu voči sebe prejaviť skrývané city. Skrývané z jednej strany, tá druhá si sedela dlhšiu dobu na kábli. Ako celok strašné... , mimo záujem, preto nehodnotím. ()

sha.piro

Co se týče tohoto filmu, řekl bych, že komentář, který zde zazněl od Stenleyho, ho vystihuje asi nejlépe. Tedy, alespoň co se týče mého pohledu na něj, já s ním souhlasím. Není to sice kdoví jak skvěle natočené, nebo zahrané, ale umí to být nejen vulgární ale zároveň něžné, experimentující a přesto přitažlivě konzervativní. A jisté poselství to vskutku má. 45% ()

solver

Shrnutí filmu: Puťka, která může dělat z fleku modelku na spodní prádlo, bydlí s chlapem, který je učitel, ale neklátí ji. Jde na pohovor k šéfovi, který řídí porsche, vypadá jako model a je ... nezadaný! Problém, nebo chcete-li zápletka: Viděl ji z poršáku (lol) ve všech prekérkách, jak se snažila přijít kvůli němu o to nejcennější, za co by jí každej druhej snes modrý z nebe :-) Všechno jsme už viděli v těch amerických filmech, ale zde přemíra náhod a klišé přebila všechno. Dobrý moment byl jen když radila idiotovi, co volal do Brava aby se poradil co má dělat s pannou. * ()

jubox

Je to klasický "romantický" až naivní příběh, kdy se pravá láska vždy objeví a všichni jsou šťastní :) Trochu mě mrzí, že jsou použité stejné písně jako v Deníku Bridget Jonesové. ()

tepok

Zajímavý námět, ovšem podivuhodně uchopený. Hlavní hrdinka vystupuje jako naivní blbka. Musím se přidat k názoru, že německé romantické televizní filmy jsou většinou katastrofa. A navrch okopírovaná muzika z Bridget Jones a Nothing Hillu. ()

Jarsey

Nechci se navážet do některých předchozích komentářů, ale tenhle film nepochopí každý. Asi jako když ve filmu bude nějaký chlap řešit, že je impotentní. Ženská, co to bude sledovat, to pochopí teoreticky, ale nedokáže se vžít pořádně do pocitů takového muže. Tohle je přesně ten případ. Je to film s trochu riskantním námětem, protože "to" se dnes přece nenosí a většina lidí tento "problém" nepochopí. Mně se však film líbil a bylo to něco jiného, než klasické filmy tohoto žánru. Komické situace byly v první polovině, pak už to bylo trochu vážnější, bujná fantazie hlavní hrdinky byla příjemná a potrhlá, ale nakonec si bohužel musela uvědomit, že dnes vyrukovat na kluka to, že jí táhne na třicet a ještě s nikým nebyla, může být asi hodně nepříjemná a trapná záležitost. i když ty trapasy s možnými nápadníky na jednu noc byly možná trochu přehnané a co si budeme nalhávat, v normálním světě by se jí to určitě aspoň jednou povedlo. ()