Community

• Česko Zpátky do školy (viac)
USA, (2009–2015), 41 h 26 min (Minutáž: 22–29 min)

Tvorcovia:

Dan Harmon

Joel McHale, Gillian Jacobs, Danny Pudi, Donald Glover, Alison Brie, Yvette Nicole Brown, Chevy Chase, Ken Jeong, Jim Rash, Shelby Rabara, Twink Caplan (viac)

Johannez

Nejlepší komediální seriál počátku 21. století - zní to trochu nabubřele, ale v současné době neznám nic lepšího. Množství narážek na filmy a seriály během jednoho dílu je neuvěřitelné - kdyby to šlo, dám šest hvězdiček a podávám přihlášku do GCC :-) ()

PetanBub

První série je super, jasných 5*, 2. začala výrazně propadat a to hlavně okolo animovaného vánočního dílu, takže tu bych viděl na slabé 4* a 3. řada stojí za prd. Celkově váhám mezi 3 a 4 hvězdami... Dám 4* a to hlavně díky skvělému Piercovi a Changovi. ()

andaAanda

je super, že mezi do zblbnutí opakovanými sitkomy se navíc na stanici, která na první pohled připomíná odpadní jámu, objeví něco nového, chytrého, vtipného a troufnu si říct, že i dobře nadabovaného. a dan harmon je génius :) ()

AliiV

Dala bych 5 hvězdiček první a druhé serii.. ale třetí mě už celkem zklamala.. žádný pořádný děj.. ale originalitě a fantazii se meze nekladou, to musím uznat! ()

Sedriss

Na Community jsem narazil prve na filiálce Novy Smíchově pod názvem, který je stejně stupidní, jak samotné jméno stanice a k tomu ještě s odporným dabingem. Ten jsem však strpěl a stálo to za to. Samozřejmě jsem hned přesedlal na originální zvuk, a tím se vtipnost všech gagů a meta narážek ještě zvýšila. A navíc je sérii od série vtipnější a šílenější. Nejde nezamilovat si Chenglorious Basterds. ()

FanOfMovies

Pokud máte rádi parodie(a to opravdu na všechno co vás napadne), tak je tohle seriál pro vás. Skvěle natočený seriál o partě lidí, kteří mají perfektní humor a nejstupidnějším děkanovi, co jste kdy mohli vidět. Ovšem musím uznat, že poslední dobou kvalita klesá, ale stále je na co se dívat. ()

niytt

Tomuhle serialu jsem nedavala zadnou sanci. myslela jsem si, ze kouknu na dva-tri dily a dojdu samozrejme k zaveru, ze se jedna o dalsi traparnu z dilny USA. Ale bylo to bozi! Miluju Abeda! Miluju Pierce! Miluju, ze je tam vsechno rasisticke, sovinisticke a ja nevim jake isticke jeste, i kdyz neni :-) Ja vlastne miluju na tomhle serialu vsechno. Absolutne chapu, proc to ma vetsi uspech v Evrope nez v Americe. Skoro-cituji jednoho meho kamarada z Chicaga "Tohle neni pro Amiky dosatecne trapny humor a ti chytri to nemaji radi, bo nas to ukazuje, jak jsme vlastne blbi" Ten serial je proste genialni. Skvele jsou zakombinovane prvky fantasy, sci-fi, odkazy na spoustu filmu. Vyborny vyber hercu. Genialni scenar. Romantika delajici si srandu z romantiky a Amici delajici si srandu sami ze sebe. Nektere epizody jsou samozrejme slabsi, ale neni jich mnoho a nektere jsou tak neskutecne vypointovane, ze se to neda ani popsat. Kouknete sami, ale Pratele necekejte! - par slabych mist v epizodach + specialni vanocni, halloweenske a paintballove dily, Dean Pelton PS: Prvni serial, kde mam rada uplne vsechny postavy ()

junglebero

S odstupem času musím hvězdu přidat... Konečně zase něco originálně neotřele překvapivého a fakt vtipného... Crazy seroš s abedem a jeho batmanem :D... jen tak dalej :)) 91% ()

Whyte

( „Troy and Abed in the morning!“) Bláznivá šílená a inteligentně vtipná parta, dojímající a paralyzující bolestí bránice každou druhou minutou sledování! Narážky na kultovní i béčkové filmy a známe nebo fiktivní seriály plus operování ve všech různých žánrech, zaručují kvalitní zážitek! Oddychový seriál pro bezstarostné chvilky, na který lze koukat hodiny a přesto udrží vaši pozornost a zájem o ty všechny věkově i charakterně odlišné postavy z tajemného Greendalu. V posledních dvou sériích kvalita poměrně klesá, ale nic, co by bylo tvůrců vražedné. S finální přicházející řadou uvidím, jestli tenhle kousek zůstane v mé topce, ale tahle studijní skupina snad ani zklamat nemůže! //1série: 100%//_//2série 100%//_//3série: 80%//_//4série: 60%//_//5série: 70%// PS: Tak nevím, chvíli je to pořád řachanda, ale většinu času jenom křeč a umělé dochucování a protahování. Každopádně vypadá, že po několikátém zrušení se seriál a film stále drží při životě, co mu síly stačí. A až se opět vrátí, chci u toho rozhodně být! CELKOVÝ VERDIKT/ 80%// ()

luxus1

Tohle je pro mě uplný převrat na seriálovém place!! Tak originální seriál nabitý spoustou filmových odkazů( Scarface, Goodfellas...) Nejoblíbenější postava: Seňor Chang -(Ken Jeong) co snědl svého sourozence v děloze )) ()

East12th

"Seňor Chang is like Colin Farrell of people" Vždy dostane druhú šancu:) Áno, za každú cenu udržať Kena Jeonga v tomto seriáli. Aj keď Allison Brie je rozkošná pri všetkom čo robí a obdivujem Jeffa Wingera, Seňor Chang je jednoznačne najvýraznejšia postava. Komediálna dokonalosť. ()

TheBlizard

Často jsem smíchy brečel. Trochu mi to připomíná Přátele. Nejlepší je samozřejmě Abbed! Ač musím přiznat, že zde se báječně doplňují všichni. ()

Karia

Není to seriál, co by jel podle jednoho mustru, který by se jen pro další díl trochu obměnil. Co díl, to originál. A toto nadupané tempo si udrželi několik sérií. Není každý díl posvícení, ale o to více oceníte ty nápaditější. Ve studijní skupině to běží jako po drátkách. Občas až absurdní charaktery (seňor Chang) seriálu skvěle sedí, posouvají ho dál a otvírají mnoho možností, kterých je plně využito. ()

Eliness

Na tento seriál jsem kápla náhodou a po pár epizodách už mě nepustil. Skutečně vtipný humor, zápletka v každém dílu a Ken Jeong je naprosto dokonalý. Dokonale šílený, stejně jako celý seriál. Občas jsem měla dojem, že se všichni zbláznili. Nechápu, proč nemá seriál více fanoušků, jak v Česku, tak v Americe. Líbí se mi prostředí komunitní vysoké a především pak paintballové epizody mě naprosto dostaly. Oblíbenou postavou bude nadosmrti Abed, ale tohle je jeden z mála seriálů, kde mám ráda asi všechny postavy a svým způsobem mi žádná nijak zvlášť nevadí (možná trochu Duncan), či její herecké obsazení. Nelituji ani jedné zhlédnuté epizody (každou jsem vzala nejméně dvakrát) a jen doufám, že si na vysoké na tento seriál zavzpomínám a budu se při něm potutelně usmívat. ()

BR23

Tak nejak nechcem aby to skončilo inak ako zatiaľ v 3 sérii Takže 4/5 za prvé 3 série. :) Môj najobľúbenejší je Abed. Možno si (čoskoro) pozriem aj zvyšok seriálu i ked sa mi do toho už moc nechce lebo mám takú indíciu že to kvalitou pôjde nadol.. Takže zatiaľ takto 80% :) ..... EDIT: no pozrel som si aj zvyšné dve série a nebolo to až tak zlé. 4 séria bola v pohode- veľmi zábavná a zaujímavá ( i ked občas to bolo trápne alebo blbosť) a 5. séria bola o trochu slabšia kvalitou asi ako 3 séria. Inak celková spokojnosť, no v posledných 2 sériách bolo už cítit ako im dochádzajú nápady, už to nemalo tú šťavu a šmrnc... strácalo to tú počiatočnú konzistenciu a postavy nevedeli čo ešte majú robiť aby sa v tom seriáli udržali- a aby sa udržal ešte seriál. (samozrejme toto je kritika scenára) Nejak tou 4. sériou mali skončiť ale nevadí... 5. bola celkom ok, i ked ako som už písal nie až tak ako 1.,2., alebo 4. Počiatočná serióznosť vyprchala a nahradili ju jednoducho paródie. ............................................ (EDIT apríl 2017) nedávno som vdaka Rick and Morty (3x1) zistil že je aj 6. séria: Mierny nadhľad ("je to seriál"), ktorý sa niesol v duchu celej záverečnej série ten horko- trpký pocit a sklamanie z nízkej kvality deja trocha vylepšuje. Posledná časť bola celkom dobrá, resp. posledné minúty- rozlúčka Jeffa s Anie a Abedom ma dojala. Tento seriál hodnotím na dve časti: prvé dve (tri) série dávam na 4*/5* zvyšok 2*/5* Najlepšie postavy vdaka ktorým som to dopozeral a ktoré som mal jednoznačne najradšej po celý čas trvania seriálu od začiatku až po koniec (som rád že zotrvali): Abed a Annie. ()

annacfd

Jedna z těch lepších komedií současné seriálové scény. Kdyby byl seriál jen o Abedovi s Troyem, dám 5 hvězd. Zbytek mě bohužel začal cca po třetí sérii celkem nudit. A asi jsem jediná ale Ken Jeong mi prostě nepřijde moc vtipný? ()

Tanki

Napsal bych sem nějakou nejlepší hlášku, ale vybrat jednu to prostě není možné. Je to můj nejoblíbenější komediální seriál, přesto (a nebo možná právě proto), že ho skoro nikdo nezná. Postavy jsou sympatické (až na Shirley, tu nesnáším), vtípky jsou super a nechybí tam spousta geniálních dílů, které vyčnívají nad ostatními - Paintball, Polštářová bitva, Hra na lávu. Rozhodně plný počet! ()

Stranger Things, Bladea a další čekají odklady

Stranger Things, Bladea a další čekají odklady

07.05.2023

Stávka scenáristů je momentálně v plném proudu. O tom, proč a za jakých okolností vznikla, jsme vás informovali před pár dny, nyní už ale navíc známe i prvních několik obětí této nepříjemné situace.… (viac)

Co chystají tvůrci třetích Avengers?

Co chystají tvůrci třetích Avengers?

12.07.2018

Bratři Anthony a Joe Russo se díky dvěma velebeným marvelovkám Captain America: Návrat prvního Avengera a Captain America: Občanská válka dostali rychle do povědomí většiny filmových diváků. Za… (viac)

Donald Glover si zahraje mladého Landa

Donald Glover si zahraje mladého Landa

22.10.2016

Letos v prosinci nás čeká Rogue One, první hraný spin-off Star Wars, a v květnu 2018 z hlavní ságy vybočíme znovu. Phil Lord a Chris Miller (21 Jump Street, Lego příběh) chystají sólový film s mladým… (viac)