Nejvytrvalejší ze všech televizních magazínů na české televizní scéně vysílá od září 1992. Za předchozích 12 let uplatnilo Buly originální styl hokejové zábavy. První magazín Buly má pořadové číslo 448. Při plánovaném rekordním počtu TV-utkání je možné, že během finále dovrší Buly hranici 500 odvysílaných dílů. (oficiálny text distribútora)

PaulBarva

Dneska je moderní nadávat na Zárubu, potažmo ČT. Jenže já si pamatuju začátky Buly. A oceňuju důsledek toho, co Záruba dělá a co ho baví. Důsledek je velká sledovanost hokeje v televizi. Na to se nabaluje zájem sponzorů, díky čemuž je v hokeji víc peněz (srovnání od revoluce po současnost). Kvalita studia je taky nadprůměrná. Jasně chyby se najdou, ale to všude. Srovnání s Novou nebo např. slovenskou televizí, co se týče extraligy a MS, je z mého pohledu více než jasné. ()

lundgren86

podobně jako většina diskutujících, dnes už při několika přenosech týdně, kdy u některých ani studio v tradiční podobě není, pořad úplně nevyhledávám. Současný model obšlehlý trošku od Hockey Night in Canada ale rozhodně není špatný či nekoukatelný. Ale pět hvězdiček určitě dávám hlavně kvůli dobám minulým, kdy nám přes základní část nabízel pořad jediný extraligový přenos týdně (dohromady 19+utkání hvězd, vysílalo se aspoň jednou z každého stadionu). V první přestávce sestřihy z předchozího dne a tématický seriál (např. o stadionech) a ve druhé okénko do 1. ligy či extraligy juniorů a dorostu. :) Nedělní kolo nám pak shrnulo druhý den ještě hokejovofotbalové Dohráno. Kór v době, kdy měl ligový fotbal na Nově a později i Primě nevalnou prezentaci, tak extraligové 2,5 hodiny v sobotu večer působily dost příjemně. ()

Keohops

Hodnocení nehodnotitelného. Dávám 3*, tedy průměr, za klasiku v hokejových přenosech. V posledních letech vřele vítám příliv nové krve do komentování a mezi reportéry. Pragocentristů Záruby a Vichnara bylo již dost. ()

Paan

Ono to tu fakt je =) Tak rovnou za pět. Škoda, že tu není ještě studio MS, to by bylo úplně psycho. Extraligu moc nesleduju, ale ono je to vesměs o tomtéž - stejný strhující sport, stejní profesionální komentátoři, stejná hromada zajímavých řečí, leč perly se občas najdou. Ale hlavně to baví, nejvíc s mistrem Zárubou u vesla. Tím spíš, když v emotivním zápase beznadějně přijde o hlas =) ()

bigkarlos

Hokej je nejlepší hra na světě, takže musím dát 5*, byť samozřejmě jisté rezervy ten pořad má. Miláček publika Záruba se opakuje a ani ty jeho čtrnáct dní dopředu připravené "spontánní" hlášky a hrané orgasmy z toho, že někdo sníží z 1:8 na 2:8, to rozhodně nezachrání. Přes hlavu mu přerůstají Jílek a Zamazal, oni dva plus Dusík toho o hokeji vědí každopádně víc, než tanečník Záruba. Ten by se už měl uklidit do Branek bodů jako jeho o málo starší kolega Vichnar. ()

Bojinda

Prostě hokej. Vichnar je u mě borec, že sám přestal živě komentovat, než aby ho museli vyhodit jak Čapka z fotbalu, zaslouží respekt. ()

paulusm

Tak z pozice hokejového fanouška je velmi dobře, že nějaký takový pořad u nás je a, že existuje taková zapálená skupina kolem Roberta Záruby, která je rok co rok ochotná tento pořad připravovat. Co se týká obsahu pořadu nemám co bych vytknul. Přímý přenos, vstupy z ostatních stadiónu a komentáře odborníků. Nepochybuji, že člověk co celý život hraje hokej na profesionální úrovni není odborník, ale v televizi jen potřeba i projev a ten bohužel u některých odborníků není. Jediná věc, která mi vysloveně vadí je nemoderní stará grafika, která se za posledních 10let nikam neposunula. Je to škoda, protože si myslím, že by to ten pořad výrazně obohatilo a posunulo do 21.století. I tak se rád na přímý přenos podívám, ale na studio už méně. ()