Nejvytrvalejší ze všech televizních magazínů na české televizní scéně vysílá od září 1992. Za předchozích 12 let uplatnilo Buly originální styl hokejové zábavy. První magazín Buly má pořadové číslo 448. Při plánovaném rekordním počtu TV-utkání je možné, že během finále dovrší Buly hranici 500 odvysílaných dílů. (oficiálny text distribútora)

Schuldiner

Dokonalé hokejové zpravodajství se všim všudy! Už to nesleduju tak často jako dříve, ale tohle nelze hodnotit špatně, vždyť když jste hokejový fanoušek a díváte se na to, dostanete to co chcete :-) Pokud nejste hokejový fanoušek a nebo prostě nesledujete sportovní přenosy v TV, nehodnoťte to! ()

Prochy38

Přemýšlím.... CSFD?? Ani jedno není P, ne? Tak proc jsou tady pořady? Podle mého to akorát snižuje celkovou úroveň stránky. To je jedna věc. Ale když už to tu je, tak co to neohodnotit?! V naší televizi není lepší sportovní pořad. Nejsem ani tak moc zarytým fanouškem hokeje, i když se sem tam kouknu. Těch posledních 10 let už to celkem uvadá, ale bývala to paráda! Skvělí komentátoři, zlatá helma, program o přestávkách. Teď je to ale hrozné. Elektronická tužka je ta největší hovadina, která mohla do sportu dorazit. Komentátoři už nejsou, co bývali... VÍ--TKO--VI--CE!!! ()

ClimbVibe

Budu hodně zaujatý, ale Záruba a spol. jsou absolutní špička v komentování (pro mě) nejkrásnějšího sportu na světě. Chápu, že někoho může rozebírání situací, elektronická tužka, vzpomínání na úspěchy a neúspěchy hokeje nudit, ale mě hodně baví - stejně jako hokej samotný. ()

Jespi

Musím smeknout před tím, jak moc kvalitně se Buly vyvinulo. Ještě před 10ti lety nic moc pořad vysílající hokej živě. Dnes si prakticky nedokážu vybavit, který sportovní pořad (jakýchkoliv sportů) by měl větší kvalitu než Buly. Nejen extraliga, ale i reprezentace, jsou na velmi vysoké úrovni a i když nemám rád spoustu komentátorů, tak vřu pokaždé, když si nějaký zápas ukradne jiná televize pro sebe. Kvalita a propracovanost Buly je prostě o několik tříd jinde, než ostatní sportovní pořady. 95% ()

Mikino00

Přiznám se, že pravidelně sleduji pouze v play-off, přes rok si pustím pár zápasů Vítkovic. Každopádně se kedná o velmi kvalitní pořad s dobrými moderátory, zajímavými reportážemi a kvalitními přenosy. Jen jedna poznámka vyhoďte proboha Antoše, nejen že tomu nerozumí, nestrannost mu nic neříká. ()

TheGunner

Buly dnes (29.11.2009) slaví 700 vydání a můžeme s čistou hlavou říct, že zaslouženě. Na tomto pořadu je vidět kus odvedené práce. Nesouhlasím s tím, že to není to, co bejvávalo, ba naopak se to podle mě dál zlepšuje. Hokej šel za dobu vysíláni tohoto pořadu hodně nahoru a studio se tomu dokázalo přispůsobit. Prostě tohle je milník mezi všema sportovníma pořadama. HC Vítkovice!!! ()

Lyrik

Buly je super, reportéři mají náboj a pořad má šťávu, funguje to. Přehledné statistiky, propracovaná grafika a k jednomu živému utkání i sestřihy z ostatních zápasů. Jediné co mi trošku vadí jsou reportérky ženy, ty nepatří k těm nejlepším a pořadu ubírají na kvalitě svými neznalostmi. Jinak ale bombička, můj pravidelný pořad během týdne. :) ()

Mr.Hudson

Příjemný sportovní televizní pořad, který se snaží rekapitulovat výsledky na nejvyšší české hokejové scéně. Příjemní moderátoři, výborné rozbory zápasů, elektronická tužka a plno rozhovorů jak s hráči tak i s trenéry dělají z tohoto pořadu příjemné osvěžení na poli sportovních přenosů. ()

CROWee

Nejlepší sportovní studio na ČT, např. se studiem Fotbal se to nedá absolutně srovnat. Záruba a Vichnar nejlepší dvojka co kdy na ČT byla... :-) ()

Mbeast

I když hokeji nějak zvlášť neholduju, tak mi Buly přijde jako taková nezbytnost v programu České televize. Sem tam se na nějakou tu extraligu kouknu. ()

Stíba

Hokejoví komentátoři Česká televize jsou podle mě vůbec největší odborníci na svůj sport z Českých televizních stanic. Nehýří zbytečnými frázemi, sypou fakta, zajímavosti a objektivně hodnotí celé dění okolo tohoto národního sportu. Pro fanouška hokeje dle mého názoru nejlepší možná kombinace. ()