Nejvytrvalejší ze všech televizních magazínů na české televizní scéně vysílá od září 1992. Za předchozích 12 let uplatnilo Buly originální styl hokejové zábavy. První magazín Buly má pořadové číslo 448. Při plánovaném rekordním počtu TV-utkání je možné, že během finále dovrší Buly hranici 500 odvysílaných dílů. (oficiálny text distribútora)

vojtylla

Miluju sledování hokeje a rozhovory tipu: reportér: "Vyhráli jste 2-1. Jak byste mi zhodnotil zápas?" hráč: "No tak určitě...Vyhráli jsme 2-1. Kdybychom dali o gól víc a žádný další nedostali, tak jsme vyhráli 3-1." Mým "oblíbeným" prvkem v tomto pořadu je elektronická tužka, která dle mého názoru, akorát vyplňuje prázdné místo v přestávkovém programu. Dusík, Zajíc a Moravec jsou špatný! Záruba, Vichnar, Hosták, Pospíšil a Antoš jsou dobrý! ()

Dzvandzi

Tento pořad je těžké ohodnotit,protože vlastně nemá konkurenci a je těžké ho k něčemu přirovnávat,alespoň já si to tak myslím.Pořad mi vyhovuje hlavně v tom,že ho vidím často,je přehledný a až na nějaké drobné vyjímky jsou tam lidi,který hokeji opravdu rozumí.Opakuji až na určité vyjímky !! :D Celkově to mám ale rád a sleduji to,protože hokej miluju,takže hodnotím lepšími 4* :) ()

martinek093

Nevím proč, nebo podle čeho hodnotit. Kdyby hokejové přenosy nezprostředkovávalo studio Buly, dělal by to za ně někdo jiný. Pokud se to dá dělat líp, možná by to dělal líp, ale to mě nezajímá. Jako divák se soustředím v prvé řadě na hokej a když mě při tom nic neotravuje, je to jenom dobře. ()

sima275

5 hvězdiček jenom ze Zárubou a Vichnarem. S Dusíkem si radši vypnu zvuk než abych ho poslouchal. Fajn elektronická tužka a anketa Zlatá helma. Fajn pokoukání, i když se divím, že je tady na csfd Buly. 90% (za Dusíka musím těch 10% ubrat) ()

Tohuk

Pravidelná dávka hokeje pro každého hokejového fandu. Záruba nemá v komentování a hokejových statistikách konkurenci. Navíc kolem sebe vybudoval velice schopný tým. ()

AriAries

Jako většina věcí v dnešní době, se ani Buly neubránilo přijímání nových trendů. Ze sportu se bohužel stává víc a víc byznys a i kvalita extraligy trpí nedostatkem financí a odchody hráčů. To vše se projevuje i na slovech komentátorů, kteří čím dál častěji zmiňují/propagují konkurenční ligy ať už jde o ty skandinávské, KHL, nebo NHL a více méně přejímají trendy zahraničních expertů a televizí, které se pak snaží otisknout do českého hokeje bez ohledu na to, jestli jsou pro něj vhodné nebo ne. Potažmo jestli českému hokeji ujíždí vlak z kvalitativní stránky, nebo jen z hlediska trendů které se přizpůsobují poptávce a jestli trend=kvalita. Jelikož jsou peníze jak tomu bohužel v současnosti bývá vždy až na prvním místě, je i na pořadu znát snaha o sledovanost, vychytávky, technické fígle a prodávat sport jakožto produkt. Pro člověka který se vzhlíží v hodnotách Pierra de Coubertina či Gutha Jarkovského je těžké se smířit s tím, že je trochu na ústupu skutečná podstata sportu. Přes to všechno má ČT nejlepší sportovní komentátory, nejlepší odborníky a jako člověk hokeji propadnuvší nemůžu ohodnotit nejlepší hokejový pořad na trhu jinak, než pěti hvězdičkami. ()

Davisek

Bohužel po vizuální a grafické stránce je na tom Buly špatně. Statistiky vypadají, jako by je dělali v powerpointu. Na to jaká je v současnosti moderní technika, je škoda, že čt se aspoň z poloviny nepřiblížila grafice amerických stanic. ()

Kubi21

Prostě nemám co vytknout. Jsem sice veliký zažranec fotbalu, ale tady musím říct, že hokej jasně vítězí. Ve formě, zpracování, v množství lidí, kteří se na tom podílejí apod. Je pravda, že záleží kdo spolukomentuje a kdo je ve studiu. Když se ale sejde trojka Záruba, Hosták, Pospíšil v jakýchkoliv rolích, tak je radost pohledět a poslouchat. ()

Forsetino

Při srovnání s podobnými pořady za mořem buly značně zaostává. Především stupidní rozhovory s hráči. Co se týče invence komentátorů, tak ta by mohla být také vyšší. Někteří se poslouchat dají, někteří příliš ne. Přesto v porovnání s imbecilitou, kterou předvádí mistři na Novasportu buly jasně kraluje. Tolik nepřesností a zbytečných žvástů jako umí předvést na Novasportu u NHL přenosů, to se snad ani nedá. Na Buly tudíž můžu koukat i s komentářem a na české stanici. Přestávkový program by také mohl být pestřejší, než jen sestřih Zlaté helmy... a historické medailonky. ()

kiros179

Vesměs profesionální tým hokejových komentátorů i samotných odborníků (Záruba či Pospíšil jsou opravdoví profesionálové), čím dál větší pokrytí jednotlivých ligových kol, občas zajímavý pořad z hokejové minulosti (v hudebním podkresu od Chicane - tam jsem bezbranný :p). I přes občas zkostnatělé věci jako Radegast index (seriously???) či stále dokola opakující se (tzn. čím více jí sledujete, tím více vás nudí) Zlatá helma je to stále solidní hokejový pořad, který musí každého hokejového fandu bavit. 80% ()

Fíma

Nechápu, co dělá Buly ve filmové databázi, ale když už tu je, tak ho okomentuji. Jako naprostý hokejový fanatik si nechám Buly ujít asi jen z jediného důvodu - fandím přímo na zimáku, takže za ta léta už jsem viděl Buly snad ve všech podobách od skutečné dekorace zpodobněné jako roh ledové plochy až po dnešní virtuální studio. Alei kdyby seděli někde ve sklepě, stejně je důležité něco úplně jiného - komentáře, postřehy a reportáže. A ty jsou podle mého kvalitní a u nás jedinečné. Mám mnoho výhrad. V poslední době mi vadí, že takřka zmizely statistiky během utkání a dokonce i po nich. V nějaké přiblblé grafické tabulce se sice dozvíme, že Roman Červenka dal dnes svůj desátý gól nebo, že měl Růžička červenou kravatu, ale střely na bránu, zásahy brankářů, využití přesilovek, diváky a podobné statistiky tam nenajdete. Co mě v poslední době také dráždí, je to, že - asi pod dojmem toho, že má dnes doma každý obří plazmu - je časomíra na obrazovce tak malá, že na ní z dostatečně blízké vzdálenosti rozeznám skóre, ale kolikátá se hraje minuta je už otázkou přiblížení se do vzdálenosti jednoho metru. Tohle nechápu - oči mám totiž pořád dobré a ta časomíra byla vždy mnohem větší a čitelnější. Jinak je to pochopitelně nejlepší hokejový magazín u nás, takže pět hvězdiček, jak když vyšije. A Hosták náhodou maluje s tužkou jak Picaso! ()

Slam7

Hokej je jeden z mejch nejoblíbenějších sportů a extraligu sleduju celkem podrobně a BULY mi dává největší přísun aktualit z českýho hokeje. K přímýmu přenosu vybranýho zápasu navíc sestřihy ze všech dalších stadionů, rozhovory, aktuální vysledky, zlatá helma, elektronická tužka atd...ale hlavně super komentátoři a moderátoři!!!!!!! ()

zdeci

Jasný - kouzelná tužka, ještě kouzelnější rozbory Pospece a Anťáka a do toho všeho Zárubova prťavoučká černočerná kukadla a ohromný lomený fifák, dnes už prostě klasika :-) ()