Červený trpaslík - Zpátky na Zemi

(TV film)
  • Veľká Británia Red Dwarf: Making of Back to Earth
všetky plagáty

Dokumentární film o natáčení nových dílů Červeného trpaslíka, které spojuje podtitul Zpátky na Zemi, představuje jakousi tečku za návratem k tomuto oblíbenému seriálu. Nabízí pohled do zákulisí, rozhovory s herci a dalšími tvůrci, přibližuje nové technologické možnosti, které byly při natáčení využity a především zachycuje atmosféru, která při vzniku nových epizod panovala. Slovy Chrise Barrieho alias Rimmera to byla hlavně velká psina. (oficiálny text distribútora)

Martin_W

Ironicky se mi Making of líbilo více než celý seriál.. Herci působí jako pohodoví chlapíci a spolu tvoří i bez scénářů nepřekonatelnou partičku. ()

CiPR

Čekal jsem nějaký vtipnější pojetí dokumentárního filmu o tak slavném seriálu jako je Červený trpaslík. Mrzí mě to, ale musím opět dát // 30%. ()

Yarwen

Paradoxně nejlepší díl z celé IX. série! Bylo velmi zajímavé vidět herce v civilu a vůbec poslouchat o všech věcech okolo natáčení Trpajzlíka. Humor jsem ani nečekal, tohle je spíše dezert pro fanoušky. ()

toomm

Sympatická záležitost poukazující na to jak se za málo peněz dělá muzika. Spousta zajímavostí z natačení, rozohvorci s herci a tvůrci a stavba Kosmika. Co víc si přát, idealní 20ti minutový dokument. Pro fanoušky dostačující. 90% ()

e-pilot odpad!

Zneuctění skoro-posvátné a někdy skoro-dokonalé modly. Rybu! Rybu! Rybu! A utopit toho, kdo vymyslel, že Trpaslík znovu ožije. ()