Představte si sériového vraha, který své oběti přivádí do stavu klinické smrti a pak je opět probouzí k životu – znovu a znovu, dokud nezačnou prosit o smrt. Krásná vyšetřovatelka s paranormálními schopnostmi Maya Casteneda byla jeho poslední obětí a než utekla, přísahala svému mučiteli pomstu. Nyní se Kasp vrací a FBI zapojuje do pátrání po nepolapitelném monstru i Mayu. A ona brzy zjistí, že jediný způsob, jak může Kaspa objevit, je vstoupit do jeho mysli. Je tu ale nebezpečí: pokud Maya ve vrahově mozku zemře, zemře i ve skutečném životě! Stejně jako předtím Cela, je i Cela 2 ohromující směsí fantazie a reality, sci-fi a thrilleru, který vstupuje do nevídaného prostoru strachu a síly: do myšlenek psychopata. Dále hrají Chris Bruno (Mrtvá zóna), Frank Whaley (World Trade Center) a Bart Johnson (Muzikál ze střední). (oficiálny text distribútora)

Pajotka odpad!

Tento film jsem si koupila za 10 Kč ve výprodeji a po shlédnutí první půlhodinky jsem musela konstatovat, že už bych ho nechtěla ani zadarmo. Přestože mám první díl velice ráda, tato naprostá zbytečnost plná nesympatických herců mi prostě nejde ohodnotit lépe než odpadem. ()

LucyViv

Po prvních pěti minutách, kdy jsem ztuhla znechucením natolik, že jsem nedokázala sebrat ovladač, jsem se dočkala všeho, co má ve špatném filmu být. Rádoby děsivé záběry, rádoby vhodná hudba, rádoby nadpřirozená sensibilka, cosi co snad měl být dialog, záběr na ženská prsa. Tak je snad čas to přepnout a koukat na něco smysluplnějšího, což je vzhledem k nastavené laťce i Ordinace nebo reklama na zubní pastu. (omlouvám se za hejt, pokud se film ve svém průběhu zlepší, já se to nedozvím.) ()

dr.Holofaust odpad!

Takhle monumentálně dojebat kultovní film, to se hned tak nevidí. Tvůrci nejspíš nepochopili proč měl první díl úspěch, takže místo megalomanských kulis a psychopatických morbidů dostaneme trapnou detektivku s několika počítačovými efekty ala 'dýza na tripu'. Chce to trojku, který by se chopil řádnej úchyl a trochu tomu spravil reputaci. ()

plooter odpad!

Bože, to je tak zbytečný film. Kdyby se tak tvůrci zastyděli a poslali výdělky nějakým černouškům. Naprostý odpad!!!! ()

Stealth2 odpad!

....nějak jsem nemoh včíra spát, tak jsem sjížděl telku co to dalo a vykouklo na mně tohle zvěrstvo.....panečku na nebi to byl maras !!!!! ()

solver

Konec byl hodně slabý, nicméně vzhledem k tomu, že i Cela byl pro mě nepovedený film, tak tomuhle odpad dát nemůžu. Divný je, že jsem uhodl vraha poměrně brzy, přestože se mi to většinou nepovede :-) ()

hrabě_olaf odpad!

proboha proc, 10min, a dost. jen ta anotace, uz ta utvrzuje o tom, ze film? nebude veledilo. citace: "Krásná vyšetřovatelka s paranormálními schopnostmi..." budu citovat ještě jednou: ...chce se mi zvracet (p. postranecky, cerni baroni) ()

Border odpad!

Ve videopůjčovnách to bude hit jako všechny "segalovky". 10 minut po shlédnutí si z toho nepamatuju nic taková je to bída... ()

nick.nz odpad!

Tohle je něco čemu se říká SHIT,protože nechápu jediný důvod,proč takovou sračku někdo vůbec točí....ti herci ale ..to snad bylo ještě horší než film sám o sobě ()

schuby252 odpad!

Teda tak strašnej film už jsem dlouho neviděl. Neviděl jsem sice první díl ale dvojka teda opravdu hrůza. Už se mi dlouho nestalo abych se na nějakej film nedodíval. ()

PORTER44 odpad!

Označení sci-fi horror bych bral hodně s nadsázkou,byla to spíš hodně špatná kriminálka o seriovém vrahovi a ženě která má nadpřirozené schopnosti a pomáhá policii vraha dopadnout.Herecké výkony slabota,zrovna tak vizuálně špatný. ()

Pelidor

Nebuďte tak zlí. Já jsem tento film viděl po náročném dni v práci i doma a když šla moje žena a děti spát ( mě se ještě nechtělo ) ,tak jsem dostal chuť na film pro nenáročného diváka. při přepínání programů jsem narazil na Celu 2 a bylo rozhodnuto.Působilo to na mě .kupodivu, velmi uklidňujícim dojmem ,pouze v hlavní roli mohla být raději nějaká sexy sympatická ochotnice ,když už to nebylo o talentu. Uděluji tedy úsměvné tři *** a dodávám ,že i hloupý film dokáže pobavit ,když máte to správné rozpoložení:-) ()