Zoe má za sebou veľa partnerských vzťahov, ale nájsť toho pravého sa jej nepodarilo, a tak sa rozhodne stať matkou na vlastnú päsť. Dohovorí si návštevu u lekára za účelom umelého oplodnenia. Hneď po zákroku však stretne atraktívneho Stana, muža svojich snov, ktorý na ňu pôsobí veľmi nádejným dojmom. V snahe získať a nevyplašiť svojho nového nápadníka sa Zoe snaží ukryť svoje tehotenstvo, a tak spôsobí ohňostroj nedorozumení a chýb, z ktorých je Stan zmätený. Keď sa Zoe nakoniec prizná, Stan začne zvažovať či vo vzťahu má zmysel pokračovať. (TV JOJ)

2mig1

nečekal jsem žádnej zázrak, ale to, co mi tahle rádoby romantická komedie nabídla, to byla opravdu síla... síla nudy a nevkusu... počínání budoucí svodobné matky během jejích eskapád je totiž natolik nenápadný, že vás nedokáže ani na chvíli pořádně zaujmout a zabránit tak vašemu neustálýmu sledování hodinek, který se snad chvílema posouvaly směrem dozadu, protože jinak si dýlku filmu nedokážu vysvětlit.. další věc, která strhává hodnocení, je přítomnost hlavní "hvězdy" filmu jennifer lopez.. ta nejenže nemá komediální talent, ona nemá vůbec talent, existujou snímky, kde je snesitelná, ale pokud se ve svejch 41 letech snaží o výraz 15 pubescentky, která nezvládá projevy těhotenství, je to na přesdržku... jedinym kladem je pak každá scéna, kde je alex o'louglin do půl těla bez, v těchto chvílích je aspoň na co koukat ()

farmnf

Alan Paul spolupracoval na seriálu Řím, jinak je bezvýznamný televizák. Jlo úplně žeru, ne jako herečku ale jako ženskou a kromě asi 2 věcí hrála v samých debilních sračkách. Tuhle komedii jsem přetrpěl velmi snadno, protože má pár vtipných okamžiků: "To je kočičí hovno, nebo tvoje hovno? Tak to je cizí hovno, kolikrát ti mám říkat , nehraj si s cizími hovny". Jlo s bříškem je ještě hezčí než bez břicha. Taky tu uvidíte exkurzi do amerického sociálního systému. Je tu spočítáno, jaká je ekonomická pohroma pro rodinu, mít dvojčata. Ve filmu Jlo neustále blije, krká a strká si kuře do vlasů. Nádherná scéna je, když dostane strašný hlad a žere guláš s vánočkou a celá se pokydá jídlem jako já když příjdu z hospody. Opravdu se toho nebojte, sledovat se to dá. ()

ecceHOMMO

Celé to pôsobilo na mňa neuveriteľne lacno a násilne ( násilne = nasilu robené). A tých pár lepších momentov ( rozhovory mužov na ihrisku - pieskovisku) sa potom utopilo v mori zlých. ()

Karush

Píšete, že film je šablónovitý a predvídateľný, ale ktorá dnešná romantická komédia sa zaobíde bez filmového klišé? Príjemný film s vtipnými momentmi odmysliac zopár nechutností, milo ma prekvapila aj Jennifer Lopez, ktorú osobne za dobrú herečku nepovažujem. ()

sallyann

Čekala jsem další nudnou a hloupou romantickou slaďárnu, ale ZP je parádní od začátku do konce. Alex O´Loughlin se snad konečně dostane do hledáčku Holywoodu - ten chlap má neskutečný charisma :o) Jennifer je zpět a na to, že jí je už 40, je to pořád krásná ženská. Scéna domácího porodu do vody mě fakt dostala. :D :D :D P.S. Toho psa na kolečkách budete milovat!!! ()

ivan bohatyr

Bláznivá a praštěná blbina, absolutně vůbec nesrandovní. J. Lopezová má strašnou roli, vůbec nevyniká a celkově je utopená v této frašce. Nejhorší byla scéna s přirozeným porodem v dětském bazénku uprostřed obýváku, tohle podle mě mělo být to nejvtipnější na celém filmu, ale provedení bylo otřesné, naprosto nepodařené. Film za pár let bude jasný kandidát na víkendový večerní film na některé z našich komerčních televizí, je to přesně jejich vkus. ()

pytlik...

Chtěl jsem dát odpad, ale nebylo by to spravedlivé... Na film jsem se díval jen jedním okem a je možné, že v těch okamžicích, které jsem neviděl, Lopezová nehrála jako když Muchová zpívá a dělo se i něco jiného než loztomilé hloupůstky, nad kterými žádným správným ženuškám nezůstane oko suché. ()

majxik

Milá romantická komedie s pár zajímavýma zvratama. Bohužel však místy trošku moc trapná, ale to se i dalo přežít, myslím si že 60% si tahle komedie zaslouží a pokuď ji někdy stihnu v TV tak rozhodně hledat ovladač nebudu. ()

Pavlínka9

Jennifer Lopez z jedné ze svých "klasických" rolích :) Ještě na to má léta, tak proč ne :) Bavila jsem se, bylo se také na co dívat ;) a nápad je to celkem vtipný :) Nejlepší byl pejsek s kolečky a scéna s porodem, při němž věta "What is that!?" Mluví za vše :) ()

Sany33

Film Záložný plán má iba jednu vedľajšiu dejovú líniu a to je pre tejto dĺžke dobre. Komédia je nie je vyvážená svojím tempom, príbehom a aj žánrom. Hoci sa zdá, že by chcela preniknúť hlbšie do ťažkostí vzťahu, ktoré spôsobilo prekvapivé tehotenstvo s cudzím mužom, túto ideu nenechá naplno rozkvitnúť. Svetlých miest, ktoré dajú zabrať vašim hlasivkám, je vo filme niekoľko, ale podarenejšia druhá polovica celý film neutiahne. Napriek tomu a napriek maximálnej klišoidnosti romantických komédií som dostal to čo som od filmu očakával. 72% ()

Guzo

Film je přesně takový, jaký si každý představí z popisku (romantická komedie s Jennifer Lopez a jedno klišé za druhým). Bohužel Jennifer není zrovna "Paní Herečka", takže film zachraňuje spíš všechno ostatní (herci, režie i scénář mi v rámci žánru přišli docela dobré). Jako komedie na jedno zkouknutí to proto docela funguje, jen u toho nesmíte moc přemýšlet. 5/10 ()

Autogram

Pokiaľ sa akurát netočil prenos zo zúfalého klubu Hrdých slobodných matiek, tak sa to dalo pozerať. Na J.Lo sa dá celkovo pozerať vždy a asi jej to zostane až do dôchodku, tým získava film o jednu hviezdu viac, ako si zaslúži. Najlepšia scéna asi na pieskovisku: Deti? Ja mám tri. -- Ale veď on je piesok! -- Pri treťom ti to už bude celkom jedno. ()

Elleannie

Mám tenhle film ráda, vždycky se u něj hodně nasměju. Je pravda, že scéna porodu ve "spolku", byla až nečekaně detailní, ale dalo se to přežít. Jennifer mi do komedií pasuje, s Alexem jim to krásně jiskřilo a filmu dodali na uvěřitelnosti. ()

blackJag

Celý film jako by budil dojem, že jediný důvod, proč vlastně vznikl, dlí v lkavé povaze čtveráka scénáristy, který tak mocně fňukal po možnosti přivést k životu scénu, v níž by zhmotnil svůj vlhký sen - rozevlátý bobří kožich rodící lezby - až byly jeho nářky vyslyšeny. Asi to chtělo ještě něco málo té invence přidat :-) 30% ()

jefff

Na jednu stranu neuvěřitelně hloupá romanťárna, kde se JLo chová jak naprostá trubka, nadruhou stranu až překvapivě vtipná komedie. O'Loughlin hraje dle vzoru nastoleném zkušenějším Paulem Ruddem a je docela snasitelný až bych řekl docela symptatický. JLo jak už jsem zmínil je chvílemi k zabití (spíš většinou), ale jisté sympatie má. Hodně nevyrovnaný,ale místy vážně zábavný snímek. ()

tommy187

Romantických komédií som sa už asi presýtil.. Jenifer Lopez nie je zlá herečka, ale napriek tomu, že tento žáner je pre ňu TOP si myslím, že už by sa do neho nemala "angažovať". Tento projekt je jednoducho nepodarený. Ja sa ospravedlňujem milovníkom tejto snímky, ale jednoducho ja som iba stepoval, kedy sa už skončí! 15%. ()

Rousse

Šmarja! Nepoučitelná....Nepoučitelná a blbá - jo to jsem přesně já.... To jednou tak za uherský rok shlédnu nějaké veledílo seňory J. Lo, řeknu si: "Pána Jána, takovou sračku už víc ne! Už se na to příště nedívej!" a pak na to zapomenu a stejně se k mým zrakovým a sluchovým senzorům další podobná taškařice dostane... Nejinak tomu bylo i tentokrát...Inu - k hereckému talentu seňory se už nebudu vyjadřovat - i když na druhou stranu, co si má chudák holka počít, když má hrát takové srance, co jí tu scénárista vypotil. Ten by si zasloužil naliskat.... při sledování jsem si totiž připadala, jako bych měla křišťálovou kouli a nevím, jestli je to k chlubení, ale po sprchovacím rande jsem řikala "a teď příjde domů, pes se pobluje a ona tam uvidí výsledek toho testu" - lidi a ono to tak fakt bylo! Tohle fakt normální člověk nevymyslí a hlavně to normální člověk jako divák nepřijme. A pro příště až na své předsevzetí opět zapomenu bych prosila tvůrce, vynechte takové "gurmánské speciality" jako viz zmíněný poblitý pes nebo scéna s porodem - u těch jsem totiž fakt trpěla. ()