Zázraky přírody

Adam Rezek

Kamera:

Jan Matiášek

Účinkujú:

Vladimír Kořen (moderátor), Maroš Kramár (moderátor), Marcela Augustová, Iva Pazderková, Vojtěch Kotek, Yvonne Přenosilová, Zdeněk Izer, Bohumil Klepl (viac)

Moderátoři Maroš Kramár a Vladimír Kořen vás provedou pořadem, u kterého se budete divit, žasnout a samozřejmě se bavit. Naším tématem je genialita matky přírody a to, jak lidé dokáží využít jejích obrovských "vynálezů". Těšit se můžete na Petra Fejka, Vojtu Kotka, Marcelu Augustovou, Ivu Pazderkovou a živého geparda. Dozvíte se, jak fascinující jsou lidské svaly. Odhalíme tajemství žraločí kůže nebo vám ukážeme, jakým způsobem pomáhá slavná rybička Nemo nám lidem. A jako vždy nebude chybět unikátní pokus moderátora, který tentokrát vystaví své tělo výboji o síle milion voltů. (oficiálny text distribútora)

lister_dave odpad!

Smutné, co se může dostat do prime timu a vydržet tam 10 let (viděl jsem to poprvé až teď a nechápu). Ač mám obecně ČT rád, tohle je velký krok vedle. Divný formát a celkově zvláštní humor. O přírodě skoro nic... ()

Chlo0opek

Maroš i Vladimír jsou sympatičtí moderátoři a člověk se aspoň něco zajímavého dozví. Tak proč ne.. Místo sledovat neustále sledovat opakující se seriály nebo filmy, raději se vzdělávat tímto směrem.. ()

Ruslan

Jak zkazit sobotní večer? Pusťte si zázraky přírody , zázračný pořad z dílny čt. Takový fujtajbl dávat do hlavního vysílacího času? Jen další ostuda čt , marná televizní stanice. ()

Bodega_Bay

Tohle by byl bezchybný pořad, kdyby tam byl jen Vladimír Kořen a kdyby se Maroš Kramár přestal snažit o vtipy. Bohužel z nějakého důvodu pan Kramár pořád nějaké frky produkuje, navíc tam pořád zve hosty, kteří zdržují od zajímavých pokusů. I když musím přiznat, že nedávno jsem viděla díl s hosty Moravec, Czendlik, Nekonečný a to byla pecka. Škoda, že ČT nemá koule udělat z toho plnokrevný vzdělávací pořad plný pokusů a tlačí to furt do kolotočářského bahna. ()

BubuBubu

Dřív bych dala klidně 5 hvězd, pořad o přírodních zajímavostech s trochou humoru. Bohužel postupem času se z toho stala estráda v hlavní roli s Marošem. A koukat na to jak se Maroš dvacet minut snaží udržet na nohách, když bysme rádi viděli nějaký ten zázrak přírody, se opravdu nedá. ()

FuLister

Problém mám s tím, že ačkoliv se to jmenuje zázraky přírody, tak o přírodě to moc není. Většinu času zabírají někdy vtipné, ale dost často spíš trapné historky "hvězdných hostů". A kvůli tomu se na to přece nedívám. Když už dojde řada na tu přírodu, tak to není tak zlé. Ale to je bohužel málo. ()

Mistr119

První díly byly více než dobré, člověk se dověděl opravdu spoustu nových zajímavostí. :) Těch je ale míň a míň a otázky jsou typu, jestli závod vyhraje Maroš nebo Vladimír... A kolikrát to ani není o otázkách, ale o povídání si s celebritami... ()

Vltaava odpad!

Pro mě naprosto nepochopitelný program - vůbec mi hlava nebere, kdo na to tak může koukat a pro koho je to určeno. A proč to jde v nejlepším televizním čase, to už vůbec nechápu. Za mě absolutní kravina, naprosto hluché a slepé zaplácnutí exkluzivního televizního času. To jako fakt nemůžou dávat něco ke koukání? Promarněné prosředky. ()

oskiii

Za ta léta jsem dal tomu opakovaně šanci, ale nikdy mě to nebavilo déle než pár minut. Žvatlání, mnohdy mimo mísu, proložené pár otázkami/ pokusy. ()

Bila_pani

Koncepce pořadu není tak špatná, člověka, co se aspoň trochu zajímá o zvířata, potěší a ještě se dozví zajímavé věci. Úroveň pořadu ale VÝRAZNĚ snižuje Maroš Kramár, který je v roli moderátora fakt na facku. V. Kořen je sympaťák a taky trochu blázen, ale rozhodně mě jeho pokusy a nápady baví. ...a taky hodně záleží na hostech, které zrovna pozvou. Někdy se sejde dobrá skupina, ale když tam sedí Mádl,který prohlásí, že zvířata nesnáší stejně jako ony jeho, tak je to potom spíš fraška... ()

Kristousek94

Dívím se, jaké to má negativní ohlasy, ale hodně diváků už je tak zmagořených všemi těmi střílečkami, že tohle pro ně musí být opravdu odpad. Já jsem za tento pořad velice ráda. Vždy se dozvím spoustu nových zajímavých věcí a skvěle se pobavím. Doufám, že bude ještě spoustu dalších dílů. Koněčně je v té televizi něco, na co se dá dívat. ()

ajne

Celkové pojetí pořadu není zlé, ale kadence pokusů slabá, a úroveň pokusů je spíš nudná. Žádná šou, kterou člověk u tohoto typu pořadu očekává. A moderátor je odporný nudný slizák. Překvapivě zde i Nova se svým už dávno ukončeným Cleverem deklasuje tento pořad. Ale je jako všechny pořady na ČT, nudné a směrované na důchodce, kteří šou a zajímavý spád nedocení. ()

A.ZziK

Občas (ale opravdu jen občas) celkem zajímavé informace, řekněme i pokusy, ale kdo, kde a hlavně proč vyhrabal toho pána co to uvádí? Nic proti slovákům, ale tohle mi fakt hlava nebere. ()