Keď Scott McKnight (Common), basketbalová hviezda NBA, utrpí nepríjemné zranenie, fyzioterapeutka  Leslie Wrightová (Queen Latifahová) sa ho neoblomne snaží dostať opäť do formy. Cíti, že získala životnú šancu dosiahnuť významný profesijný úspech a hviezdny pacient ju môže presláviť medzi kolegami z branže. A skutočne, terapia prináša skvelé výsledky, ale len do chvíle, keď sa Leslie do Scotta zamiluje a profesionálny vzťah lekárky k pacientovi prerastie do lásky. Žena si musí vybrať medzi kariérou, o ktorej vždy snívala, a volaním svojho srdca. Ako sa však zdá, Scotta jej city vôbec nezaujímajú, pretože ho medzitým očarila Morgan Alexanderová (Paula Pattonová), jej kamarátka z detstva. Morgan by rada ulovila Scotta ako nádhernú trofej a čo najskôr sa chce zaňho vydať. Bude zamilovaná Leslie aj naďalej iba predstierať, že je najlepšia kamarátka Morgan, alebo presvedčí Scotta, že to, po čom najväčšmi túži, má celý čas priamo pred nosom? (TV JOJ)

Paulina01

Na tenhle film jsem se rozhodla podívat vyloženě kvůli Queen Latifah a Commonovi ... a co by člověk neřekl … do této romantické komedie jsem se zamilovala. Ať si tento snímek hodnotí kdo chce, jak chce, já jsem se řezala smíchy a pak zase bulela, jako kdyby mi někdo otřel cibuli o oční bulvy. Možná je film plný klišé, ale to mi ani v nejmenším nevadí. Queen Latifah dokázala, že je skvělá a nádherná herečka s obrovským charisma. Tento snímek je opravdu skvělý a svůj „účel“ splnil, takže ten kdo chce spotřebovat balení kapesníčků, které naposled otevřel, když v televizi běžel Bambi, nebo když ta mrcha Rosse nechala Jacka umrznou v atlant. oceánu mezi tím co si sama odplula na dveřích … ať začne rychle stahovat ... 93% ()

rikitiki

Romantická komedie, která sice není žádný zázrak, dost těží z obvyklých klišé žánru, ale neuráží vyloženou stupiditou. Příběh lásky na druhý pohled, když k sobě přilnou holka typu nejlepší kámoška a ne úplně blbý a zkažený hráč basketbalu, je milý. Nenápaditý příběh zachraňuje energická Queen Latifah, které se dá věřit, že ona je nakonec ta holka, která umí kluka vytáhnout z trablů, a když se ohákne, je vlastně docela kus. A taky postava fajn a upřímného basketbalisty, protože obvykle čteme o jejich eskapádách s drogami, děvkami či uplácením, ale to ještě neznamená, že takoví jsou všichni. Ostatně, ani zde zapojená filmová mrcha není pouhá bestie, což přispívá k dotvoření sympatického filmečku, který se vcelku dá. SHRNUTÍ: Když se nakonec zabouchneš do holky od vedle. ()

Pump

Miluju prostě romantické komedie. Úžasně jsem se bavil. Common občas přehrává a Queen se mi zpočátku nelíbila, scénář je tak umě napsaný a Queen nakonec je hezká holka :-). Prostě jsem se nemohl odtrhnout a o tom je kino a filmy ne? Zábava. Tohle je příjemný a inteligentní film i přes svou předvídatelnost. Jazz a starost o druhé? Prostě plný počet přátelé. Příjemnou zábavu. ()

chrispe

Queen Latifah je ženská, která má šťávu a snad proto mě vážně baví. Naproti tomu Common byl pro mě slabý článek, neb mě vůbec ničím nezaujal. Příběh tohoto filmu je velmi jednoduchý, zapadá přesně do šablony podobných filmů, ničím nepřekvapí. Chemie mezi herci taky moc nefugovala... a bylo tam pár pasáží, které mě donutily k velmi rozpačitému úsměvu... a to včetně závěru u něhož jsem protočila oči. ()

Chip89

Jasně nijak hlubokomyslný film, ale no a co? Queen Latifah je tu opravdu nádherná. Jednoduchý příběh, u kterého od začátku bylo jasné jak to skončí, ale i tak se mi to líbilo. Měla jsem chuť prostě na romantickou komedii a tu jsem dostala se vším všudy, takže sednout a relaxovat, pokud máte chuť na tenhle žánr určitě ho dostanete:) ()