V nepříliš vzdálené budoucnosti sestrojí lidé roboty TR, kteří jim mají pomáhat a sloužit. Roboti se však vzbouří a otočí zbraně proti svým stvořitelům. Lidstvo je takřka zdecimováno a jedinou nadějí se stává hrstka přeživších.
The Terminators jsou dalším z děl produkční společnosti Asylum, která se tentokrát rozhodla zasadit tvrdý políček McGeho očekávanému trháku Terminator Salvation. (Skejpr)

drankeryth

Nic moc film, ktory je zaplaveny slabymi hereckymi vykonmi. O tych terminatoroch ani nehovorim, vsetkych do jedneho stvarnil jeden herec, ktory sa tvaril totalne drsno a chladnokrvne, he he. Vo filme nebola nudza o akciu aj ked v amaterskom prevedeni. Hlavny terminator zas nebol tak silny, ako som si najprv myslel. Oklamal ho serif - terminator a nalakal ho do pasce a s nim vyletel do vesmiru, ktory mi trochu pripomenul film Votrelci. Jedna hviezdicka za nekonecnu akciu vo filme, aj ked tento film bol hrozny,,he he ()

Hapretor

V rámci tvorby Asylum to lepší. Dost povedené. V rámci jiných "béčkových" snímků pořád nedostatečné. Ono to není jen tím malým rozpočtem ?! Takže na zabití času ok, ale jako fanda opravdového Terminátora říkám rezolutně NE ! ()

Johny M.

Věděl jsem, do čeho (dobrovolně) jdu, tudíž žádný velký překvapení. Efekty nemá cenu řešit, herce už vůbec ne a co se týče "dialogů"... film jsem si pustil v originále, bez titulků a s nevalnou znalostí angličtiny ;-) No jako parodie dobrý :) ()

Saimon odpad!

Kurde a to jsem do toho šel s tím,že půjdu proti proudu a "odpad!" neudelim....Bohužel se tak nestane. Co je tohle za sra*ku?! ()

Claude Speed

Fakt nejhorší terminátor, jakého jsem kdy viděl. Od začátku je děj nezajímavý, průběh filmu je v podstatě celou dobu stejný. Čekal jsem alespoň dobré počítačové efekty, ale byly lacinné, jakoby je tvůrce udělal přes jednu noc. Měl jsem pocit, že celý film natáčeli někde v garáži za domem. Film byl nepřirozený a ke všemu nudný. Čekal jsem mnohem více, ale za snahu dávám 1*. ()

nathaniel 29

Vyborna zapletka,strhujuci dej,hviezdne obsadenie,priam dokonale dotiahnute prvky neofuturismu .Jednym slovom-nadcasovy perfekcionisticky film.Prosim vsemocneho Allaha za pokracovanie.Film z kategorie-Musite vidiet,pred tym ako umriete. ()

DjMetal odpad!

Ako niekto mohol takuto kktinu natocit.na to sa vazne neda pozerat..kebyze tam je aspon nejaka hudba,ale to je len take.ja nwm..nic.proste, dementne rozhovory,grafika jak z doby kamennej,dej neni ziadny, teda je..vypnut ich manualne.och..vazne to je kravina,brutalna. ()

Indy21

Nejnudnějši akční film, který jsem kdy viděl. Dokoukal jsem to jen z hlouposti. Herecké výkony tu vůbec nejsou. Jedna hvězda za snahu. ()

Newman_xf

Film napěchovaný stupidníma hláškama a skvělým Paulem Loganem... Může být něco horšího než Paul Logan snažící se hrát? Může.. Paul Logan naklonovaný a každá kopie se snaží hrát :D:D:D "herec" tak nepoužitelný, že ať hraje záporáka či klaďase vždy je výsledkem tragédie.. Asi tu máme průnik.. Absence scénáře nevadí, neboť stejně jako ve skutečném světě je vlastně vše snadné.. Krokosaura zastavíte tlačítkem pro obloukový výboj v jaderné elektrárně Turkey Point, Terminátory pákou na zdi. Viva la Asylum! V rámci guilty-pleasure 3* jinak jasný odpad. ()

Grondal odpad!

Tento film som pozeral značne podgurážený alkoholom s kamošmi o pol štvrtej ráno, a ani to nedokázalo ten film zachrániť. To samo naznačuje aký to musel byť. Pravdou je, že sme sa válali pri sledovaní od smiechu, ale to musím ako zodpovedný komentujúci teraz zanedbať, lebo inak by som musel veľa svojich Odpadov prehodnotiť. Ale k veci. Toto by sa nemalo ani nachádzať v tejto databáze, ani na internete ani nikde inde kde by na to mohol naraziť ktokoľvek kto sa zrovna nechce mučiť. Je to neuveriteľná sračka atakujúca pozíciu toho najhoršie čo som kedy mal možnosť vidieť. Nemá zmysel hovoriť čo je na tomto filme zlé, pretože stačí povedať že všetko. Ak sa náhodou nebavíte sledovaním takýchto sračiek, ako občas ja, určite sa tomuto filmu vyhnite na sto honov. ()

wirtr odpad!

U svatého Terminátora, jak jednou řekl Kalkulon: ,,To bylo tak strašné, že jsem z toho málem dostal rakovinu." Takhle zneužít jméno filmu Terminátor pro takovou nehoráznou stupiditu. U těhto filmů si říkám jestli nechce vedení ČSFD rozšířit škálu hodnocení, protože odpad je pro to slabý výraz. Tento film by se měl zničit, všem chudákům včetně mě by měli vymazat vzpomínku na ten film a toho kdo to vymyslel a toho kdo to pustil do kin by měli ukřižovat. Zkrátka a jednoduše slovo odpad je slabé slovo. ()

3KAVKY odpad!

Tohle nemá obdoby! Scénář pravděpodobně někdo sepsal na záchodě během konání potřeby, pak se tím utřel a dal to zrežírovat šimpanzovi. Člověk si pak po shlédnutí takového filmu musí začít vážit mistrovství tvůrců reklam na prací prostředky. Celý film je pouze jedna velká blamáž slepená ze špatných dialogů, komické akce a žádné zápletky. (Pozor spoiler) Ještě, že tvůrce filmu ve své nekonečné moudrosti nainstaloval do vesmírné stanice hlavní pákový vypínač na zblázněné roboty, který naštěstí nevypne jen je, ale i celý film. ()

infernet

Nedávno jsem viděl porno "Ženy v černém" a herecké výkony se skoro daly srovnat(když se mluvilo, samozřejmě). Ale akce střídá akci (ikdyž nelogickou a dost přiblblou, pořád je to akce), takže na odpad! to není. Jméno studia Asylum se mi vrylo do paměti! :-) ()