Manželstvo Phila a Clary Fosterovcov začína byť plné stereotypov. Nechcú, aby ich vzťah stratil šťavu, a tak raz do týždňa majú večer rande. Phil sa rozhodne , že vezme manželku na fantastické rande. Ako miesto vyberie vychytenú reštauráciu uprostred Manhattanu, kde sa však rezervácie musia robiť mesiace dopredu. Phil je rozhodnutý večer si užiť a neuvážene si privlastní cudziu rezerváciu. Nanešťastie sa však ukáže, že stôl si pôvodne rezervovala dvojica zlodejov. Nevinná zámena však roztočí kolotoč bláznivých nedorozumení. Obyčajný manželský pár sa ocitne uprostred divokej naháňačky a prežije dobrodružstvo ktoré sa len tak neskončí. Phil a Clara si zrazu spomenú, prečo sa do seba zaľúbili a znovu zistia, ako perfektne sa dopĺňajú, čo im pomôže prekonať bezškrupulóznych gangstrov, skorumpovaných policajtov i bláznivého taxikára. Na toto radne rozhodne nezabudnú a ak sa im podarí prežiť bláznivú noc a možno znovu objavia aj vášeň vytrácajúcu sa z ich manželstva... (TV JOJ)

White-Man

První dvě třetiny filmu byly nudné a příběh se velmi pomalu rozjížděl. Navíc jsem se ani trochu nepousmál, což u komedie očekávám. Naproti tomu, poslední třetina byla již vtipná, svěží a gradující. Objěvily se i nápady, které jsem zatím jinde neviděl (jízda dvou aut zapasovaných do sebe). Kdyby takový byl celý film, mohlo být hodnocení vyšší a nebýt vcelku vtipné poslední třetiny, mohlo být hodnocení podstatné nižší. ()

Toumyk

Steve Carell je týpek a Tina Fey je typka...dohromady tvoří super vtipné duo a tento film pozvedli o úroveň výš. I přes nijak extra výrazný příběh je to super legrace, kterou krásně dotváří M. Wahlberg, J. Franco i Mila Kunis...pohodová komedie, která neurazí a rozhodně pobaví. ()

lobo87

Príjemná oddychovka z dielne Shawna Levyho. Carell hrá svoju typickú postavu, čo ma však príjemne potešilo, bola Tina Fey. Škoda, že sme ju nevideli vo viacerých komédiách. Najviac ma však pobavilo cameo Franco - Kunis. Tí boli skvelí. Príbeh na rozhraní komédie a krimi, ktorého hlavným cieľom bolo zachrániť upadajúce manželstvo. Trošku kľukatou cestou sa to podarilo a film splnil svoj účel. Na príjemnú hodinu a pol pobavil a odreagoval od všedných starostí... 65% ()

Mikecat

Ak vás manželský stereotyp nudí, stačí, keď vybočíte z rutiny, navštívite novú reštauráciu a napríklad si sadnete v zlom čase k nesprávnemu stolu. Začnú vás naháňať skorumpovaní poldové, vlúpete sa do realitnej kancelárie, navštívite Marka Walberga, ktorý si nemieni obliecť tričko, aby nám ukázal vypracované telo, ukradnete auto a vtrhnete do striptízového baru, aby ste získali späť svoju identitu, kde sa potvrdí, že rodičovské rátanie do troch má svoju silu. Nakoniec zistíte, že tá rutina nemusí byť až taká rutina a vlastne ste radi, že žijete so správnym človekom, len mu treba nechať niekedy priestor, objať, pomilovať, pohladiť. ws ()

vodkasesemte

Did you one-two-three her? It works every time. I will light your life next time. Quite sad. Really very moving. You have no idea what is it like to be a teenage girl having your first period under Taliban rule. You ashamed how vibrant you are. You need to walk among the birds. I dont really understand that metaphor. I feel plenty vibrant. Maybe not three-guys-at-once vibrant. Phil makes me feel vibrant in different ways. Get that bird away of me. Whats the story? If I knew anything about Will.i.am, I would be really psyched right know (mám rád inteligentní filmy - todle bych mohl přepsat celý - naštěstí v tom není žádná new age symbolika). This is going way beyond a negative review in Zagat. This is a different version. We are getting in the car. Thats always bad. Why did you bring us to the most deserted place in NY? Be a good girl and listen to your husband. Its not here (Blood Diamond - schválně, jesli tam bude nějaká další narážka). Cranke it. Its cranked. We are going to die. These two are not at all what they seem. Claw. You two cant be this weird. Are you breathing? Only in. Fosters, what up? Now I m sensing some kind of element of danger here. This is the oldest scam in the book. What is the flesh drive? Computer sticky thing. I remember that you used to run your own detective agency or something. I do private security. There is your shirt. Natanya. Shes Israeli. I m glad that we are not going to have sex with them. They look old and weak. Its a cellphone, we not need a listed address. Use the number to locate the signal. Why do you need muscles on your shoulders like that? Ztratilo to tempo. Velká škoda! Třeba se to ještě rozjede. Why dont you ever close any drawers? I m sorry. Whos this? I m Whippit (Milla Kunis)? Zip your face. I have no idea how to respond to that. F you, mother-F-er. Dont call me a bitch, whore! Pay attention to me. Forget the latex. Only the essentials. Holbrook Grant. You wanna put somme clothes on so we can talk? No, I m good. Lets dance. Well, looks like you are coming with us. I got a Kindle. It was a gift. Dont breake it. And in the Morning we Walk With the Birds of Change. Seriously? I made me cry. Peppermind Hipo (club). We are not going to get whacked off. Your girfriend is so hot its like looking through a shimmering jet engine. I am her pimp daddy. You look great. For reals? This is End of Days kind of stuff. Pop the coochie. So that we can go home. For the kids. Work that pole like a runaway. You got a mouth on you. I like that. And you brought androgynous friend. Zip it, Skippy! You zip your vagina. He turned the gun sideways. Its like a kill shot. I have got this. Trust me. I have had enough. I m gonna count to three, and every one of you boys is gonna put down your guns. Counting them down, works every time. Whats your story? ()

Drozdo57

Pri prvom pozretí tejto srandy som plakal smiechom. Možno to bolo spoločnosťou alebo atmosférou, neviem. Pri druhom pozretí o pár rokov uznávam, že je to priemerné, ale hodnotím lepšie kvôli skvelému prvému dojmu. Short coma - kto má deti, chápe. ()

wowylgu313

40% :) ... Pár vtipných štěků, příběh spíše parodie. Ovšem co tu graduje je obsazení a ještě více "vedlejší" role. Tenhle film trhá rekordy v počtu celebrit. Ať je to Mark, James, Jimmi, Kristen, prostě si tu každý ukousnul tu svou minutu slávy. A to je to víceméně jediné co na tím bylo zajímavé. Pointa a cele to story je sice místy vtipné ale nedosáhne to pozice "úžasná" komedie. Zapomenutelné ale když je nuda a člověk už neví co by tak v rámci možností koukatelné. ;-) ()

djcremo

Nič nové pod slnkom. Neviem či by som to nazval komédiou. Neviem si spomenúť či som sa vôbec počas filmu zasmial. Skôr môžem povedať, že som sa nudil. Celý film na mňa pôsobil skôr chaoticky. Veľmi som sa premáhal aby som to dopozeral do konca. Jedine čo sa mi na filme páčilo, tak to bola jazda s taxíkom po meste. 2,5/10 ()

rigby

Lehce uječená parodie na akční filmy s průběžným řešením manželských stereotypů. Ale chvílemi to bylo i zábavné... ()

LoboNegro

Velká očekávání, hořké zklamání. Nejhorší film Shawna Levyho, který nezachránil ani Steve Carell ve kterého jsem tolik doufal. Celkem jsem se asi 3x zasmál, jinak mi tento humor přišel moc křečovitý až trapný. Tu jednu hvězdičku dávám za celkem povedenou hudbu a za toho hermafrodita. Čekal jsem prostě víc. ()

SelfishMan

Chtěli zažít něco jiného, nového, prolomit ten stereotyp. Claire a Philovi se to možná poštěstilo, ale filmu jako celku ani náhodou. Na omletý vzorec namontované nové postavy, trošku přihlouplé vtipy (několik se povedlo) a opět nechápu proč se nešlo vyhnout těm zvratkům?! Druhý den si vybavuji jen to, že jsem se párkrát zasmál ale nedovedu si už vybavit nic konkrétnějšího než Wahlberga bez trička, párek magorů J. Franco a Mila Kunis a obstojně fungující hlavní dvojici. 60% ()

gstudio odpad!

Komedie ve které se alespoň jednou neřekne "vagína" a někdo se neublinkne, nemá zřejmě v Americe u diváků šanci. Pokud se jedná o černošskou komedii (ve stylu pozdního Eddie Murphyho) je třeba si ještě uprdnout a použít latexovou masku. Nesympatický pár, který si neví rady se svým manželstvím - a zjevně v herecké rovině ani s "klišoidním" scénářem se díky naprosto dementnímu chování dostane do problémů. Film ve kterém není záhodno hledat smysluplný děj, jakoukoli logiku a - což je u komedie poměrně podstatný zádrhel - nedostavuje se ani humor. Tohle je skutečná ztráta času, prototyp "zbytečného filmu", který si ničím nezaslouží diváckou pozornost. Film jsem shlédl až dokonce v naději, že ty dva alespoň někdo zastřelí. SPOILER Bohužel, nestalo se tak... ()

WoodoX

Dosť kŕčovité, divné až nezáživné. A tie vtipy vo väčšine nefungovali ako mali. Naviac sa divím, že niečo takéto príde aj do kín. ()