Manželstvo Phila a Clary Fosterovcov začína byť plné stereotypov. Nechcú, aby ich vzťah stratil šťavu, a tak raz do týždňa majú večer rande. Phil sa rozhodne , že vezme manželku na fantastické rande. Ako miesto vyberie vychytenú reštauráciu uprostred Manhattanu, kde sa však rezervácie musia robiť mesiace dopredu. Phil je rozhodnutý večer si užiť a neuvážene si privlastní cudziu rezerváciu. Nanešťastie sa však ukáže, že stôl si pôvodne rezervovala dvojica zlodejov. Nevinná zámena však roztočí kolotoč bláznivých nedorozumení. Obyčajný manželský pár sa ocitne uprostred divokej naháňačky a prežije dobrodružstvo ktoré sa len tak neskončí. Phil a Clara si zrazu spomenú, prečo sa do seba zaľúbili a znovu zistia, ako perfektne sa dopĺňajú, čo im pomôže prekonať bezškrupulóznych gangstrov, skorumpovaných policajtov i bláznivého taxikára. Na toto radne rozhodne nezabudnú a ak sa im podarí prežiť bláznivú noc a možno znovu objavia aj vášeň vytrácajúcu sa z ich manželstva... (TV JOJ)

kinghome

Když se za celou komedii pousměju jen dvakrát, tak bude asi někde nějaká chyba. Date Night je klasická lehce zapomenutelná komedie, kterých tu jsou milióny. Nudnej pár si vyrazí do restauračky, páč chtěj něco změnit, protože už je jejich manželství nudí a všechno se posere a jde po nich kde kdo. Prostě klasická nuda. Shawn Levy by už neměl nic točit, protože pokurví co může. Tolik hvězd a hovno z toho. Divím se, že se tomu upsal i Mark Wahlberg, měl jsem za to, že si umí vybírat filmy, i když se mu to už několikrát nepovedlo, ale tohle je velkej krok dozadu, protože hrát zanedbatelnou druhou postavu, je docela o hovně. Jediná dobrá stránka na týhle blbosti je Tina Fey, která na svůj věk vypadá božsky a umí i dobře hrát a ještě mě potěšila scéna s taxíkem a část s Jamesem Francem a Milou Kunis, ale víc nic. 50% ()

viperDavid

Ano celkově to byla děsná sračka, ale docela jsem se pobavil. Asi nejvíce komentář na postavu Mark Wahlberga - proč má takové svaly na ramenou, kdo vlastně potřebuje svaly na ramenou a tak velký :) Jo jo pravda, nic překvapivého, opět prodejní poldové, typická zápletka, žádné novinky ani překvapení. Možná až v závěrečných titulkách - běž tam a ohobluj tu tyč na tyčinku :) ()

ywo666

Nič moc. Čakal som viac. Bolo tam pár dobrých vtipov a naháňačka s "dvojautom", ale dohromady šedý priemer. Dá sa na to pozerať, nenudil som sa, ale ani som sa skvele nebavil. Podľa mňa Carell nie je dobrý komik. Keď sú aj vtipné scény v jeho filmoch, väčšinou ide o vedľajšie postavy. Keď už pobaví sám Carell jedná sa o scénaristický vtip, ktorý by vyznel u väčšiny hercov. ()

Beky

Fey je prostě úžasná, pro ni mám slabost a Carella mám fakt rád!! Shawn Levy se předvedl slušně i v akční scéně, opět dokázal přitáhnout haldu skvělých herců do vedlejších rolí a opět se mu povedlo mě zabavit na hodku a půl bez problému!! Verdikt: Možná je hodnocení o těch 20% vyšší, ale já se bavil velmi dobře, takže proč nepřivřít jedno vočíčko:)!! ()

neoBlast

Ono se snadno hovoří o tom čím mohlo Noční rande být. Ale ono tím není. Do čela byl zvolen "rodinkář" Shawn Levy a rating je PG-13, co více dodat. 50 % ()

lennyd

Manželé Fosterovi (Steve Carell a Tina Fey) se rozhodnou, alespoň jeden den v týdnu si udělat pěkný večer, bez dětí - prostě takové rande jako zamlada. Protože se jim nepodaří sehnat rezervaci v oblíbené restauraci, zaberou místo jiné dvojice, která se zavčasu na večeři nedostavila. Jenže netuší, že nedochvilná dvojice je párek zlodějíčků, kteří se náhodou dostali k intimním fotografiím místního politika, čímž na sebe poštvali bandu zkorumpovaných policistů. A ti si jen tak nenechají od Fosterů vysvětlit, že jde o pouhý omyl... I když jsem od filmu neočekával žádnou velkou srandu, tak jsem se od začátku až do samotného konce docela dobře bavil. Samozřejmě, největší zásluhu na tom samozřejmě má ústřední dvojice - jejich špičkování i uprostřed napjatých situací působilo vtipně, a (naštěstí) nezklouzávalo do trapných klišé. Je pravda, že samotná zápletka (a ani její rozuzlení) není nikterak objevné, ale to od Shawna Levyho ani čekat nelze. Noční rande se tak směle řadí do Levyho filmografie, ze které nebude vyčnívat (ani jedním směrem). Nicméně se Levymu podařilo do filmu (i do menších rolí) obsadit docela známé herce - James Franco, Mark Ruffalo, William Fichtner nebo Ray Liotta, ale skvěle působil hlavně Mark Wahlberg :) ()

terunka003

Průměrné, komediální, manželské, napínavé, akční. Sledováno hlavně kvůli Stevovi. Film je to pohodový, který pobaví, sice to trochu drhne, ale je to pozitivní pokoukaná a pár scének je vtipných. ..nejlepší to bylo stejně s těma autama, to se jim povedlo.. ()

KitFisto

Obyčejná komedie, která nezaujme takřka ničím nepočítám li tance u tyče, který je bohužel až na konci. Hlavní páreček mi sympatický moc není a pan režisér už vůbec ne. ()

Pavlínka9

Vím, že jsem to nedávno viděla, ale bohužel - v hlavě mi utvěl jen takový půl minutový "výcuc", o čem to tak možná bylo, ale víc nic..Proto ta jedna *, protože si tak akorát vybavuji, že už i při sledování jsem to chtěla vypnout a pořád jsem si říkala, že bude zázrak, když to dokoukám :) Proto - zázraky se opravdu dějí ;) ()

BoncheR

Ľudia!!! čo je toto za hodnotenie? 57% (?!) Je to úplne úžasná komédia so síce nie veľmi sympatickou herečkou ale zato skvelými vtipmi. Paráda! ()

JohnSmith

Jako bych už tohle všechno někde viděl. Ano,originalita je na bodě nula. Pěkná byla sice honička zaklesnutejch aut a cameo Mark Wahlberga, ale to bylo asi vše. Navíc Steve Carell je strašně nesympatický. ()

zdenny

Celkem inteligentní komedie, třebaže ke konci s trapnou zápletkou. Velice se mi ale líbil styl humoru hlavní manželské dvojice, kteří byli naladěni na skutečně stejné vlně. Jejich vystupování a některé jejich hlášky byly jako ze seriálu "Anatomie lži". PS: Ve stejném období jsem viděl i film "Fanoušci". Ti mají hodnocení o pět procent vyšší. Apeluji tudíž na uživatele csfd, aby si sáhli do svědomí a zrevidovali něco ve svém vkusu. A to myslím fakt vážně! ()

VasaX

Podle plakátu blbost, podle traileru blbost, a ve výsledku bohužel blbost. Akční, rychlá a odsýpající, bohužel slátanina. A s ní jse Carell posunul hlouběji do škatulky komiků průměrných až Béčkových amerických komedií. Jediná zábavná postava je ta Wahlbergova, a to ještě před tím, než se stejně stane otravnou. Ani mihnuvší další herci (Franco, Kunis)nepotěší tolik, jak by divák mohl chtít. A absurdně zašmodrchaná zápletka tomu vůbec neprospěje. sem tam si ještě říkám, že i ty dvě hvězdičky byly asi moc... ()

hroubek

Tohle hodnocení bylo pro mě velký oříšek.Nebyl jsem si úplně jist jestli dvě nebo tři hvězdy.Pak jsem si, ale vzpomněl na spoustu hluchých a nepřirozených scén, které mě přesvědčily o mém hodnocení.Ve filmu je pár momentů, kdy jsem se smál a koukal skoro s otevřenou pusou, ale je jich málo.Ústřední dvojice Steve Carell a Tina Fey nejsou úplně nejlepší volba a proto většinu scén zachraňují herci v cameo roličkách, které tvoří to nejlepší z celého filmu např.Mark Wahlberg, nebo dvojice James Franco a Mila Kunis.Kdyby režisér někde ubral a zas někde přidal mohlo to být na tři. ()

Guzo

Docela povedená komedie, jen z toho traileru vypadala ještě zábavnější.. Hlavně je to ale film, u kterého musíte vypnout a všechno brát z té humorné stránky, protože situace by se samozřejmě dala vyřešit úplně jinak, ale o čem by pak komedie byly, že? :-) Carell mi není obyčejně moc sympatický, ale po boku Tiny Fey mu to jde a role Marka Wahlberga je pak pomyslnou třešničkou na dortu. ()

blackJag

Shawn Levy je známý packal a maximálně (pod)průměrný tvůrce, který dokáže plýtvat potenciálem jako nikdo jiný. Mít možnost takového obsazení (hodně známé tváře i v epizodních úlohách) a slušného rozpočtu a přitom natočit něco tak fádního, to už chce opravdu talent. Film nemá ani 90 minut a přitom jsem měl pocit, že trvá ještě o dobrou hodinu déle. Uff. 40% ()

spikey1

Carell a Fey se setkali, aby nám předvedli jak vypadá vtipné manželství. Slibují akční komedii, ve které se to tedy bude jistě hýřit akcí a hlášky budou létat vzduchem. A divák celých 88minut čeká, kdy se film pořádně rozjede. Nejde o to, že by svou úlohu neplnil. Jen všechno je na půl plynu. i ta Audi R8 je bržděna a tak to je s celým snímkem. Není to v tom že by mezi ústřední dvojcí nefungovala chemie, na ně se dívá velmi dobře a jen díky nim Vám ani nedojde při sledování jak prázdné to co sledujete je. Zajímavě působí digitální kamera s kterou se vydáte do Central Parku a stejně tak na Manhattan. Akční scény jsou však vystydlé, a podobně působí i komické pasáže, od kterých byste čekali i víc než jen rozvolněné tempo. ()