The Horribly Slow Murderer with the Extremely Inefficient Weapon

Krátkometrážny / Komédia / Horor
USA, 2008, 10 min

Krátkometrážní film od režiséra R. Gale je parodií na klasické hororové postupy. Obměnou vražednického stereotypu nevzniká pouze komický efekt - člověk neustále sledovaný přízrakem se mění posléze v uprchlíka. Období vzdoru nahradí období stagnace a nezvykle pomalá smrt se plíží malinkatými krůčky. Závěr filmu vede k dost zajímavé otázce o povaze různých druhů smrti. (type_B)

ryoga

Neuveritelná hovadina a zároveň super komédia :-D Lyžičkový zabiják ktorý si vás nájde všade... Fakt som sa super pobavil - scéna v kuchyni keď zahodí nôž a pokračuje lyžičkou... alebo sprcha a lá Psycho... ()

Madluska

Hmm, zajímavé. Na začátku jsem chtěla napsat: "geniální", protože ta temná hudba, temný komentář, temná postava snad ze samého pekla a především brutálně (myšleno doslova) vtipný nápad k tomu sváděly. Opravdu - zabíjet někoho lžící po celé roky... :-) Proto mě mrzí snad až příliš rozvleklý střed tohoto dílka, kde se stále dokola opakuje totéž - "střílej si do mě, jak chceš, já tě tou lžící stejně praštím". Klidně bych kraťas o něco zkrátila. :-) Přes tuto výtku musím ještě pochválit maskéry: "Good job, guys!" :-) ()

BlackTom

Neskutočne zábavná pecka, pri ktorej som si jednak hovoril "WTF?! čo to vlastne sledujem?" a zároveň "WTF?! to je jeba!" Možno jeden z najlepších kraťasov, aké som mal možnosť vidieť. Toto si dám ešte raz. ()

Hanys_

Parodie na všechny možné horrorové scénky. Chvíli baví, ale boužel po pár minutách, když se opakuje pořád to samé, začne nudit...5/10 ()

Tydlidáš

10/10 - Takhle našlapanej krátkometrážák sem snad ještě neviděl. Ve světě se z toho POMALU stává fenomén a neni se čemu divit. Skvělej nápad, kterej mě na začátku absolutně rozsekal, se stupňuje a s velikánskou nadsázkou ZNOVU a ZNOVU a ZNOVU a ZNOVU a ZNOVU udeřuje v nečekanejch končinách celého světa. Je vidět s jakym účelem je tenhle film dělanej a podle mýho je to špica. Po shlédnutí zde: http://www.youtube.com/watch?v=9VDvgL58h_Y doporučuju i další díl SPOON vs. SPOON kterej si pusťte tady: http://www.youtube.com/watch?v=t9-faa56l-s&feature=channel Opravdu je to velká legrace =) ()

TERRORDROME

Ja tieto kraťasy žeriem stále viac a viac. Jacka začne prenasledovať čaptavý prízrak ktorý ho chce pomaly ( veeeeeeeeeeľmi pomaly ) ubiť lyžicou. Nedá sa ho zbaviť, nedá sa zabiť. Skúša to nožom, pílou, pištoľou, samopalom, bazukou aj tankom, ale ten zmrd s lyžicou je mu stále v pätách a neúnavne ho tlčie až do zbláznenia. Niektorí tomuto dielku vyčítajú že 10 minút je trochu veľa, ale neutíchajúci prílev nápadov nedovolí ani sekundu nudy a navyše toto rozhodne nepôsobí nejakým amatérskym dojmom ale pomerne vysokorozpočtovo ( výprava, výbuchy a tak ). Záver ala Machete je pre nešťastného Jacka posledným klincom do rakvy a pre mňa orgastickým vyvrcholením. Výborne! ()

Marrty3

Jak už zaznělo ve tomhle kraťasu ; "asi nejúnavnější vražda v historii kinematografie". Pointu jsem pochopil, ale nepřipadala mi nijak skvělá a ani nijak zábavná. Místy to má šťávu, ale spíše je to hloupost. Hlavně, když tam asi tak 2384038406 krát zazní "again", tak už to celkem začne lézt na nervíky. Dle mého názoru, nepovedená parodie. Svůj názor si na to můžete udělat zde (s titulky). Pan režisér by potřeboval umlátit lžičkou ! ()

J*A*M*A*L

Tímto se lžička stává mou nejmilejší zbraní :-). Jo a jinak můj nejoblíbenější krátkometrážní film a jeden z mých nejoblíbenějších hororů vůbec! ()