Radovánky v Mexiku byly fajn, ale bujarý dívčí prázdninový víkend skončil a nadešel čas vrátit se domů. Proto také nyní Jules (Cameron Goodmanová) a Mel (Peyton Listová) stojí promáčené deštěm na téměř liduprázdném, do tmy se halícím letišti. A to někomu, kdy by se rád ke své rodině dostal živý a zdravý, navíc když je ten někdo dvojice velmi pohledných slečen, rozhodně nepřijde jako nejbezpečnější místo k přenocování. A jelikož nikde nejsou ani taxíky, rozhodnou se dívky ještě s několika dalšími spolucestujícími přijmout lákavou nabídku na první pohled sympatického a neškodného řidiče transportního minibusu, který je ochoten všechny opozdilce odvézt blíže k městu. To, že někdo vypadá neškodný, ale neznamená, že je takový i ve skutečnosti. A stejně tak není nikde psáno, že noc, která začala obyčejně, musí nutně i obyčejně skončit. Tenhle spoj totiž míří přímo do pekla v děsivém americkém autorském thrilleru Edwarda Andersona z roku 2008. (oficiálny text distribútora)

HonzaMag

Konečná stanice: smrt nudou Přepálená stopáž; do očí bijící nelogické chování hlavních (dost nesympatických) postav - dobře jim tak. Nechal bych všechny přejet tím minibusem v prvních pěti minutách a byl by klid. Jinak je to totální ztráta času :-( Nuda - nic objevného - hodnocení balancuje mezi odpadem a 1 hvězdou. ()

SKreyn odpad!

Mám rád horrory ale toto bola skôr komédia. Pomalé a zdĺhavé, nudný dej, hrozná kamera, nedoporučujem to pozerať. ODPAD! ()

monty.cl

Moc dlouhá projížďka nočním autobusem...hlavní hrdinové nejsou ani sympatičtí, ani moc chytří, protože možností k útěku je v celém filmu více než dost a jejich nelogické chování je chvílemi až do očí bijící. Film ničím nepřekvapí a ani konec není nic extra,je jasný už od předváděčky ve skladišti...50% ()

Cortesz

Tento thriller by fungoval, kdyby byl natočen někým kdo to umí, styl natočení a především vizuální mi přišel naprosto děsivý, polovina filmu je téměř ponořená ve tmě a zbytek mi přišel jako černobílý, to jsem nějak nepochopil. Dalším a tím největším mínusem je na tento druh filmu až moc dlouhá stopáž, kdyby to bylo o 30 minut kratší, možná bych dal průměrné 3* a nebýt překvapivého konce, dal bych ještě méně než jsem dal. ()

jafuska

další jen průměrnýfilm, zbytečně dlouhý, řidič co zabíjí lidi v autobuse, to je už docela obehrané téma, Cullen Douglas docela prima ()

selekce

Samotný film je tak maximálně na dvě hvězdy, ale jednu musím chtě nechtě přidat. Proč? Po dlouhé době je to totiž jeden ze snímků, kde se HAPPY END nekoná. ()

djbarrel

To bylo nejdelších 102 minut v mém životě ... Byť nápad není nijak zlý, zpracování pokulhává. Chvílemi jsem měl pocit, že se dívám na černobílý film a o kvalitě lokací se snad ani nemíním zmiňovat. Ty holky byli děsně naivní a i přes tisíc a jednu šanci neutekli a ani s únosci neudělali rychlý konec. Magor klidně přejížděl lidi autobusem na silnici a nikomu to nepřišlo divný. A ani přes několikeré info o únosu jim nikdo z venku nepomohl. Závěr byl úplně mimo. Probodaný a postřelený únosce byl v daleko lepší kondici než většina zdravých. No nic. Potenciál na cca maximálně 60 minut, zbytek byla jen neskutečně rozvleklá omáčka. 38 % ()

EnneX

Ano má to atmosféru, ale jak už bylo psáno moc dlouhé a hlavně to opravdu trapné chování hlavních postav. Nemyslím si, že jde o silácké řeci jak tu někdo psal, když napíšu, že v jejich kůži by se každý pokusil utéci, zabít nebo poranit útočníka. Opravdu bych nebyl jako ovce na porážku. Možností měli tolik, že je ani nelze spočítat a třeba scéna kdy se Mel ujme zbraně opravdu nesmyslná reakce jak se poté zachová. Takových situací je tolik, že jim to pak i přejete ať už je zabijí. Navíc opravdu prázdné město a navíc nesmyslná snaha o pomoc v obchodě ( navíc uplně prázdný ! ) vyšla nějak naprázdno. Absolutně nemožné a ani za celou dobu není ukázáno nějaké pátraní policie atd.. Za spoustu takových nesmyslů nemůžu dát víc než jen 2 hvězdičky. Atmosféra a vcelku i zajímavé pojetí kazí již zmiňované věci. ()

v.indruchova

Ukazuje realnou problematiku. Ktera je vlastne zrejme az na konci. Jinak pusobi beckove, v urcitych chvilich predvidatelne. Film jen v jine obmene, se scenarem, ktery jsme vlastne uz videli? ()

freezer02

Vcelku povedenej napínavej thriller/horor o šíleném řidiči nočního autobusu, žádné extra šokující zvraty, ale přesto vcelku originální snímek 65% ()

Adoshek

Velmi nudný a utahaný rádoby thriller plný absolutních nelogičností..... za celou cestu nikde nikdo není v celém městě, v supermarketu v noci není žádná ochranka, jen jedna jediná pokladní (takhle nešetří ani v českým Tescu :-D), když můžou oběti utéct tak stojí a čekají a nebo místo toho, aby absolutně nezáživného záporáka v pohodě dostali, tak raději civějí z okna. Ke všemu zase ten proklatý mobil nemá signál zrovna ve chvíli, kdy by se tak moc hodil. Ne a ne a ne... tohleto prostě nevyšlo, děj se šíleně táhne a nebýt konce(který je koneckonců předvídatelný už z první třetiny filmu- stejně jako nastrčený komplic v podobě pasažéra) dal bych hodnocení nejhorší.... takhle alespoň ta jedna hvězda. ()

joywork

Neuvěřitelně nudnej film, scény jsem viděl v různém provedení snad osmtisíckrát, neskutečně obyčejná zápletka.1a půl hvězdy. ()

Snakefinger

Happy End se tentokrát nekoná. Ale jinak sympatické béčko. Je příjemné zjištění, když člověk nic neočekává a myslí si že bude jenom přetáčet rychle dopředu aby to měl rychle z krku a fakt se dostaví příjemné překvapení. Sice bylo divné, že hlavní lotrando asi třikrát vstal z mrtvých (po střelení do hlavy, bodnutí nožem, po skoro rozřezání) ale jinak proč ne. I když se to pak docela táhlo to jako jo, ale konec byl docela zajímavý a připadal mi promyšlený. Od typu tohoto nízkorozpočtového filmu asi nelze očekávat top obsazení a i když byli herci asi náhodně posbíráni z ulice .... tak si tento film zaslouží velice slušné tři hvězdy. ()