Príbeh veľmi úspešného manželského páru, Meryl a Paula Morganovcov (Sarah Jessica Parker a Hugh Grant), ktorých krásne a úžasné životy majú iba jednu chybu - ich rozpadajúce sa manželstvo. Napriek tomu otrasy ich manželského života sa ani zďaleka nedajú porovnať s tým, čo všetko ich čaká: svedectvo, vražda a vyhýbanie sa istej smrti. Federálni policajti sa pre všetky tieto dôvody rozhodnú Morganovcov odlúčiť od ich milovaného New Yorku a pošlú ich do malého mestečka v štáte Wyoming, kde sa ich ujme rodina Wheelerovcov. Vplyvom nového prostredia, nového života bez stresu a mobilných telefónov, dostávajú Morganovci šancu bojovať o záchranu svojho manželstva. (TV Markíza)

Nijura

Hugha Granta mám ráda, ale toto je podle mě nejhorší film ve kterém hrál (nejspíš kvůli Parker, ale taky kvůli chabému námětu) ()

TEKAS

No toto... Kde se nám poděl neodolatelný rošťácký Hugh? Mimozemšťani ho vyměnili za pitomě se škeřícího toporného neherce, přidali k němu ještě umělejší SJP a udělali z toho film... Vyjímečně se něčemu dalo zasmát, šerif se šerifkou taky nebyli k zahození a nejlepší výkon večera podal zaručeně medvídek. Jo a ještě asistentka byla dobrá! ()

DadysGirl

Bohužel, ne všechny filmy s Hughem a nebo dokonce mojí oblíbenou SJP jsou skvělé a dokonalé, jak by se od nich čekalo... trochu slabší romantická komedie.. Ale když nemáte odpolene co dělat, koukat se na to dá... ()

kenileja

Morganovi jsou pravděpodobně založeni na výrazných charakterech S. J. Parker a H. Granta. Dobře, to beru, charaktery to jsou a jsou také jedinými pozitivy filmu. Ale to nestačí. Zamotání vraha, který je následně pronásleduje a díky němuž se vlastně sblížili, bylo trapné a hloupé. Celý film se tam dohromady nic nedělo a chyběl tomu jakýkoli "pohon" a atmosféra. Závěr považuji za vrchol ubohosti, jako by už nikdo nevěděl, jak by to vlastně mohlo skončit (zajímavě). ()

johhny007

Hrozný sladak spíše pro ženy , ale mrkl sem se na to když sem se na to díval byl sem myšlenkami jinde dosti průměrný film , ale co k odpočinku nebo k odpolednímu šálku čaje nebo kávy v sobotu dobrý film ;) 45% ()

mac000

Konfrontace dvou světů, dvou životních stylů - velkoměstského a venkovského. To vše s typickou americkou pop kulturou. A uprostřed toho Hugh Grant a Sarah Jessica Parker jako manželé v rozluce, jež se snaží k sobě najít cestu zpět. Co myslíte, podaří se jim to? ()

Arikova

Tento romantický film vás nezahřeje u srdce, ale zase se trochu zasmějete. Falešně. Možná sobě. Ideální pár překonává problém s nevěrou, hledáním cesty k sobě. Jako místo toho čekání na happy end si dejte lžičku medu, sebere vám to méně času, donutí vás to přemýšlet podobně hluboce a sladké je to asi tak stejně. ()

Verunka84

Kriste, proc se to jen neodehravalo aspon v tom NY? Jiz od pocatku byla zapletka jasne predvidatelna, stejne tak konec. Neprislo mi to vubec vtipny, proste nic....chtela jsem fakt utect... ()

Cortesz

Abych se pravdu přiznal, tak jsem se na tuto komedii docela těšil hlavně proto, že měla celkem zajímavý a působivý námět a proto o to víc jsem po jejím dokoukání byl zklamán. Hlavním mínusem celého filmu jsou vtipné scény, a to proto, že vtipné nejsou, což je v komedii docela chyba. Film těží z ústřední dvojice ztvárněné jako vždy obstojně hrajícím Grantem, který se do tohoto typu filmů hodí a mou osobou nenáviděnou S. J. Parker, která mi nepřijde ani přitažlivá a ona s Grantem rozhodně neutáhnou komedii, která postrádá humor. Škoda, tvůrci to absolutně nezvládnuli a proto to dopadlo tak, jak to dopadlo - nuda. ()

miki68cz

Zdlouhavá romance s předem jasným koncem a zdlouhavými nudnými dialogy. Pouze díky programu na ochranu svědků má film alespoň drobný komediální náboj. Odfláknutý herecky i režijně, jako by se všichni zúčastnění těšili až budou mít dotočeno a budou se moci věnovat jiným filmům. Sympatičtí Sam Elliott a Mary Steenburgenová. ()

vieriX

Nuda a šeď vůbec žádná chemie mezi hrdiny skoro jako by to byl bratr se sestrou a ne manželé. Jako letos asi nejnudnější romanticky film roku. ()

Elegnor

Nejdřív musim říct, že SJ Parker upřímně nesnášim, kdežto Hugha mam upřímě rád.. Zaškatulkování lidí na měšťáky, vidláky,.. mi vůbec nevadilo, stejně jako dějový nedokonalosti. Spousta scén byla vyloženě vtipnejch, závěr zase hroznej, celý to byla taková zábavová sinusoida, která udělala dokonalej průměr.. ()

jafuska

nebyl to špatný film, Hugh Grant hrál dobře, i Jessica Parker, ale bohužel druhá půlka filmu úplně ztrácela dech, bylo to klišé, první půlka filmu fajn, spíš jsem očekávala více napětí a nějakou tu akci, žádné prvky srandy, pak už to opravdu bylo o ničem, je to spíše romantický film, ale to je hodně málo na tak známé herce, velká škoda, Snad příště budou mít lepší roli ()