George (Paul Rudd) a Linda (Jennifer Aniston) sú manželia, ktorí sa prisťahovali do New Yorku, kde si kúpili malý byt. Z nového bývania sa však dlho netešia, Georga vyhodia z práce a Linda, hoci je všestranná, prácu ani nemá. Zamilovaný pár je preto nútený byt predať a odsťahovať sa z mesta. Odchádzajú do Atlanty, kde býva Georgov neznesiteľný brat. Cestou sa rozhodnú prespať v menšom hoteli. Ako sa však ukáže, nie je to len taký obyčajný hotel. Býva tu totiž komunita hippies, ktorá Lindu a Georga privíta s otvorenou náručou. Bude to pre nich znamenať nový štart alebo tento pobyt spôsobí len množstvo problémov? (TV Markíza)

Mrkvič

Sakra. Můj osobní život musí být hodně absurdní, když mě chytnou i z hlediska správné logiky atd takovéhle ujetosti. Romantické komedie tady v červených číslech většinou prospím nebo vypnu v polovině. Tohle je ale zajímavé od začátku do konce. Zase jsou použity příšerně ujeté a nereálné okolnosti nebo postavy, ale celkové vyznění dokonale sedí. Nebo jen na můj život a to je... nemyslím si že smutné. Smutné mi to přijde u všech ostatních. Fajn herci, občas jsem nad něčím usmál a s každou větou nebo každou mířenou ironií naprostý souhlas! ()

ywo666

Sklamanie. Taký zbytočný filmy. Neviem, prečo som to vlastne pozeral. Takže od začiatku. Rudda nemám rád a tento film na tom nič nezmení. Aniston je len priemerná. Akerman je skutočne len do počtu a zbytočná. Jediní kto poteší je Alan Alda a Justin Theroux. Pár krát som sa zasmial. Občas sa na to dobre dívalo ale dokopy nič moc. Dal by som tri hviezdy keby Jenifer ukáže prsia naozaj. Ale to by sme možno videli, aj to čo sme nechceli? Každopádne takto lepšie 2*. Od Waina sa my viac páčilo Ten a Anchorman. ()

finy_cz

Něco do sebe to mělo. Určitá filozofická myšlenka mě z toho napadala, ale určitě nebyla komediální, jako spíš existenciální. Vadila mi stupidita jednání některých postav. Jennifer Aniston je samozřejmě skvělá herečka a jen kvůli ní jsem se na to podíval (navíc, když se jmenuje Linda =o*), ale znovu by mě k tomu asi nikdo nedostal. Za mě 3/5 (50%). ,,Není nad animáky => můj osobní seznam". ()

zdenny

Film jsem asi v polovině vypnul. O komedii se moc nejednalo a na můj vkus tam bylo dost sprostých slov - tedy, co se romantické komedie týče. Zlom pro mě bylo asi to, že jsem neměl náladu dívat se na zmrda, který ovládá partu naivních hlupáků, kteří si myslí, že žijí naprosto svobodně a v souladu s přírodou. Toto není materiál pro romantickou komedii, nýbrž pro drama, thriller nebo dokument o totalitních systémech. Takže místo abych se příjemně bavil u komedie s mou oblíbenkyní Jennifer Aniston, byl jsem celou dobu nasraný, protože totální praktiky bytostně odsuzuji. ()

KOZEL84

Vůbec ne tak špatné a kromě neuvěřitelně trapného Ruuda před zrcadlem,celkem hlína.A určitě ne proto,že bych byl hippiesák,ale právě proto,že si to z těch špinavých houmlesáckých smradlavců,dělá prdel.Ale nejlepší heft je stejně tady ''Jak se tam podařilo dostat Jennifer Aniston?''.No to asi proto děti,že ona v jiných filmech vůbec nehraje!!!Pičóóó...fakt už! ()

• Jennifer Aniston na poslední chvíli požádala o vystřižení scény, ve které odhalila prsa. Důvodem měl být její vztah s Justinem Therouxem, s kterým se seznámila během natáčení. (Sufferer)
  • Wayne (Joe Lo Truglio) měl během své nahé scény na svých intimních partiích protézu. Většina štábu pak neodolala a protézy se dotkla. (R´Hell)
  • Georgeův (Paul Rudd) tzv. „Mirror Talk“ byl improvizací Paula Rudda. (žvanimírek)