Vím, cos dělal v pátek

(relácia)
Súťažný
Česko, 2009, 50 min

Nový televizní pořad TV Prima, ve kterém se soutěžící nechá zhypnotizovat, aby později ve studiu hádal, co mohl dělat za tohoto stavu. (SíDžej)

Herman odpad!

Nemyslel jsem, že budu někdy na ČSFD používat vulgarismy, ale tohle se jinak popsat nedá: totální kokotina a to jsem ještě hodně slušný. ()

Radek.SCH odpad!

Nový televizní pořad TVPrima, ve kterém... a dál je to jedno, protože absolutní většina toho, co Prima v posledních dvou, třech letech vyrobila a vysílala (snad až na Svět 2009) byla vyrobena za účelem, aby se zaplnila díra v programu. ()

FireTight odpad!

Teda nechat se zhypnotizovat a pak zkoušet hádat, co jsem to vlastně dělal, by nemuselo být špatný, kdyby to bylo v okruhu přátel. Ale udělat z toho televizní pořad a nechat se takhle ztrapňovat veřejně, to už je hodně blbý. A že jsem vydržel jeden celý díl je ještě blbější... ()

Lumpus odpad!

Tato soutěž absolutně nedává smysl, je o ničem a řekl bych opravdu trapná. To nejhorší z nových věcí na Primě ()

HarveyDent odpad!

Hejlík je loooser na nejnižším dnu, moderovat neumí a ani není sympatický jako třeba Šimůnek. A jinak, když si někdo myslí, že jeho kámoš je sexy slečna a snaží se ho políbit......... to mi prostě nepřipadá tak vtipný :-) ()

JohnCoffe odpad!

tak reality pičoviny s kterými se k začátku letošního jara vyvalila Prima jsou sračky všechny... ale tahle ultrapičovina tomu dává korunu.. ()

Carfait odpad!

Snad možná nejhorší nápad, jaký byl v Česku, co se týče televize, zrealizován. Nehledě na to, že celá "šou" je zmrvená od začátku do konce. ()