Na najdesivejšie veci, ktoré môžu človeka postretnúť si Greg (Ben Stiller) vďaka svojmu svokrovi Jackovi (Robert De Niro) – bývalému agentovi tajnej polície už zvykol. Prežil fázu zoznamovania, svadobných príprav aj vzájomného stretnutia svojich rodičov  so svokrovcami. V tretej časti sa schyľuje k veľkému tresku – Greg sa chce stať neformálnou hlavou rodinného klanu, čomu sa Jack pochopiteľne bráni. Greg si je vedomý, že ako zdravotná sestra nezarobí toľko, koľko by si jeho žena Pam (Teri Polo) a dvojčatá zaslúžili. Začne preto pracovať v jednej farmaceutickej firme, čo prebudí radary podozrievavého svokra. Okrem toho sa do všetkého zamotá bývalý priateľ Pam a práve to spustí reťazec katastrofálnych situácií... (TV Markíza)

Mianelia2050

Geniální, geniální, geniální! Opravdu mě mile překvapilo i toto pokračování, čekala jsem, že třetí díl ztratí na kvalitě, ale velmi jsem se zmýlila :D. Herecké výkony opět, jak jinak, naprosto fantastické, hudba se hodila, velmi atmosféru oživila, příběh prostě skvělý a vtipný, nemohli jsme se přestat ani na minutu smát. Robert De Niro znova nezklamal, to samé Ben Stiller a ostatní. Velmi oceňuji, jelikož není co ubírat, hodnotím pěti hvězdicemi :). Doporučuji všem, kteří se chtějí večer pobavit :). ()

geek.ondra

Je to především koncert De Nira a Stillera a všechny bláznivé gagy či nějaké trapné situace jsou v pozadí a právě proto je to pro mnoho lidí celkem nuda... no a pro mě to je dost osvěžující žánrovka (akorát ten skok do jámy už byl moc) 7/10 ()

Psycho.R

Jak jen to říct... špatnej film to rozhodně nebyl a Paul Weitz má za sebou plno komerčně zvládnutejch filmů, u kterých se člověk pobaví, jen se mi zdálo, že se snaží držet při zemi, aby neudělal špatné jméno prvních dvou částí. To se mu povedlo, ale přece jenom oproti předchozím dílům chybělo něco vtipu. Ale prvním dvěma dílům jsem dal pět hvězd, tak teď čtyři. ()

mattpro

Táto trilógia je proste moja srdcovka, a i keď trojka bola u mňa tak na 4 hviezdy, za Bena Stillera tomu musím dať 5. Je to proste neuveriteľný týpek :D ()

Drtic

Myslím že jebalové mají svou slávu už dávno za sebou a tenhle snímek to asi dokázal. Najdou se tu typické rysy jako v predešlích dílech, ale když se neco staví po nekolikátý na stejných základech tak s toho vetšinou není nic svetobornýho. Prítomnost alby sice poteší byla správne ujetá ale bohužel toho moc nezachránila. ()

Chosef76

Mimika Roberta de Nira, jakožto fanaticky upjatého tchána je nepřekonatelná. Chudák Jebal se musí mít stále na pozoru.....Slušná šaškárna na nedělní odpoledne. ()

Kingjiri

Rodinka Jebalů a její příhody se vrací již ve třetím pokračování, které ale na předchozí dvě vůbec nemá. Charaktery postav mě stále baví (nejvíc asi podezřívavý agent v důchodu Robert de Niro), jenomže vtipných momentů a příhod oproti prvním dvěma dílům rapidně ubylo. Při tom si myslim, že by se příhod na téma "převzetí hlavy rodiny nad rodinou Jebalů", dalo vymyslet hodně. Více, než tři slabší hvězdy dát nemůžu. ()

krizi

Třetí snímek série o fotrech vyloženě těží z úspěchu prvních dvou filmů, což ale asi není žádný div. Stejně jako není překvapením, že se jedná o další pokračování, které raději nemělo vzniknout. Mě nijak zvlášť nezaujaly ani ty dva předešlé filmy, takže to pro mě možná nebylo až takové zklamání, ale přesto jsem čekal něco víc, ale jak toho dosáhnout, když už bylo téma vyčerpáno? Doufám, že se neobjeví další pokračování, to už bych asi fakt nedal. ()

Patrik200s

v poradí už tretia fotrovina poškvrnená jebalovstvom a charizmou šialeného, despotického svokra narušeného službou v FBI. Super oddychovka. Po takých z času na čas doslova bažím. ()

bianca19

Na film jsem musela jít už kvůli 2 předchozím dílům, které mě neskutečně pobavily. Třetí díl byl, jak už to většinou bývá, slabší odvar předchozích dvou dílů, ale i tak mě v některých okamžicích velmi pobavil a rozesmál. ()

Rudyamon

Co říct k tomuto filmu? První dva díly se povedli, kupodivu bylo těžko říct, jestli je lepší jednička nebo dvojka. V každém případě druhý díl navazoval na jedničku a posunul děj dál. Bylo to fajn. Spousta docela povedené legrace a dobrá nálada dlouho po skončení filmů. Tohle vše bohužel u třetího pokračování neplatí. Návaznost děje by dejme tomu byla v pořádku: uplynulo pět let, Greg s Pamelou mají dvě děti a spoustu běžných starostí. Greg v práci povýšil, je šéfem zdravotních sester, ale ten příjem nic moc. V té chvíli do děje vstoupí Jack Barnes, jenže ... A tady začali docházet scénáristům myšlenky, protože to, co se ve filmu děje pak, je prakticky vaření z vody, jak kdosi napsal v komentáři. Telefonická rozmluva Grega s tchánem a jejich drmolení o kmotrovi Barnesovi a následné jednání Grega, no nevím. A tak to bylo i s dalším vývojem děje. Ve filmu bylo pár povedených fórů, které mě opět dostali, ale jinak to vše bylo slabé, slabé. Opravdu, tentokrát film nepodrželi ani Dustin Hoffman, ani Barbra Streisand. Jejich role se z milého páru změnili v něco nepopsatelného a bohužel z jejich fantastických kreací z druhého dílu zůstali jen odlesky. A taky Greg už nebyl Gregem a z bývalého agenta CIA Jacka zbylo žalostně málo. Škoda, přeškoda toho pokračování, jen uškodilo prvním dílům ... ()

sarfian

Pri jednotke som sa neuveritelne zasmial, dvojka bola ešte stále vtipná, ale už nie tak dokonale vtipná ako jednotka. No a pri tomto v poradí treťom pokračovaní je už len malá dávka humoru a celkom slabučký príbeh, ale na priemer to stačí. VIDENÉ 1x ()

E lan

Relativně příjemné překvapení, čekal jsem už totálně propadá ale potkal jsem se s průměrnou komedií s mále vtipných scén, ale rozhodně ne nějak významně špatnou či totálně nudnou. Prostě vše zapadající do série... ()

waska

Dvojice De Niro - Stller stále funguje, ale už to prostě není tak vtipné a zábavné jako v předchozích dvou dílech. Doufám, že další malí fockeři už nepřijdou a nezkazí ještě celkem dobrý pocit z celé trilogie. ()

Petulka88

Už by to měl někdo stopnout. Třetí Fotr je zbytečně natahovaný a není ani z poloviny tak vtipný, jak by si asi tvůrci přáli. Naopak, je to místy až trapné. Nakonec dávám tři hvězdičky za tradičně skvělé herecké obsazení a jen tiše doufám, že už další díl nevznikne. ()

Khamsin

První díl byl svěží a vtipný. Druhý díl pouze vařil z toho, co už jednou bylo uvařeno. No a tento třetí díl je už hodně rozvařený pokrm.. ()

Jebalovi a Jebalčata

Jebalovi a Jebalčata

20.02.2009

Na nás nekoukejte, čsfd tenhle překlad „hravého“ původního jména nevymyslela. ;-) O pokračování „fotrovské“ série se mluví už léta. Aby ne, jednička při rozpočtu 55 miliónů vydělala celosvětově 330… (viac)