Epizódy(5)
-
Rotkäppchen - Wege zum Glück (S01E01)
-
Rapunzel oder Mord ist ihr Hobby (S01E02)
-
Zwerg Nase - 4 Fäuste für ein Zauberkraut (S01E03)
-
Rumpelstilzchen – Auf Wache im Märchenwald (S01E04)
-
Hoëckers buntes Märchen-Allerlei (S01E05)
Hrajú
Thomas Fritsch
Nemecká ríša
Najlepšie seriály:
Jim Knopf (2000) (seriál)
Die ProSieben Märchenstunde (2006) (seriál)
Otec Braun (2003) (seriál)
Norman Coester
Západné Nemecko
Najlepšie seriály:
Die ProSieben Märchenstunde (2006) (seriál)
Hubert a Staller (2011) (seriál)
Karl Dall
Nemecká ríša
Najlepšie seriály:
Majster Eder a škriatok Pumuckl (1982) (seriál)
Die ProSieben Märchenstunde (2006) (seriál)
Polícia Hamburg (2007) (seriál)
Rotraud Schindler
Nemecká ríša
Najlepšie seriály:
Die ProSieben Märchenstunde (2006) (seriál)
Ve jménu zákona (1994) (seriál)
Rosamunde Pilcher (1993) (seriál)
Julia Stinshoff
Západné Nemecko
Najlepšie seriály:
Die ProSieben Märchenstunde (2006) (seriál)
Horskí záchranári (2009) (seriál)
Veterinář vyšetřuje (2014) (seriál)
Heinz Hoenig
Západné Nemecko
Najlepšie seriály:
Ponorka (1985) (seriál)
Die ProSieben Märchenstunde (2006) (seriál)
Kráľ zo St. Pauli (1998) (seriál)
Michael Kessler
Západné Nemecko
Najlepšie seriály:
Kesslers Knigge (2009) (seriál)
Die ProSieben Märchenstunde (2006) (seriál)
Miesto činu (1970) (seriál)
Nadja Maleh
Rakúsko
Najlepšie seriály:
Die ProSieben Märchenstunde (2006) (seriál)
Matthias Brenner
Východné Nemecko
Najlepšie seriály:
Klinika Charité (2017) (seriál)
Palác (2021) (seriál)
Die ProSieben Märchenstunde (2006) (seriál)
Wigald Boning
Západné Nemecko
Najlepšie seriály:
Die ProSieben Märchenstunde (2006) (seriál)
Pestrá rodinka (2006) (seriál)
Guenter Kurze
Nemecká ríša
Najlepšie seriály:
Die ProSieben Märchenstunde (2006) (seriál)
Volajte políciu 110 (1971) (seriál)
Miesto činu (1970) (seriál)
Grit Boettcher
Nemecká ríša
Najlepšie seriály:
Die ProSieben Märchenstunde (2006) (seriál)
Mestečko Frühling (2011) (seriál)
Kriminálka Stuttgart (2009) (seriál)
Christian Tramitz
Západné Nemecko
Najlepšie seriály:
Die ProSieben Märchenstunde (2006) (seriál)
Volajte políciu 110 (1971) (seriál)
Hubert a Staller (2011) (seriál)
Bernhard Hoëcker
Nemecko
Najlepšie seriály:
Verbotene Liebe (1995) (seriál)
Die ProSieben Märchenstunde (2006) (seriál) - herec, rozprávač
Kai Taschner
Najlepšie seriály:
Malý rytier Trenk (2011) (seriál)
Die ProSieben Märchenstunde (2006) (seriál)
Miesto činu (1970) (seriál)
Janin Reinhardt
Východné Nemecko
Najlepšie seriály:
Die ProSieben Märchenstunde (2006) (seriál)
Inga Lindströmová (2004) (seriál)
Kriminálka Kolín (2003) (seriál)
Heinrich Schafmeister
Západné Nemecko
Najlepšie seriály:
Die ProSieben Märchenstunde (2006) (seriál)
Pusinka (1997) (seriál)
Volajte políciu 110 (1971) (seriál)
Mirja Boes
Najlepšie seriály:
Die ProSieben Märchenstunde (2006) (seriál)
Polícia Hamburg (2007) (seriál)
Šimpanz Charly (1995) (seriál)
Mike Krüger
Západné Nemecko
Najlepšie seriály:
Die ProSieben Märchenstunde (2006) (seriál)
Ein Schloß am Wörthersee (1990) (seriál)
Doktor z vidieka (1987) (seriál)
Karl Markovics
Rakúsko
Najlepšie seriály:
Babylon Berlín (2017) (seriál)
Mária Terézia (2017) (seriál)
Beat (2018) (seriál)