Snídaně

Česko, 1994, 181 min

Réžia:

Václav Svoboda

Účinkujú:

Johan Mádr (moderátor), Ondřej Havel (moderátor), Milan Peroutka ml. (moderátor), Nikola Čechová (moderátor), Kristina Kloubková (moderátor) (viac)

Snídaně s Novou je televizní pořad TV Nova, Snídaně je vysílaná od počátku vysílání TV Nova. Snídaně se vysílá každý všední den od 5:55 do 9:00, dříve byla vysílaná již od 5:00. Během ranního vysílání probíhají rozhovory, každou půlhodinu se vysílá zpravodajský blok, po něm přehled tisku a dopravní servis. Před sedmou hodinou se vysílá Pohádka pro děti doprovázená soutěží o hračky. Kromě moderátorů do vysílání zasahují i moderátoři u internetu. Nechybí informace o počasí. (oficiálny text distribútora)

popkec

"Hodnotím poslední dva roky, tj 2008, 2009". Snídaně s novou by mohl bát pořad plná užitečných zpráv a informací a zajímavých rozhovorů, nakonec tomu ale tak není, proč? Za všechno samozřejmě mohou moderátoři kteří provádějí v přímem přenosu takové hovadiny až se za ně člověk stydí. Například zprávy každou půl hodinu jsou poměrně profesionální ale co ty kecy kolem? Pořad který tvoří partička amatérů za pomoci pár lidí kteří to naštěstí vytáhnou nahoru. 2* ()

lucascus

Pamatuji se, že když jsem ještě chodil na základku, tak místo toho, aby mě ten pořad ráno před školou uklidnil, tak jsem šel ještě více vystresovaný do školy. Nic pro moje nervy... ()

Koryntos

Snídaně s novou mě opravdu nejvíce bavila, právě se Slávkem a Markétou.Vzpomínám si, jak dělali různé pokusy, jak radili, jak se správně učit, nebo na výuku angličtiny s Michaelem, na úžasně vybavené studio a na soutěže o psa Nováka. A já se ptám, kam se to všechno podělo? První verze pořadu byla neotřelá, zábavná a dokázala mě zaujmout a hlavně byla daleko více zaměřena na dětské publikum. Když to srovnám s dnešní Snídaní s novou, tak ta dnešní je děs a hrůza. Pro děti je tam maximálně pohádka jednou za hodinu. Slovník moderátorů, by také občas stál za pováženou, navíc témata, které někdy rozebírají o půl osmé ráno, kdy na Snídani koukají ještě děti, by měli někdy opravdu vypustit úplně, nebo je rozhodně nepublikovat v živém vysílání. Dívat se na znavené moderátory a moderátorky, kteří jsou občas úplně mimo, může působit komicky párkrát v měsíci, ale bohužel ne ob den. Jsem ráda, že už jsem dávno dospěla, protože takové ranní vysílání dětem rozhodně nezávidím. ()

Ev.D. odpad!

Jak já tohle nesnáším. Už od mala mě to strašně štvalo, to jsem si zapla telku ,že bude pohádka a místo toho tohle. Kdyby to třeba o něčem bylo ,ale to tady určitě nehrozí. ()

venca163

A přichází čas na zprávy, Vítku, co tu máme? - Ahoj Tomáši, hned se na to podíváme. Chviličku ztrpení, už na tom pracuju. Táák, jen co se mi načte seznam.cz. Momentík. Ano. Jo, takže na Strakonický se dneska stala obrovská bouračka. Moment, podívame se na podrobnosti...teď to nějak vypadlo. Ne, dobrý, jsem tam. Ne počkat. Nějak to nefunguje. Momentík. (30%) ()

obivan568 odpad!

Všimli jste si, že poslední dobou je to tam samej metrosexuál/gay a make-upem prolezlí ženský, který by bez make-upu vypadali hůř než Hitler? ()

Lukoboss

Uuuuuh měl jsem tu čest vidět několik dílů v posledních letech a jsem opravdu rád, že jich nebylo víc. Tam by mohl vystupovat asi každej, protože to jsou takoví amatéři, že to ani není možný. Cituji první dva vstupy jedné z moderátorek - první nastal hned na začátku, kdy oba většinou říkají dobré ráno atd.: "Mám v botě kamínek a hrozně mně to tam vadí, budu si ho muset vytáhnout." Střih a po pár minutách vstup č. 2: Ježiši, jsem se tady skoro sklátila teďka!" A vzhledem k tomu, že to nebyl vtip, ale bylo to myšleno naprosto vážně, to mluví za vše. Naštěstí vstávám bez televize ()

lskala

Ale jo, po probuzení si dám vždy snídani a u toho koukám a poslouchám Nováckou TV snídani. Musím ohodnotit takhle, protože pak bych byl totální debil, kdybych na to koukal každý ráno a dal tomu odpad. 50% - 3*** ()

slovan1

Oh, kdysi, jak začla Nova vysílat a já začal chodit do školy, tak jsem u ni travil každé ráno. Mayerová a Boura byli nejlepší... Postupem času to ale začlo směřovat do s*aček. ()

The Viper

Od té doby co ladím animáky tak jedu před 7mou jedině kouzelné kmotříčky. I tak je to vcelku probouzející když tam je nějaká pěkná slečna (Zorka). :) Ale popravdě, každou půlhodinu zprávy ? Trochu mimo a když už tam je nějaký zajímavý host tak dostane čas asi tak 2x2 minuty. ()

herr_carter

Poslední dobou s tímto pořadem vstávám do práce, slouží mi jako kulisa abych věděl, že už nespím :-) Baví mě především ti dva vtipálci, jejichž jména bohužel neznám, ale ti to uvádí skvěle.............moje hodnocení = 4,5 z 10. ()