Schmidt a Jenko sa na strednej škole k smrti nenávideli a neskôr, v policajnej akadémii, sa z nich stali najlepší priatelia. Hoci nepatria k tomu najlepšiemu, čím sa môže policajný zbor chváliť, majú možnosť svoju povesť napraviť. Budú pridelení k tajnej policajnej jednotke Jump Street pod vedením kapitána Dicksona. Namiesto zbraní a policajných odznakov sú však vyzbrojení školskými batohmi a učebnicami - majú sa totiž tajne infiltrovať medzi mládež. A tak sa obaja musia postaviť hrôze a nervozite z návratu na strednú školu a znova zažívať všetky problémy, o ktorých si mysleli, že sú už dávnou minulosťou... (TV JOJ)

medveed

Velice povedená komedie plná nekorektního humoru a nadupaných scén. Bavil jsem se od začátku, až do závěrečných titulků! 90% ()

Priest

Možná pubertální film, ale dlouho jsem se tak nezasmál. Člověk se může podívat 2x 3x po sobě a pořád se bude divit, kolik mnu toho při předchozím shlédnutí uniklo. ()

Archvile

Filmov o návrate na strednú školu je spústa. Ani tento nejak extra nevybočuje zo zavedenej dejovej línie. Oproti pôvodnému seriálu je však minimálne o dve triedy hore. Dokonca ani Ice Cube mi tu až tak nevadil. Čo ma najviac prekvapilo, bol nadpriemerný herecký výkon Jonah Hilla čo sa o jeho spolubojovníkovi povedať nedá. Celkovo hodnotím film ako podarený na jedno použitie. ()

NeOn1702

Pohodově komická zábava s akčním příběhem, která potěší vždy. Skvělá titulní dvojka naprosto odlišných charakterů. Postavy se doplňují a jejich vztah se vyvíjí a upevňuje. Film je celý založen na kontrastu jak postav, tak situací (záměna rolí, rozdíl mezi střední tehdy a teď, oblíbenost jiných vlastností...). Uprostřed filmu je sice trochu hluchá pasáž, ale závěr se povedl výborně. Tento film je zábavný, má i zvraty a napětí. ()

Lucyyk

Tak od tohohle filmu jsem nic moc nečekala, myslela jsem, že to bude nějaká průměrná střílečka mixlá komediálními prvky....Ale to jsem se pěkně spletla. Hodnocení sice napovídalo, že půjde o něco víc, ale né vždy je pro mě hodnocení odrazem toho, že se mi to bude líbit. Ale tentokrát ano, tento film byl super. Bavil mě od začátku do konce,a několikrát mě i pekelně rozesmál, film skvěle šlapal, akce střídala akci a navíc mám ráda filmy, kde se prolíná děj se školou, všechno to do sebe zapadlo tak nějak pěkně a byla to skvělá akční komedie, u které určitě neusnete :-) Hlavní postavy 2 policajtů byli dobře vybrány - krasavec i ňouma , oba dva člověk musí mít rád :-) ()

Gamine

Nebylo to tak vtipné, jak jsem čekala. Byla to spíš taková melodramatická trochu překombinovaná komedie. Spíš než humor mě u filmu drželo rozuzlení případu. Nevím proč, ale působilo to na mě jako z roku 1984, ne 2012 ()

Pythonator

Nečekaně dobrá prdel. Jen škoda, že tam nebylo víc scén s nadrženou chemikářkou a že Johnny Depp dostal tak proklatě málo prostoru. Jonah Hill je stále skvělý looser, jen ten slizák Šáhning Ťunťa je až moc hóšovský a málo vtipný - kdokoliv by byl lepší. ()

nevergiveup

Pokud bych měl napsat učebnici k béčkovým akčním krimi filmů, které jsou kořeněny sarkastickou komedií, tenhle film by byl na titulní straně. Za mne tam nechybí vůbec nic. Film dokáže dokonale jít svojí cestou, kdy si na nic nehraje (nestřídá nějaké komické části a pak hrozně vážné části), zároveň to není jen slátanina vtipů, kdy 50% se smějete, 50% je to prostě jen trapné (viz pozdější scary movies). Je to prostě, tak akorát. Vtipné od začátku až dokonce a přesto se slušnou dějovou linkou, kdy to prostě není jen plochá komedie bez duše. Zároveň teda Channing Tatum pro mě ukázal, že hrát v komediích rozhodně umí. 80% ()

KuceraJohny

Já tenhle film zbožňuji. Neustále přemýšlím, 4 hvězdičky nebo 5. Ale když si uvědomím jak se u filmu vždy dobře bavím musím dát těch pět. Vždyť mít skvělý pocit po shlédnutí nějakého snímku je to hlavní. Mám velmi rád teenage komedie s 90. let minulého století, hlavně kvůli tomu že oni mi ukazovali jak to bude na střední vypadat. Od té doby my však přišlo že teenage komedie, těch pár co jsem viděl šli do kopru. Ale pak je tu 21. jump street, který sice není úplný zastánce téhle skupiny jako třeba prcičky, ale také se odehrává na střední a je to neuvěřitelná zábava. Tatum a Hill jsou spolu dokonalý. Troufnu si tvrdit že lepší herecké duo jsem nikdy neviděl. Oba se tak skvěle doplňují. Příběh je jednoduchý, ale přímočarý a strašně zábavný. Film je prostě jedním slovem zábavný. Vždy si ho rád pustím a vím že vždy mi zvedne náladu. P. S. původní seriál jsem nikdy neviděl. ()

matous20063

Wow Hill on the top! Totálně skvělá a zároveň šílená komedie. Stereotypní krimi příběh smíchaný s šílenými akčními scénami a totálně šílenou komedií. BOHUŽEL stereotypní příběh, že hlavní hrdiny vykopnou s policie a oni tajně vyřeší případ a stanou se hrdiny. Ale dialogy hlavně kvůli Hillovi a Tatumovi totálně na vrchu. Za mě super. 80% ()

Damnsinead

Ušlo to. Žádný zázrak to rozhodně nebyl, těm dvěma by ty středoškoláky nezbaštil ani slepý, vtipy většinou na hranici trapnosti (anebo za ní), ale několikrát se u toho zasmát dalo. 60% ()

Bogrant

Veľmi dobre pobaviteľná, vulgárna, hláškami nasiaknutá buddy ''bondovka''. A dať do pozoru a urobiť z tak neschopných i keď dosť i sympatických magorov hlavných ťahúňov filmu, to si zaslúži snáď i medailu. ()

nikhaj

Komedia co by usla, infiltrovat sa do gangu motorkarov bude problem ked su ksychti zname. A zname ksychti su aj v kostycmoch a preto si treba pockat kym sa odhalia. Ziadny sofistikovany humor obcas traparňa ale aj to sa stava ()

Ryan Reynolds a Channing Tatum v akční komedii

Ryan Reynolds a Channing Tatum v akční komedii

06.12.2023

Hollywoodem krouží nové žhavé zboží, které by mohlo do kin či před obrazovky nalákat davy nenasytných diváků. Hollywood Reporter totiž přináší zprávu, že je rozpracován scénář k třeskuté akční… (viac)

Universal se opět pokusí oživit monstrum

Universal se opět pokusí oživit monstrum

21.11.2020

Před třemi lety se Universal pokoušel po vzoru Marvelu nastartovat vlastní filmový vesmír, který by zahrnoval klasické figury tohoto studia: Frankensteinovo monstrum, jeho nevěstu, Drákulu, Mumii,… (viac)

Ženský remake 21 Jump Street na cestě

Ženský remake 21 Jump Street na cestě

08.12.2018

Tiffany Haddish (Night School) a Awkwafina (Debbie a její parťačky) jednají o hlavních rolích v chystaném ženském remaku 21 Jump Street. Nový film ze série, kterou před pár lety oživili Phil Lord a… (viac)

Kdo natočí další Muže v černém?

Kdo natočí další Muže v černém?

03.02.2018

Ačkoliv nebyli Muži v černém 3 přijati zas tak nadšeně, bezesporu se proměnili v hit. Tržby 624 milionů dolarů (nejvíc ze všech tří filmů) donutily studio Sony k úvahám o čtyřce, Will Smith a Tommy… (viac)